pomoc!!!

stefanll

Početnik
Poruka
5
Molim vas ako mi neko moze pomoci, moj problem je sledeci: Svaki dan kad ustanem imam preteranu potrebu da pojedem bar 300 g milke, ako ne pojedem pocnem da povracam i da se gushim. Bio sam kod svih mogucih lekara, vraceva, iscelitelja, tarapeuta, kod nas i u inostranstvu i niko mi nishta ne moze reci. Vidim da se ovde prica o raznim problemima pa se nadam da mozda neko od vas zna neko reshenje. Ta nevolja me snashla od pre par meseci, i sve mi je teze i teze. Hvala unapred na odgovorima.
 
blacky333:
Pa zameni slatku milku sa nekom najgorom za kuvanje!!
Nadajmo se da ce ti se smuciti!!
I ne ulazi u prodavnice.
Kako da pojedes milku ako je nemas?
Prosto

...ma i ja sam to pokusavala ali ako je nemam kuci odem u prodavnicu pa na putu do kuce pojedem 300g...nekad sam volela sladoled pa mi je mama stalno kupovala i nije mi zabranjivala da jedem koliko hocu - na kraju mi se smucio. Sa cokoladom ta taktika nije uspela :)
 
Stefane izvini ali post ti je jadan. Zasto si uopste jeo cokoladu na prvom mestu?
Kako je moguce da ti organizam prihvata cokoladu (koje je sra*je) a pritom odbacuje korisnu hranu???

Probaj da jedes voce........
Znaci dve nedelje jedi samo voce i nista vise. (bilo koje) Mozda ces se osecati umorno.. gadno.. cak sta vise iscrpljeno itd. to je ok. Preciscavash se od predhodnih losih jela. . . Ne zanima me ako ces ispovracati to.. i dalje jedi voce. Bilo bi pozeljno da dodas tezu fizicku altivnost na to. Reaktiviraj se.
Voce svakom prija.. nisam aktuelno video coveka kojem je lose posle npr. banane ili mandarine (osim alergija?)
Ako uspes da 2 nedelje ne jedes milku, njen ukus ce ti nestati i mocices lako da se privikavas na voce.
Posle 2 nedelje kreni sa normalnom ishranom (bez cokolade i ostalih sra*ja) Cokolada je stetna i ne treba se jesti.

Mnogi ljudi gledaju voce kao brz zalogaj pa pojedu 1 - 2 komada. Ne!
Gledaj voce kao obrok i jedi sve dok ti se glad ne zadovolji, dok ne budes gladan.

Tip: sto vise sazvaci voce..

Nakon sto pojedes voce.. voce je lako varljivo za nas organizam. Znaci lako se vari.
Posle vocnog obroka nemoj nista jesti 20 - 30 minuta. Jer ako mesas ostala jela, trebace mnogo vise vremena da ti organizam iskoristi enzime, vitamine itd.
 

Back
Top