Eh, da mi je ženski mozak jedno desetak dana ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Divlja maca Caca:
Milojko Vasicu! Zasto si upload - ovao sliku tog spanskog iliti latino – americkog glumca? Zasto ne stavi svoju fotografiju, kao sto sam ja stavila svoju? :?
Kakve su ti ono bubuljice, ebote...
kotzen.gif
 
Cecily:
Divlja maca Caca:
Milojko Vasicu! Zasto si upload - ovao sliku tog spanskog iliti latino – americkog glumca? Zasto ne stavi svoju fotografiju, kao sto sam ja stavila svoju? :?
Kakve su ti ono bubuljice, ebote...
kotzen.gif
Mojoj maci je bilo uzasno vruce, a nije imao ko da je ohladi. Sva se jadna ispreznojavala! :oops: :oops: :oops:
 
Stari Lisac:
Divlja maca Caca:
Milojko Vasicu! Zasto si upload - ovao sliku tog spanskog iliti latino – americkog glumca? Zasto ne stavi svoju fotografiju, kao sto sam ja stavila svoju? :?

Kakva li ti je tek faca kad nisi smela da je stavis nego se hvalis sa podnozjem svoje persone :)
Kakvo li je tvoje podnozje kad si se usudio da stavis onu groznu sliku i to u rasteru? :roll:
 
Divlja maca Caca:
Stari Lisac:
Kakva li ti je tek faca kad nisi smela da je stavis nego se hvalis sa podnozjem svoje persone :)
Kakvo li je tvoje podnozje kad si se usudio da stavis onu groznu sliku i to u rasteru? :roll:

njegovo je sasvim kako treba, veruj mi :P . Ali nije toliko blesav da ga stavi u profil, to rade samo zenske koje stvarno nemaju sta drugo da pokazu.
 
fantazija:
Divlja maca Caca:
Stari Lisac:
Kakva li ti je tek faca kad nisi smela da je stavis nego se hvalis sa podnozjem svoje persone :)
Kakvo li je tvoje podnozje kad si se usudio da stavis onu groznu sliku i to u rasteru? :roll:

njegovo je sasvim kako treba, veruj mi :P . Ali nije toliko blesav da ga stavi u profil, to rade samo zenske koje stvarno nemaju sta drugo da pokazu.
Ja barem imam to. Ti?
 
Divlja maca Caca:
Milojko Vasicu! Zasto si upload - ovao sliku tog spanskog iliti latino – americkog glumca? Zasto ne stavi svoju fotografiju, kao sto sam ja stavila svoju? :?
To nije ni španski ni latino američki glumac. To je Džordž Kluni (George Clooney). Holivudski glumac.
A izabrao sam tu sliku zato to je Džordž isti kao ja ! 8)
A tvoju neću da komentarišem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top