КО СУ РАКОВИ ?

Morala sam da stavim navodnike da me ne proziva neko posle.
A što se tiče malog slova...pa to je poprilično adekvatno, i nije nepravilno. :D

Znaš, kad imaš potpuno drugačiji ugao gledanja, onda ti nije ružno već sasvim ok.
Možda nisam ateista već samo ne-hrišćanin.
 
Ne mesam se u tudje izbore,just kazem.Pa napisi ga kako treba sta koga briga dal ti verujes ili ne,posebno na astrologiji.. ko obraca paznju na to na ovom pdf. ima pdf. religija za takve stvari..
To me podseca na onaj slucaj kada je na nekom radiju u HR isla pesma lipe cvatu,pa su oni izbacili onaj deo gde se spominje Jugoslevija.. jer im je eto bilo mrsko.
 
Hi hi...sad me podseti na ovo: :D

a3f81c.jpg


Eto, Merkel je Račica...ali joj je Uran na Suncu.

- - - - - - - - - -

P.S. Nadam se da je ovo zajebancija.
 
Brt., žena kao da ima guzicu na glavi, pa su je zamaglili. :zcepanje:
Nije kao naša Maja spremna da prihvati tuđe. :D

Evo šta još ima Merkel: Mesec u Vodoliji, Mars u 1. u Strelcu. Ni u snu ne bi stavila burku.

- - - - - - - - - -

Pa moram bit' talentovana kad mi je 3. polje vaginalno. Ovaj,...da. :D
 
Ili tuki.Ma maja je zena sirokih shvatanja,da nije ne bi promenila sve moguce stranke za 30 godina.To je prava evropejka i evrofanatik,Angela je ipak dobar deo zivota provela u DDR-u pa je komunizam ostavio traga na njenom mozgu? Gnusam se sto delimo jos i mesec pride :bljak::o xD

- - - - - - - - - -

Ti upadnem u polje.
 
Mene plaše rakovi zato što oni imaju toliko emocija, previše su osetljivi i onda to čuvaju u sebi sve i kad najmanje to očekuješ to prsne odjednom i ti nemaš pojma šta te snašlo. Iz iskustva sa rakovima - uglavnom sam nalazila na neke koji se stalno nešto žale i njanjavi su. I mnogo vezani za kevu iz nekog razloga.
 
A malo moram. :mrgreen:
Plašim se da me ne ubiješ!

Ja sam ovan/blizanac. :) Šta si ti u podznaku?

ma neću da te ubijem
al da vičem...:think: i da se uvredim (malo) :think:...to ne mogu da garantujem da neću.
a za podznak, ne znam, dali mi u kaVani neki link, al meni nije sasvim jasno kako se to radi..
oš mi pomogneš?

- - - - - - - - - -

Rakovi su fine zivotinjke i traze bistru vodu.

jeste!!
 

Back
Top