Dobar Beogradski frizer

artemis

Početnik
Poruka
20
Ne zivim u Bgd vec 6 godina i dosla sam pre mesec dana. POtreban mi je frizer ali nisam sigurna gde da idem, uopste mi nije bitno koliko kosta dokle god zna da me osisa.Da li zna neko da mi preporuci dobrog frizera (bilo bi bolje ako je muskarac).


Hvala
 
U Bg-u ti je sad najpopularnija izvesna Bucka, prvo je Ceca krenula kod nje a posle je ona postala simbol prestiža... Ono kao ako te frizira Bucka onda si faca, imaš keša i tako dobru frizuru kakvu ni jedan drugi frizer ne bi mogao da ti napravi za mnogo manje para :lol:
 
..Sandra..:
Ja sam bila u frizerskom salonu Panjkovic, ne sisa te on, ali sisaju njegovi ucenici koji su zavrslil akademiju. Apache, ako hoces samo krajeve, preporucujem ti, mene je devojka stvarno minimalno osisala, onako kako sam trazila :)
Iskreno, nesto mi se ne daju neke velike pare za samo skracivanje krajeva... Koliko je kod njih?
Pretposlednji put kada sam isla da skratim krajeve izasla sam iz salona sa siskama, i kosom do pola vrata... Tako da su mi sad porasle siske negde do barde, i mislim da bih odeskla ruku nekome da ih ponovo skrati :)
 

Back
Top