STA ZA MATURU

neboysha

Zainteresovan član
Poruka
476
Blizi se karj skolske godine i maturske veceri za maturante. Mnogi su u dilemi - sta obuci, obuti, koliko potrositi na to, cime doci na maturu... Sve komentare o tome ostavite ovde. THNX za ucestvovanje na temi! Poz! :) :) :) :) :) :) :) 8-) 8-) 8-)
 
Smatram da taj dogadjaj treba shvatiti ozbiljno i shodno tome se treba ponasati. Mislim da su odelca sa kosuljama ono sto se ocekuje za maturu. Recimo da kravata bude opciona mada ona dosta daje na ozbiljnosti. Obuti naravno cipele. U ove bolje hotele (Hyatt, Interkontinental itd.) se inace ne moze uci bez cipela, u farmerkama... Doduse u Hyatt-u su prosle godine pravili male ali iskljucivo male izuzetke (kao npr. pustali su kombinaciju farmerki i sakoa...) inace se ne moze uci. Sto se tice davanja para... pa mislim da to svako treba da prilagodi svojim mogucnostima i potrebama. Npr znam dva lika koji su potrosili preko 1500EUR samo na oblacenje jer obojica imaju para pa im se moglo... e sad jedan je stvarno bacio pare jer to odelo vise nikad nije niti ce ikad obuci, dok ovaj drugi na neki nacin i nije bacio pare jer on to odelo cesto nosi, a inace mu je sva garderoba dosta skupa...
Sto se tice dolaska to i nije toliko bitno... to je vise licna stvar u fazonu "biti vidjen u nekom autu..." Ja sam imao nekoliko dobrih ponuda da me voze, da ja vozim... medjutim isao sam busom kao i svi ostali jer nisam hteo da se odvajam. Moj savet momcima, a i devojkama da ne dolaze svojim kolima i da ne planiraju da oni voze u povratku koliko god bili sigurni u sebe kao vozace ili u to kako nece piti. To je vece kada se treba maksimalno opustiti i provesti i sad to treba pokvariti razmisljanjem o tome da li smem popiti jedu casu ili dve da me murija ne bi cimala kad se budem vracao/la.

Zelim svima da se lepo provedu!
 
nama je muzika wec sredjena,ne znam ko se bawio sa tim,ali sredjeno je;)
shto se tiche oblachenja, s obzirom da sam bash probirljiwa...werowatno ce mi shiti neku haljinu,al u swakom sluchaju planiram da bude neshto shto cu moci makar josh jednom da obuchem :P
a shto se tiche samog dolaska na maturu.....moje ortakinje hoce da uzmu limuzinu da nas wozi po gradu da se malo glupiramo pa tek onda da odemo na maturu....a mozda ce me i woziti kum poshto on ima toyotu avensis(ili tako neshto nisam sigurna) pa bi to bilo fino :D
eto toliko za sad....
 
ja sam htela da sijem haljinu jer nema teorije da nadjem nesto po mojoj volji, ali mama nema poverenja u snajdere pa nece da se traumira kad se razocaram.

svraticu u bg po sandale garant jer u nisu i nema nekog preteranog izbora...haljinu ili u bg-u ili u arandjelovcu, gde cu pogledati katalog, pa ako mi se svidi, tetka ce mi doneti bas to

nameravam da u kosu ulozim vise nego obicno, ali cu se slatko smejati svakoj koja dodje sa pundjama ili sarmama...vise sam za kvalitetno opeglanu kosu sa sjajem ili neke fine talase prikacene nekom dobrom i upadljivom snalom...naravno, govorim o dugoj kosi

sminka-bitna, ali nemam poverenja u sminkere, tako da cu te pare baciti na dobar puder.

slazem se sa dovlom da je velika matura nesto na sta treba posebno obratiti paznju jer je to cin zavrsavanja jednog lepog razdoblja koji treba obeleziti svecanim prijemom u garderobi koja dolikuje tom "maturskom balu"
 
ja na maturu ili GSP-om, ili Moskvicem, ako nas ortak vozi :D
I to sa slemovima na glavama i sa Drljacom u kasu... :lol:....ima da budemo glavne fatze!!

E, gde vam je matursko, ako ste iz BG?
 
a da prevoz... s obzirom da je restoran van nisa..ili ce voziti decko(jer znam da nece da pije, valjda, tako bi trebalo) ili tata..imam landrover freelander pa je to dovoljan luxuz za mene i par drugarica
 
Ja idem u hajat iako smo mi kaop odeljenje bili za interkontinental zbog Marka Bulata koji bi bio gost veceri sto je vrh. Ali ostali Shestari (idem u sestu) su ustogljeni burzujcici tako da je to otpalo. U hajatu nam svira taj trio pasaz za koji moj razredni kaze da ocajno sviraju narodnjake. Sto se toga tice ako ne budu mogli da mi sviraju Tomu zdravkovica, Tozovca , Marka Bulata, Novicu, i ostale ima da ih celo odeljenje pobaca! :) hehe Sto se tice oblacenja ja sam mislio farmerke sulju neki sako i patikice-cipelice. Ako nadjem neku kravaticu da ide opusteno uz to kupicu je ali ono najopustenija verzija. Medjutim za to je mala sansa. Sto se tice prevoza mislio sam GSP ali onda bi moro sam da idem, tako da cu verovtano naci neki do jaja taksi. IDEJA SA MOSKVICEM I BOROM DRLJACOM U KASU JE EKSTRA. PREDLOG ZA VAS STAVITE NEKU KOMPILACIJU BAJE MALOG KNINDZE UZ DRLJACU. AJ pa poz svima
 
@Bojan
Ma kako nisi stajala je dugo crno odelo sa crvenom kosuljom i vidi se ruka od drugara koji se slikao sa mnom samo sto sam ja isekao tu sliku :D

A tvoj burazer je onda bio sa mnom na maturi :D:D:D
Ja sam iz elektrotehnicke :D
Mi smo bili sa medicinskom i koliko znam (a poprilicno sam obavesten povodom toga) sve srednje iz Panceva su isle u Hyatt ;)
 
Bicu lep i elegantan kao sto sam bio i na maloj maturi! :lol:
icon_redface.gif
 
e Neboysha..sto se tice Marka Bulata...znam da je prosle godine za matursko vece svima pevao po 45min i otisao kuci..i to je to..a meni je pevao taj Trio Passage..i pevali su koliko toliko ok... i bilo je extra u Hyyat-t..od hrane koje ima koliko hoces..pa do ****..sokovi su besplatni..a ko jos pije sokove..

Nemoj samo previse da se cimas oko bolacenja... ma smao opusteno..sto ti se svidi to uzmi i kraj!
 

Back
Top