Britney Spears

AMY-LEE:
interesuje me da li od kada je britney promenila imidz da li je vise ili manje volite i sta uopste o njoj mislite?
Ja je ne slusam ali je gledam :wink:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
Pa brate ne znam sta da ti kazem.Da mi se svidja njen imidz ili pevanje-jok,ali i ne mrzim je jer mi jadnice ipak zao.Svi su je iskulirali i ispalili.
Ali jedno je sigurno-on nije ni nikad nece biti buntovnica.Muka mi bre kad vidim da u novinama pise
Britney promenila imidz sad je prava buntovnica.
Zar nije smesno?Do juce je samo isla mamici uz suknju!
Ali,svejedno ne mrzim je ali je opet ne gotivim bas puno.Ima poneka i njena pesma da je ok i za prodju........
 
Jeanny:
hmm...promena imidza?
ne mrzim je...zasto bih je mrzela? ali je ni ne gotivim...
mada sam primetila da vise niko ne prica o njoj...
Slazem se sa tobom!Imam potpuno isto misljenje!Ma Britni je vise izfurana.Bila je popularna samo jedno vreme a kasnije niko ni da je pomene,ma svi ti novokompanovani pevaci i te grupice,oni su popularni dok jedna njhova pesma,koja je trenutni hit,ne dosadi svima,a onda i te pevace svi zaborave.
pozdrav
 
Pre nekoliko godine je gostovala u Italiji na nekoj televiziji, u okviru turneje koju je tada imala, mislim da je to bila neka svetskijeg razmera. Uglavnom pred kraj emisije rekla je da gostuje u Australiji i posto je krenula odjavna spica (zvku iz studija se i dalje mogao cuti iz kocke zvane TV), pitala je svog menadzera gde je Australija. Eto... toliko o zvezdi...
Postavlja se pitanje da li je moguce da neko pojma nema gde se nalazii citav jedan kontinent, neverovatno zar ne.
 

Back
Top