Britney Spears

evo ovako,ovi sto dolaze sa komentarima mrzim je,ona je ovo i ono..hm zabole me....
par reci da kazem
dakle da volim je i dakle ne nije me sramota sto cu u julu napuniti 20,a jos je volim.....naravno ne volim je na isti nacin kao kad sam bila mladja,ali istim intenzitetom....
ona je cinila deo mog tog nekog klinackog perioda,slusala sam je uvek kad sam bila mladja,cak je postojao period kad sam samo nju slusala i nikog drugog.....
njena muzika me podseca na nesto brzbrizno,veselo,lepo....naravno sada slusam i mnoge druge pevace,ali i nju......jednostavno prema njoj gajim postovanje zbog onoga sto je postigla,muzike,nje same.....da li ga je zasluzila ili ne,pustite meni da procenim,druge ne treba ni da zanima....
mislim da je dobra osoba,da je naivna,da je dozvolila da drugi upravljaju za nju,tacnije razmisljaju umesto nje...ne trazim ni od koga da je voli...ali nemojte mi dolaziti sa komentarima mrzim je,ona je ovo ili ono,argumentujte zasto je volite ili mrzite........toliko za sad
 
tyra:
bar si me nasmejao .
Bas mi je drago sto sam ti smesan , mozda bih se i ja smejao tebi da nisi toliko .....
, ali nema veze necu da se svadjam sa tobom ...
Meni pise da je Britney komponovala Girl in the mirror , ali mozda je greska neka ...
Pa sta ako punis dvadest Lucky , ja cu nju da slusam kad budem imao pedeset , a slusao sam je od svoje sedme godine ...
E ja nemam tu pesmu , hoces da mi posaljes plz , a jel imas onu sto je bila u reklami za Pepsi , kao ona i jos neki obuceni u plavo igraju u nekom skladistu i mrdaju glavama ...?

i da ...

Britney rocks!!!

P.S. Tyra does not!!!
 
Lucky girl:
@immph
videla sam link za girl in the miror......divan spot
inace imate li pesmu Luv the hurt away....pesma koju retko ko ima....ja imam ako nekome treba :)
Jeste , meni se bas svidja , steta sto nije za celu pesmu ... to je pravio neki lik za podrsku Britney , ali je mnogo lep ... ona je tako dobra ... 8)
 
Covece , svaki put kad gledam Girl in the mirror toliko se rastuzim ... progutam knedlu kad dodje onaj deo
If I could I would tell her
not to be afraid
pain that she s feeling
the sense of loneliness will fade
, a prikazu se one celave slike ...i kad place na intervju ...
Ona je jedna osetljiva i lepa i dobra osoba...pravi primer decije nevinosti , definicija radosti , srece i dobrote... 8)
 
immph:
Covece , svaki put kad gledam Girl in the mirror toliko se rastuzim ... progutam knedlu kad dodje onaj deo
If I could I would tell her
not to be afraid
pain that she s feeling
the sense of loneliness will fade
, a prikazu se one celave slike ...i kad place na intervju ...
Ona je jedna osetljiva i lepa i dobra osoba...pravi primer decije nevinosti , definicija radosti , srece i dobrote... 8)
izvucice se ona malo,trebaju njoj pravi ljudi i nek pocne malo sama da razmislja i bice ok.....
 
immph:
Covece , svaki put kad gledam Girl in the mirror toliko se rastuzim ... progutam knedlu kad dodje onaj deo
If I could I would tell her
not to be afraid
pain that she s feeling
the sense of loneliness will fade
, a prikazu se one celave slike ...i kad place na intervju ...
Ona je jedna osetljiva i lepa i dobra osoba...pravi primer decije nevinosti , definicija radosti , srece i dobrote... 8)
jel o ovoj pesmi pricate... spot mi se svidja, a i pesma nije losa, malo je pocetak bzvz, ali je posle okej... a za drugi deo komentara ("pravi primer decije nevinosti , definicija radosti , srece i dobrote") nisam bas nesto sigurna, ipak zamalo da joj oduzmu dete socijalci zbog povrede glave... a da ne pricam o ovoj rehabilitaciji u skorije vreme (zbog ovisnosti)... nekad sam je puno volela, ali sad svasta citam i nisam sigurna sta da mislim... :?
 
sweetchick:
jel o ovoj pesmi pricate... spot mi se svidja, a i pesma nije losa, malo je pocetak bzvz, ali je posle okej... a za drugi deo komentara ("pravi primer decije nevinosti , definicija radosti , srece i dobrote") nisam bas nesto sigurna, ipak zamalo da joj oduzmu dete socijalci zbog povrede glave... a da ne pricam o ovoj rehabilitaciji u skorije vreme (zbog ovisnosti)... nekad sam je puno volela, ali sad svasta citam i nisam sigurna sta da mislim... :?
Za povredu glave prvi put cujem , nema veze ...ona jeste sve to , samo je malo previse dobra , naivna , a njoj je bilo dosta vremena bas tesko tako da je sad malo popustila pod pritiskom , ali to ne mora da znaci da je losa , a to sta citas u novinama pola baci u vodu, bolje da si gledala njen ovaj novi intervju , ja sam malo video na CNN-u , i rekli kad ce da bude nastavak , ali na drugom kanalu koji nemam pa nisam gledao ..., a sad je izasla sa rehabilitacije , srce moje malo ... 8)
 

Back
Top