Cheska ili Belorusija?

koja bi drzava srbiji trebala biti uzor?

  • Cheska

  • Belorusija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
urospo:
Pagane jos samo fali da pocnes da nas ubedjujes da je Belorusija u Aziji
Daj nam bre neki ogriginalniji razlog da ne gotivimo Belorusiju:)
pagane, prirodno je da se cobisti posle cobijeve smrti okrecu sabratu slovensko-orto-komunistichkom.
josh samo kad bi se spakovali i otishli...
8) lepo nama, lepo njima 8)

pa drugovi i drugarice... samo napred.
 
serb_pagan:
pa recimo,mozda je tebi okey da lome ljudima rebra pendrecima zbog drugacijeg politickog stava i ja ti tu ne mogu pomoci...a to je u belorusiji i slicnim diktaturama klasika i mozda sitnica...nego,u poslednjih nekoliko dana masa njih lupa kako je belorusija "obecana zemlja"i da treba biti uzor...pa rekoh da vidimo "stav naroda" o tome

Ok, ima istine u tome sto pricas za Belorusiju, ali ima i preterivanja.
Pominjes Belorusiju u kontesktu Srbije za vreme Slobe, a svi znamo da nije bas tako.
Kao i sto svi znamo da Lukasenko ne bi pobedio ovako ubedljivo na ovim izborima da radi ono sto je radio Sloba. Danas je 2006.
 
crow:
pagane, prirodno je da se cobisti posle cobijeve smrti okrecu sabratu slovensko-orto-komunistichkom.
josh samo kad bi se spakovali i otishli...
8) lepo nama, lepo njima 8)

pa drugovi i drugarice... samo napred.

Ako ti se ne svidja putuj
mgao bi recimo u Japan...imaju onu foru sa pustanjem zmajeva, baloni su vam verovatno dosadili
lol.gif


p.s. A i prolece ranije stize tamo :lol:


occasion16.gif
 
serb_pagan:
pa recimo,mozda je tebi okey da lome ljudima rebra pendrecima zbog drugacijeg politickog stava i ja ti tu ne mogu pomoci...a to je u belorusiji i slicnim diktaturama klasika i mozda sitnica...nego,u poslednjih nekoliko dana masa njih lupa kako je belorusija "obecana zemlja"i da treba biti uzor...pa rekoh da vidimo "stav naroda" o tome
ma jok,pagane..nije to bitno...treba misliti o slobodi kao metafizickoj kategoriji..tako me bar ubedjuju zarathustra i duh na belorusiji..:)
 
Petar_FPN:
ma jok,pagane..nije to bitno...treba misliti o slobodi kao metafizickoj kategoriji..tako me bar ubedjuju zarathustra i duh na belorusiji..:)

oni imaju nekakav stav koji otprilike glasi ovako "ako si duhovno zadovoljan,onda ces uzivati iako chistis ulice"...ubedjivao ih sloba godinama kako je sloboda kad sps i jul pljackaju i inate se zapadu,a narod moze "slobodno"da preprodaje krpe po ulici...ne krivim ja njih zbog toga,oni su klasican proizvod vucheliceve propagandne mashinerije devedesetih..."ponosni srbi",tako se to tada zvalo,"oni-koji-se-saginjati-nece,dok mi krademo"
 
У Србији плата око 200 ојра, у Белорусији отприлике иста.
У Белорусији пензија 66 ојра, у Србији дупло већа.
У Белорусији скоро да нема незапослених, у Србији има итекако.
У Белорусији инфлација 8%, у Србији 18%.
Стопа раста у Белорусији нешто виша са 7% (5 година за редом).

Закључи сам. Ако имаш чиме.
 
Duh Sekire:
У Србији плата око 200 ојра, у Белорусији отприлике иста.
У Белорусији пензија 66 ојра, у Србији дупло већа.
У Белорусији скоро да нема незапослених, у Србији има итекако.
У Белорусији инфлација 8%, у Србији 18%.
Стопа раста у Белорусији нешто виша са 7% (5 година за редом).

Закључи сам. Ако имаш чиме.
Srbija imala 4 rata, Belorusija nijedan
Srbija imala sankcije ujedinjenih nacija, Belorusija nije
Srbija imala Milosevica, Belorusija Lukasenka

Duh Sekire:
Иначе, у Белорусији стандард отприлике исти као у Србији данас.

Zakljucak: Milosevic=Lukasenko :lol:
 
st.maurice:
Srbija imala 4 rata, Belorusija nijedan
Srbija imala sankcije ujedinjenih nacija, Belorusija nije
Srbija imala Milosevica, Belorusija Lukasenka

Zakljucak: Milosevic=Lukasenko :lol:

Чекај, чекај...
Ако је Милошевић = Лукашенко, зашто онда није Белорусија имала 4 рата, санкције Уједињених Нација...
Аха!
Чекам одговор, као и за оно који се Хрват стиди "Олује".
 

Back
Top