Чекање или скорирање?

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
Све ми се нешто врти по глави да је била тема...можда и недавно...али у недугој потрази нисам успео да је нађем.

Значи тема је махом упућена људима двадесетих година (и свима онима мало старијим и млађим који се осећају млађе/зрелије). Значи не баш тинејџерима (и онима који баш имају још много времена и немају још појма са животом :wink: ) и удобно ушушканим брачним паровима (који ће гласати за љубав)...или испаљеним маторим типовима и рибама (који ће, аналогно...вероватно због лошег искуства и предрасуда, бити против љубави)...

Чекање или скорирање? Љубав и потрага за њом...или скорирање у свакој могућој прилици? Ово се не мора међусобно искључивати...али може...ако посматраш то са аспекта да ти секс (поготово ако је јако добар) постане навика, задовољство којег не можеш да се одрекнеш...умиривање...

...а време пролази...

P.S. Јбт јел ово сад био земљотрес? :shock:
 
U mlađim godinama - skoriranje, i to što više, i sa različitim tipovima žena, čak i sa onima koje te, možda, ne privlače u prvom trenutku dovoljno, ali bitno da stekneš iskustvo. Ne samo sexualno i ne podrazumeva se da budeš toliko promiskuitetan da se sam sebi smučiš. Bilo bi idealno kada bi našli partnera sa kojim se savršeno razumemo u svakom pogledu, i to baš onda kada mi to poželimo.
Ali, to je namoguće. Stvari se poklope, ili ne. Protivnik sam opterećivanja i mučenja pitanjem t r a ž e nj a. Svi ljudi su neprestani tragači, samo od nas zavisi i da li čemo umeti da prepoznamo kada se pojavi. Zato je iskustvo bitno.
 

Back
Top