koji deo dana vam najvise odgovara?

  • Začetnik teme mala_anja_kg
  • Datum pokretanja
i,naravno,tu sam ja da budem crna ovca! :wink:
ja najvise volim kad je rano,rano ujutru,i onako malo maglovito i hladno,svi jos spavaju samo djubretari peru ulice...sve tiho...nekako mi je to bas opusteno....podseca me na ono kad kreces na exkurziju :wink: :D
 
miss:
i,naravno,tu sam ja da budem crna ovca! :wink:
ja najvise volim kad je rano,rano ujutru,i onako malo maglovito i hladno,svi jos spavaju samo djubretari peru ulice...sve tiho...nekako mi je to bas opusteno....podseca me na ono kad kreces na exkurziju :wink: :D
jao...
kako si to lepo rekla (; kako si me podsetila na to doba dana... (: bas si divno rekla (8
a ovo na kraju... da podseca na vreme kad kreces na exkurziju (ma bilo koji put, zar ne? (; )... :shock: kako si se toga setila?... svaka cast... predivno receno... (;
bas sam se setila toga doba dana i toga koliko ga volim.... (8
da... volim jutro... (; svitanje, mozda...

ma volim sve delove dana, posebno one u kojima se desavaju neke promene... dakle, izlazak sunca, zalazak... naoblacenje, neki sumrak... volim to...
 
DJ_MaRe:
miss:
i,naravno,tu sam ja da budem crna ovca! :wink:
ja najvise volim kad je rano,rano ujutru,i onako malo maglovito i hladno,svi jos spavaju samo djubretari peru ulice...sve tiho...nekako mi je to bas opusteno....podseca me na ono kad kreces na exkurziju :wink: :D
e, mene podseca na ono kad se vracam iz grada... pa pravac u krevet.... :roll:
moze i to,al taj deo manje gotivim posto mi se razmaze sminka i rasturaju me noge,a kad dodjem kuci ne mogu da spavam jer je dan... :(
 
Period od nekih sat-dva pred zalazak sunca pa do samog zalaska...A jos detaljnije, najvise volim kada u to doba stavim discman,sednem na bajs i krenem u moju turu od 30-ak km voznje po prirodi...Ili neka opustena setnja kroz grad,uz reku, ma bilo gde. A desi se da mi je i jutro lepo,ali se ne secam kad sam se probudila a da nije vec podne.
 
miss:
DJ_MaRe:
miss:
i,naravno,tu sam ja da budem crna ovca! :wink:
ja najvise volim kad je rano,rano ujutru,i onako malo maglovito i hladno,svi jos spavaju samo djubretari peru ulice...sve tiho...nekako mi je to bas opusteno....podseca me na ono kad kreces na exkurziju :wink: :D
e, mene podseca na ono kad se vracam iz grada... pa pravac u krevet.... :roll:
moze i to,al taj deo manje gotivim posto mi se razmaze sminka i rasturaju me noge,a kad dodjem kuci ne mogu da spavam jer je dan... :(
a ja sam jos mala za takvo vracanje kuci... :p
i taj deo dana karakterise neka mirnoca, pa i kad se vracam kuci u to vreme... smiruje me... ni ne osecam noge, nije ni bitno to...
zato i volim to doba... smirenost...
e sad vec lupam... :roll:
 

Back
Top