zemljotres?

E, bre, stvarno nije fer!!!! :twisted: Ja nikad ne znam kad se desi zemljotres!!!!!!! Ranije su se uglavnom desavali nocu i ja ih prespavam, pa mi bude zao zbog toga, ali na kraju uvek kazem sebi - ma, dobro, bice i neki danju, pa ga neces praspavati...... I sad....
angry.gif
...NISTA!!
C, bre, imam skoro dvaes` godina i nikako da me strefi zemljotres!!!
angry2.gif

A mozde ce da bude jos jedan??
sad.gif
:lol:
 
ivana bg:
E, bre, stvarno nije fer!!!! :twisted: Ja nikad ne znam kad se desi zemljotres!!!!!!! Ranije su se uglavnom desavali nocu i ja ih prespavam, pa mi bude zao zbog toga, ali na kraju uvek kazem sebi - ma, dobro, bice i neki danju, pa ga neces praspavati...... I sad....
angry.gif
...NISTA!!
C, bre, imam skoro dvaes` godina i nikako da me strefi zemljotres!!!
angry2.gif

A mozde ce da bude jos jedan??
sad.gif
:lol:
baby,ako si za jedan pravi ZEMLJOTRES come to papa i to.....:smile: 8)
 
ja bila na predavanju i vidim ja trese se amfiteatar... kazem ja drugima svi me bledo gledaju... kazu daa je to metro... [poshto se chesto osetja truckanje kad prolazi metro ispod]... ali ovo je bilo drugachije... i vidi profesor da se domunjdjavamo i krene da smara...i svi kazu: 'ma maji se enshto drma pod i klupe', i pochnu kolektivno da mi se podmevaju... isprozivali su me ko niko nikad... na sledetje predavanje [posle pauze 15 min] profesor mi se izvinuo i rekao da je zaista bio zemljotres... nije maja luda bre...
 
Ko iskopa temu od pre 4 godine?

Inace...

http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/usb00009t6.php#details

Earthquake Details

* This event has been reviewed by a seismologist.

Magnitude 5.3
Date-Time

* Wednesday, November 03, 2010 at 00:56:58 UTC
* Wednesday, November 03, 2010 at 01:56:58 AM at epicenter
* Time of Earthquake in other Time Zones

Location 43.800°N, 20.595°E
Depth 27.3 km (17.0 miles)
Region SERBIA
Distances 35 km (20 miles) SW of Kragujevac, Serbia
115 km (70 miles) S of BELGRADE, Serbia
120 km (75 miles) WNW of Nis, Serbia
135 km (85 miles) NNW of PRISTINA, Kosovo
Location Uncertainty horizontal +/- 14.9 km (9.3 miles); depth +/- 3.7 km (2.3 miles)
Parameters NST= 33, Nph= 36, Dmin=187 km, Rmss=1.29 sec, Gp= 50°,
M-type=body wave magnitude (Mb), Version=7
Source

* USGS NEIC (WDCS-D)

Event ID usb00009t6
 

Back
Top