Brazil

apollo21

Zainteresovan član
Poruka
145
moze li mi neko nesto reci o brazilu? ja bih da u najskorije posetim brazil. a posto sam sada pri parama mislim da je pravi trenuutak, pa ako neko moze da me uputi.
 
Eeeeeeeeeeeee....Brazil...
Ja sam sebi obecala da cu jednom,kad-tad,otici tamo!
Ne mogu da ti kazem nista posebno,jer ne znam mnogo,ali najpre bih posetila Rio i Sao Paolo!
Ah,srecan put,lepo se provedi,i pisi obavezno kad se vratis!!!!!!!!!
 
nata$a:
Eeeeeeeeeeeee....Brazil...
Ja sam sebi obecala da cu jednom,kad-tad,otici tamo!
Ne mogu da ti kazem nista posebno,jer ne znam mnogo,ali najpre bih posetila Rio i Sao Paolo!
Ah,srecan put,lepo se provedi,i pisi obavezno kad se vratis!!!!!!!!!

da, i ja sam htela isto to da kazem! :D
jedino sto znam o brazilu, jest da tamo zive zute i otrovne zabe! :eek:
 
pa i ja bih najverovatnije do ria, ali isto tako trazim i najbolja mesta za surf u brazilu. pozto i vas dve zelite da idete u brazil ja mogu samo da ucinim jedno, a to je da vas pozovem da krenete sa mnom :D
 
nata$a:
Eeeeeeeeeeeee....Brazil...
Ja sam sebi obecala da cu jednom,kad-tad,otici tamo!
Ne mogu da ti kazem nista posebno,jer ne znam mnogo,ali najpre bih posetila Rio i Sao Paolo!
Ah,srecan put,lepo se provedi,i pisi obavezno kad se vratis!!!!!!!!!

Ja bih radije pre video Manaus i dzungle Amazona......Rio je malo izvikan grad........ima lepsih stvari u Brazilu......
 
u pravu si ima stvarno lepih stvari da se vide, ali moj primarni cilj je surf i karneval. a sto se vas dve tice niste zaakasnile. polazak je predvidjen pred sledeci karneval, sto znaci da imate dosta vremena da zaaradite novac :)
 
Stigao sam pre tri meseca sa putovanja u tom regionu, nisam siguran koliko je Brazil prioritetna varijanta u Juznoj Americi,Rio i Karneval svakako ne....Razmisli o centralnoj Americi,Panama je najlepsa drzava u mezoamerici,garantujem a ni Kosta rika nije losija (nisam bio u njoj ) kazu da je neverovatna.....
 
Midza:
Stigao sam pre tri meseca sa putovanja u tom regionu, nisam siguran koliko je Brazil prioritetna varijanta u Juznoj Americi,Rio i Karneval svakako ne....Razmisli o centralnoj Americi,Panama je najlepsa drzava u mezoamerici,garantujem a ni Kosta rika nije losija (nisam bio u njoj ) kazu da je neverovatna.....

zasto rio i karneval ne? meni je zelja da vidim karneval u riu. bio si tamo?
 
stvrano covece, iznesi neki argument koji je dovoljno ubedljiv zasto ne bi trebao da posetim brazil, karneval...
i na kraju posto si vec bio tamo i nedavno se vratio reci mi iz prve ruke koliki problem je bila visa?
 
apollo21:
pa i ja bih najverovatnije do ria, ali isto tako trazim i najbolja mesta za surf u brazilu. pozto i vas dve zelite da idete u brazil ja mogu samo da ucinim jedno, a to je da vas pozovem da krenete sa mnom :D

a normalno da cemo poci s tobom!!!! :mrgreen: (tek sam danas procitala tu radosnu vest ;) )
al problem ce biti, sto cu ja morati puno da nosim stvari. ne robe, nisma ja taj tip, ne brini se!
nego dasku za surfovanje, s jedrom. i sta jos tu sve pripada! ali sredicemo mi to!!!
jel surfujes sa ili bez jedrom???
nego nadi ti nam lepo mesto za surfovanje i za suncanje!! ;)
 
Midza:
Stigao sam pre tri meseca sa putovanja u tom regionu, nisam siguran koliko je Brazil prioritetna varijanta u Juznoj Americi,Rio i Karneval svakako ne....Razmisli o centralnoj Americi,Panama je najlepsa drzava u mezoamerici,garantujem a ni Kosta rika nije losija (nisam bio u njoj ) kazu da je neverovatna.....

Takodje nisam bio u Costa Rici , planiram i cuo sam sve najlepse o toj zemlji , svi se slazu da je neverovatno lepa zemlja, priroda fantasticna..........

A sto se tice karnevala u Riu, neki ljudi koji zive u drugim delovima Brazila kazu da postoje i bolje lokalne varijante manjih karnevala.........ali u svakom slucaju bih voleo da vidim Brazil ali ne ova izvikana mesta tipa Rio i tome slicno........
 
Argumente nemam, to je moje licno iskustvo steceno na osnovu razgovora sa ljudima u Zapadnom Brazilu. Moj boravak u njemu se sveo na Tabatingu i Alvaranje pa se nisam zavlacio na Atlantik....Ali verovali mi ili ne,svejedno, niko od tamosnje omladine koju sam upoznao nije imao nijednu lepu rec za Karneval u toj ulicici,kako se vec zove?, a i iskustva ljudi iz mog okruzenja ne obaraju s nogu....nego vredi probati, svi smo razliciti....sem toga karta do Brazila je najjeftinija za taj region...E da,cuo sam da je jedini autenticni Brazilski karneval jedino sacuvan u Salvadoru......
Sto se tice Amazonije trazio sam ja zute zabe mesecima na tri zemlje basena.Svima bih najtoplije preporucio Peruansku Amazoniju,oko Ikitosa i zapadnije jer je usled prirodnih barijera suma oko Ukajalija najocuvanija i bezbedna je !!!
I svi koji planiraju put u region ponovo toplo preporucujem Panamu, San Blas recimo, pa cete da vidite kako izgleda kada se vratite 300 unazad....Sem toga Panama City ima najbolje diskoteke na planeti....U toj zemlji toliko maloj, ima svega za svakoga..
ODOH
 
Nisam bila.Imam prijatelje iz Sao Paola i Ria.Direktor Kontiki-ja kaze da je najlepse mesto na kom je bio Rio i uopste Brazil.Nekom se ne svidja...Sve zavisi sta bi ti voleo da vidis...i gde da odes.Kada bih imala prilike mislim da bih ostala najmanje 2 godine.Volim portugalski jezik a i temperament Juznoamerikanaca mi se svidja....Poslacu vam razglednicu kad budem otisla jednog lepog dana...
 
sienna:
a normalno da cemo poci s tobom!!!! :mrgreen: (tek sam danas procitala tu radosnu vest ;) )
al problem ce biti, sto cu ja morati puno da nosim stvari. ne robe, nisma ja taj tip, ne brini se!
nego dasku za surfovanje, s jedrom. i sta jos tu sve pripada! ali sredicemo mi to!!!
jel surfujes sa ili bez jedrom???
nego nadi ti nam lepo mesto za surfovanje i za suncanje!! ;)


preferiram surf bez jedra, zato sto si pokretljiviji i moje misljenje je da je tako mnogo bolje. a sto se tvojih stvari tice nema problema idemo privatnim avionom :-D . ja cu se potruditi da pronadjem mesta za surf a vasa je samo da skupite kes ;-)
 
apollo21:
preferiram surf bez jedra, zato sto si pokretljiviji i moje misljenje je da je tako mnogo bolje. a sto se tvojih stvari tice nema problema idemo privatnim avionom :-D . ja cu se potruditi da pronadjem mesta za surf a vasa je samo da skupite kes ;-)

dobro, pitacu caleta... :D
 

Back
Top