chula...

6-o culo je najvaznije.
Pa dodir.
Pa onda onda sluh.

A onda vid.
Al' na cudan nacin. Ja gledam prizore...skoro kao fotografije.
Koje mi se se urezu u sjecanje.
 
opet sam jeo pljeskavicu...a danas palachinke...a mislio sam da pojavom sunca prestanem da qpujem hranu na kioscima i ostalim po zdravlje i novchanim opasnim mestima...al ne vredi majq mu pa to ti je...stavio sam majonez i pavlaq i unrnebes i sve je iscurelo kao shto to obicno biva...i stanem pogledam onu hrpu kako se preliva u onom papiru "zashto ja ovo jedem"...upitah se...i ooopet sammm ga pooojeooo buhuhuuuu...ja nisam chooovekkk ja sam nulaaa...

shmrc...shmrc...

sad jedem plazmu al kekseve i slichnu pakovanu hranu nisam svrstao na off limit listu...to je ok plazma je dobra i zdrava i jedu je mala deca shto ne bi i ja?...
kosa mi je u haosu nestalo mi regeneratora sva je ko gnezdo uh kako je gadna muka mi da je pipnem...
 
NatasaNatasa:
Najbolji sex je onaj koji uspe da zadovolji sva čula.
TO SESTRO!
Bitna su sva čula! Kada si mlad, i kada bi ivevericu u letu, onda samo vid i njuh. Kako si zreliji, tako postaješ i "teži", pa ti fali još neko čulo. Kada ostariš trebaju ti sva čula, al šta vredi:))))
 
mislim da ce ova tema da se razvije.
ima potencijala.
mada je osrednja.
ako podrazumevamo da seks pocinje poljupcima onda je meni najculo kad pocnemo da se ljubimo-culo mirisa...to je ujedno i culo koje najbolje budi uspomene (olfaktivna memorija)...kad osetim npr neki lep miris kojim je namirisan a to je po pravilu nesto moshusno ili vanilasto,onda se uzbudim jos vise,cak i kad sedim pored nekog tako fino i seksi namirisanog muskarca osecam blago trnjenje u nervusu pudendusu.zanemarila sam to da sam ga pre toga pohotno gledala to je naglasak na culu vida ali to nije seks.onda da nastavim...sledi pipkanje rukama po struku,grudima,butinama i guzi...onda je to bas popaljivo i koncentraija je usmerena na to tako da moram da se slozim sama sa sobom da je tu boss culo dodira.onda pocinju da se desavaju promene na polnim organima i onda se skidamo...kad se javi culo vida kao glavno !!!! eventualno culo zvizdanja moze da ozivi na tren.sad obicno krene taj neki laki peting gde je najbitnije culo ukusa s obzirom da se tim culom radi i ako ti gustativni put bude onako..mmmmmm...fin...onda se nastavlja na culo dodira koje da se ne lazemo do kraja ima presudnu i glavnu ulogu.
 
Dodir pa vid.
He,he,he,.....ima ona glupa tinejderska komedija....kao parodija na razne horore.....pa onog crncugu progoni neki duh ribe koja ima super telo al facu ko cudoviste...i na kraju filma scena: on je kreshe al joj nabio papirnu kesu na glavu i kaze nesto kao "ne skidaj,ne skidaj!"......tako da vid valjda i nije toliko presudan. :lol:
 
frozen1982.:
Dodir pa vid.
He,he,he,.....ima ona glupa tinejderska komedija....kao parodija na razne horore.....pa onog crncugu progoni neki duh ribe koja ima super telo al facu ko cudoviste...i na kraju filma scena: on je kreshe al joj nabio papirnu kesu na glavu i kaze nesto kao "ne skidaj,ne skidaj!"......tako da vid valjda i nije toliko presudan. :lol:


Šta prvo opipaš ribu, pa onda otvoriš oči??? ili sam ja pogrešno protumačila ''dodir pa vid''?
 

Back
Top