oralni sex

bambi1978

Zainteresovan član
Poruka
203
Kad god devojci spomenes oralni sex ona kaze: "ja to nikada nisam radila", i onda kao proba. I prvi put i nije tako lose, ali vec drugi put radi to sasvim iskusno. Sta je u pitanju? Zna li neko? Jesu li sve tako fine? I kako tako brzo uce?
 
bambi1978:
Kad god devojci spomenes oralni sex ona kaze: "ja to nikada nisam radila", i onda kao proba. I prvi put i nije tako lose, ali vec drugi put radi to sasvim iskusno. Sta je u pitanju? Zna li neko? Jesu li sve tako fine? I kako tako brzo uce?

Mislim da je i tebi jasno.
Dobrodošao u svet zrelijih žena. Naivne devojčice su iza tebe. U tom svetu ništa nije onako kako se kaže da jeste.
 
Milojko Vasic:
bambi1978:
Kad god devojci spomenes oralni sex ona kaze: "ja to nikada nisam radila", i onda kao proba. I prvi put i nije tako lose, ali vec drugi put radi to sasvim iskusno. Sta je u pitanju? Zna li neko? Jesu li sve tako fine? I kako tako brzo uce?

Mislim da je i tebi jasno.
Dobrodošao u svet zrelijih žena. Naivne devojčice su iza tebe. U tom svetu ništa nije onako kako se kaže da jeste.

lepo ti je rekao,i ne treba mnogo da mislis o tome,nego se prepusti charima :wink:
 
bambi1978:
Kad god devojci spomenes oralni sex ona kaze: "ja to nikada nisam radila", i onda kao proba. I prvi put i nije tako lose, ali vec drugi put radi to sasvim iskusno. Sta je u pitanju? Zna li neko? Jesu li sve tako fine? I kako tako brzo uce?
i šta ti zapravo želiš ovim postom?

... nama objasniti da je curice stid da priznaju da su to več uradile pa se kao prave da nikad nisu... a ustvari ti si sasvim OK zadovoljen?!

nije mi jasno što se neko uopšte pita dali ona jeste ili nije... ko da je to bitno... plus nabijate ženama komplekse kao "manje znaš poštenija si" a u drugu ruku svi bi vi imali pravu "]ebačicu u krevetu" ali da je "skoro pa nevina" jeli?! a gde da stekne iskustva i usavrši tehniku kad time postane ***** u vašim očima?! ughhh večita dilema da ja ne smaram dalje :roll: ...

8) just small advice - nije bitno dali je več radila - bitno je kako to radi :mrgreen:

PS... oxi žene u 30 su fatalne :mrgreen:
 
blondi:
... i šta ti zapravo želiš ovim postom?
... ustvari ti si sasvim OK zadovoljen?!
... plus nabijate ženama komplekse kao
... "manje znaš poštenija si" a u drugu ruku svi bi vi imali pravu "]ebačicu u krevetu" ali da je "skoro pa nevina" jeli?!
...a gde da stekne iskustva i usavrši tehniku kad time postane ***** u vašim očima?!
Kako nam se blondinka naljutila !
Ma nemoj tako, lepotice, sve je ovo zezanje !
 
blondi:
bambi1978:
Kad god devojci spomenes oralni sex ona kaze: "ja to nikada nisam radila", i onda kao proba. I prvi put i nije tako lose, ali vec drugi put radi to sasvim iskusno. Sta je u pitanju? Zna li neko? Jesu li sve tako fine? I kako tako brzo uce?
i šta ti zapravo želiš ovim postom?

... nama objasniti da je curice stid da priznaju da su to več uradile pa se kao prave da nikad nisu... a ustvari ti si sasvim OK zadovoljen?!

nije mi jasno što se neko uopšte pita dali ona jeste ili nije... ko da je to bitno... plus nabijate ženama komplekse kao "manje znaš poštenija si" a u drugu ruku svi bi vi imali pravu "]ebačicu u krevetu" ali da je "skoro pa nevina" jeli?! a gde da stekne iskustva i usavrši tehniku kad time postane ***** u vašim očima?! ughhh večita dilema da ja ne smaram dalje :roll: ...

8) just small advice - nije bitno dali je več radila - bitno je kako to radi :mrgreen:

PS... oxi žene u 30 su fatalne :mrgreen:

Blondika nesto da ti kazem. Prvo ni jednu nisam pitao da li je to radila ili ne vec hoce li ili nece.
Drugo to sa koliko je frajera ona bila pre mene to me veruj mi uopste ne interesuje, jer vrlo mi je bitno da je meni dobro dok sam sa njom tj da je ona meni dobra dok smo zajedno. Sta je ona radila pre mene i sta ce raditi posle to je iskljucivo stvar njenog izbora i nacina zivljenja.
I veruj mi da vise cenim zene koje su imale veci broj partnera od onih koje su bile samo sa jednim ili dvojcom. Mislim da je to smesno i vrlo glupo jer sa njima nisu stigle ni da upoznaju svoje telo u potpunosti niti su mogle zakljuciti sta vole ili nevole sta im prija a sta ne.
Jednostavno volim zene koje znaju sta hoce!
 
Uvek prvo kazu da nisu to radile i da ne vole...
Ali posle puse stalno i ne opiru se mnogo.

Znaci da i one vole samo misle da ako cemo ih smatrati za ***** ako znamo da vole.
A vole sve.
 
bambi1978:
Gazdarica:
A zbilja, koliko godina, u prosjeku, imaju te djevojke koje kazu kako to nikada nisu radile...?

Ma nisu godine uopste u pitanju. PItanje je samo zasto pricate nesto sto uopste nije vazno.Ja nikada nisam pitao jesi li to radila ili ne, vec hoces li ili neces.
Molim te samo da se ne obracas meni , kad pricas o tome...
Znaci, umjesto "zasto pricate", trebalo je da stoji "zasto pricaju"...
Inace, odgovor na to pitanje znas i sam, zar ne...
Pozdrav
 

Back
Top