Spamovanje i trol teletabisa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

urospo

Iskusan
Poruka
5.289
Headhunter - LovacBg - st.maurice
teletabisi-ples.jpg


Dokle ce ovaj glavonja maurice da spamuje svaku temu koja mu ne odgovara tj. koja mu se ne svidja?
Daje komentare koje nemaju veze sa temom, kaci skoro na svakoj temi neke nebulozne slike, koje nemaju nikakve veze sa temom ili onime o cemu se diskutuje, sve u svemu ekstremno krsi pravilnik ovog foruma.
Lik je klasican spamer.

On je na krastarici do sada promenio 3 nicka, sa prvim je banovan prosle godine kad cak na politici nije ni bilo moderatora! Naime banovao ga je Administrator.

Prvi nick:

Headhunter
Registrovan korisnik
Učlanjen:: 28.09.2004.
Poruke: 987

U to vreme se zalagao za legalizovanje pederluka, vredjajuci forumase koji se nisu slagali sa tim i izmisljajuci uvredljive nadimke. "Udruzio" se za izvesnim Gwydion-om te su zajedno "terorisali" forum politike. Usput je bio opterecen radikalima, pa mu je svaka druga tema bila o njima i njihovim tzv. biserima. Takodje je na skoro svakoj temi kacio neke idiotske slike. Posle jedne ture uvreda koje je prosuo, banovan je zajedno za pomenutim Gwydionom i to kao sto sam rekao od strane administratora.

Onda se odmah ponovo registrovao pod nickom LovacBG i uputio post sledece sadrzine:

LovacBg
Registrovan korisnik
Učlanjen:: 10.04.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 77

LovacBg:
Sramota, ovaj Urospo se napsovao i dalje mu je dozvoljen pristup forumu, a mene zato sto sam njega prozivao za prozivanje (a samo sam koristio njegov recnik)- izbacise...

Pocinje Krstarica da postaje brlog radikala, kao sto je i Serb'ianc'afe. Samo njima je dozvoljeno da vredjaju i postuju sve i svasta od:

- najgorih psovki (Kazanova)
- lupanja 15536 istih postova kao ovaj urospo (******,pa ******)
- pa sve do ciscenja necastivih sila sa foruma (Mihajlo ex-bogoslov-sada radikal sa blindiranim kandilom)

I kada takvi zavladaju forumom (inace im je jedina ranija tehnika bila,da napadaju neistomisljenike do besvesti - dok svi ne napuste forum dobrovoljno):
E onda mogu na miru da zapocinju ovakve "smerne" i "radikalskom bogu-ugodne teme"

Cisto da ne bude kasnijih zloupotreba- ovde nema niti psovki,niti zle namere. A kritika ove teme je - beskrajno licemerje, koje ovder postoji:

PA NA OVIM SLIKAMA SE VIDI ZLOUPOTREBA HRISCANSKIH SIMBOLA (IKONA) U POLITICKE SVRHE ...!!

(da je karikatura, ali nije- vec je sramota koje takvi trebaju da se stide)


---------------------------------------------------
PS: JOS UVEK CEKAM BANOVANJE OVOG UROSPO-A,KAZANOVE I MIHAJLA.

A radikali sa Krstrice mogu opet da me banuju, pa cemo tako do sudnjeg dana... dole srs,3 metra dole!
:x


Ko je tada bio na forumu, zna o cemu pricam i sta se sve desavalo.
Onda ga jedno vreme nije bilo, pa se skoro opet vratio pod novim nickom st. maurice, sto je ok, ali on je opet poceo po starom, s tim da njegove uvrede jos niste imali prilike da vidite pod ovim nickom, ali ima vremena.

Dakle, u pitanju je najobicniji spamer i toler koji em krsi pravilnik foruma em ga srozava i upropascava.
Inace, on je cedin teletabis ldf-ovac pa je razumljivo njegovo trolanje na temama koje mu ne odgovaraju, ali to je po pravilniku zabranjeno! Njegov cilj je da se takve teme pretvore u vredjanje, sprdanje i prepucavanje, da bi ih moderator zakljucao.
I sta reci o liku koji je do sada ovde pisao pod 3 (tri) nicka, a lupio mu je ban Administrator ovog foruma.

Sad kad se vratio sa najnovijim nickom, satro je stavio nas nekoliko na ignore listu - i kao time nas je sjeb@o :) Na stranu, sto ima drugi (tj. valjda 5.) nick koji koristi da ipak gleda ceo forum.Sad vidim, skinuo nas je sa te liste, poceo je da ucestvuje na temama koje su postavljali bas ti sa njegove "ignor liste" - cirkus:) Nije cak ni dosledan.


Spam i trol je nesto najgore na forumima, i zato zahtevam od moderatora da ga upozori i opomene, a ako nastavi da ga banuje.
 
"What is spam?
Spam is flooding the Internet with many copies of the same message, in an attempt to force the message on people who would not otherwise choose to receive it. Most spam is commercial advertising, often for dubious products, get-rich-quick schemes, or quasi-legal services. Spam costs the sender very little to send -- most of the costs are paid for by the recipient or the carriers rather than by the sender."

Dakle po definiciji ja nisam nikakav spamer, jer je svaki moj post originalan i nije komercijalno usmeren 8). To sto se tebi ne svidjaju moji politicki stavovi, ne znaci da imas pravo da neargumentovano prozivas moju malenkost sa lose inskostruisanim optuzbama.

Moj prosli nick nije bio banovan (ovaj hronoloski gledano srednji) i jednostavno mi se nije vise svidjao nick(a cini mi se da sam pri registraciji ovog sadasnjeg mora da dam neki validni od domacih provajdera tako da ne vidim u cemu je problem).

Slazem se da tada nije postojala moderacija na forumu krstarice, samo zaboravio si da dodas jednu sitnicu, a to je da si ti prvi spopadao tog Gvindona i mene da smo "******" jer eto ne mrzimo gej populaciju. (???)

Stvarno ne znam ko je iz te price za zbrinjavanje u ustanovu za one koji imaju probleme sa drugima - ti ili ja ;)
 
eIvin:
Ti mora da si svojski psovao,čim si zaradio ban na forumu bez moderatora,to je valjda uspeh,vispak bi ti pozavideo...
Ti si neki moj zesci fan koji me spopada na oba foruma? ;)

I kada smo vec kod toga, necu da dodatno opterecujem predloge, ta tema je i previse postala opeterecena - postavicu pitanje ovde:

Da li je dozvoljeno postavljati teme na podforumu politika, koje se iskljucivo bave jednim forumasem, na licnoj osnovi ?

(kakve to veze ima pre svega sa politikom, a kao drugo sta pa to znaci?)

Zahvalan sam na odgovoru na ovo pitanje, ponovicu ga na predlozima, ali mislim da ce i ovde biti primeceno, i ova tema zakljucana.
Hvala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top