U VELIKOJ SAM DILEMI,POMOC!

darkeckg

Početnik
Poruka
4
Ako bi hteo neko,ko se razume da mi da mali savet..
Spremala sam se za put u inostranstvo i treba da krenem za desetak dana,sve je dogovoreno!
Juce dobijem bracnu ponudu od dugogodisnjeg momka,sa kojim sam nedavno prekinula ali kojeg jos uvek volim!
Dilema je :otici i poceti nov zivot ili ostati i udati se
podaci:
rodjena 24.3.1979.u Nisu u 4:30
Puno hvala unapred!
 
Idi u inostranstvo...
Mogu da se kladim da ti u natalnoj stoji da ce da dodje beba koja nema veze sa astrologijom ali je naucila da cita neke aspekte, pa ce da ti kaze da prestanes da se samo-obmanjujes , i da pakujes kofere i da ides u inostranstvo, jer je ta tvoja veza skroz klimava i ne postoji uopste...
za ovo mi i ne treba natalna uopste, dugogodisnji momak koji nikad dosad nije ponudio brak ali jeste kad su raskinuli i 10 dana pre nego sto ona treba da ide u inostranstvo
pa detektivi sad je red na vas :)
 
beba_toronto:
Idi u inostranstvo...
Mogu da se kladim da ti u natalnoj stoji da ce da dodje beba koja nema veze sa astrologijom ali je naucila da cita neke aspekte, pa ce da ti kaze da prestanes da se samo-obmanjujes , i da pakujes kofere i da ides u inostranstvo, jer je ta tvoja veza skroz klimava i ne postoji uopste...
za ovo mi i ne treba natalna uopste, dugogodisnji momak koji nikad dosad nije ponudio brak ali jeste kad su raskinuli i 10 dana pre nego sto ona treba da ide u inostranstvo
pa detektivi sad je red na vas :)


xe xe xe

xi xi xi

xo xo xo

BABA VANGA!

ki ki ki
 
Ajde..ona žabica se ionako ne javlja..
..dakle, obrazac KLACKALICE - to si ti :)
Posle 20 minuta gledanja - samo jedno ti mogu reći, ..nažalost..šmrc...MISLIM DA ĆEŠ OTIĆI..ma nećeš, ti veruješ u ljubav - je li?
...
Malopre sam se šalio..ubeđen sam da ćeš ostati ovde i ove godine se udati i to sada na proleće!!!
Pogledao sam ti aspekte i solarni za ovu godinu - dakle konj.Sunca u VII solarnog, a pri tom VII kuća natala izlazi na prvu solara i dalje..konj.Venere i Neptuna u V solara i konj. Merkura i Urana u VI solara..
Ali ono što me je definitivno opredelilo za ovo je što ti je u natalu vladalac IX kuće Mars u opoziciji sa Tačkom Vertex iz VII kuće, a pri tom je Tačka Vertexa solara u konj.sa oba Sunca i sa Merkurom u VII normalno...to je više nego dovoljno, imam dva određenja iz natala, dva određenja iz solara i jednu jaku naznaku..
Prema tome - čestitam!!!
Javi nam kad je svadba..mala..mogao bi ja i o daljoj sudbini da ti pričam, ali ovo je sasvim dovoljno!!!
 
Ja bih na tvom mestu zbrisala. Ako te je taj jednom tako lako pustio da odes ne zasluzuje da sad tumbas zivot zbog njega. Dugogodisnje prave ljubavi se ne prekidaju zbog gluposti vec velikih razloga tj neslaganja. Pa kad je to vec jednom shvaceno, kako je moguce da se za tako kratko vreme predomislio (bas sad kad ces da mu zbrises) ili ne zna sta hoce ili nije normalan.
Ali pravi odgovor ces naci sama. Rasteraj maglu i kasce ti se samo.
Zamisli sebe za bar 20 godina sa njim. Da li se osecas zadovoljno ili " E a mogla sam da biram"
Poz i srecno!
 
Pa ne vidim da se svadba desava u skorije vreme, mozda tek prelaz iz 2006 u 2007. on je malo sazreo u ovom periodu a solar ti takodje predvidja bracnu ponudu. Ova godina ti je pre usresredjena na radjenje i brak nego na put. Ali eventualno i sledeca godina donosi ponudu za inostranstvo pa najbolje da se svi sledece godine spakujete, mada buduci muz bas i ne voli promene!
 
...Tačka Vertexa je mnogo bitnija nego što mislite...to vam iz praktičnog iskustva govorim!!!!
Ja je uvek koristim i kod vatrenih i vazdušnih je čudo kako lepo deluje.. :)

Mala - ptičice već pevuše!!!
Ali eto više se i ne javljaš, nemaš ti vremena za ove marginalne gluposti..imaš ti preča posla..
Pozdrav i srećno!!!
Javi nam obavezno šta je bilo - zbog vremena koje smo ti dali bar...
 
E zdravo drustvo! :)
Super ste i hvala Vam sto ste mi posvetili malo Vaseg vremena,svima hvala na trudu!
Nisam mogla pre da se javim jer koristim bratov komp a posto ne zivimo zajedno nisam bila u prilici ni da procitam a ni da Vam odmah odgovorim!
Lomim se,vagam,...ali mislim da sam na korak do odluke!
Mislim da cu otici,pa sta bude!
Jednom sam isto propustila slicnu priliku i mislim da bi drugi put vec bilo mnogo!
Nego kakve mi to bebe spominjete,ne razumem bas najbolje i koja mi je godina povoljna za brak?Ova ili '07.?
Sto se astrologije tice tu sam potpuni amater,sto ne znaci da ne verujem vec da se ne razumem u strucna tumacenja!
Ajde caooo i jos jednom puuuuuno hvala!
Sutra Vas pozivam na tortu,slavi se 27.rodjendan,a mozemo i da nazdravimo!!! Za nove pobede!!!
Javljam se sa novim vestima dok ne krenem! Tu sam do 5.aprila a onda via Italia,nadam se!!!!
POZZZZZ
 
E pa srećan ti put mala..imaš vrlo čudan horoskop i čudi me ta tvoja promenljivost..
..ja bih uvek pre stavio ljubav ali eto...ne razmišljamo svi podjednako!
Kod tebe je očigledno presudio retrogradni Saturn iz VII kuće u konj. sa Dec - slabo tu može pomoći i solar i vertex!! A pri tom je Mars iz I kuće - vladar tripliciteta i u znaku RIBE i vladalac IX..
Mile Dupor je lepo govorio - uvek pobeđuje ono što dopušta NATAL a ne ono što pokazuje SOLAR, a ovaj prethodni ne dozvoljava!!
..ali ti sad i zbog svega kažem - nekad ne dobiješ dve prilike i da voliš i da..
Pozdrav i srećno!!
 

Back
Top