F.U.C.K.

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
''U staroj Engleskoj ljudi nisu smeli upraznjavati seks bez odobrenja kralja (pogotovo ako se radilo o clanu kraljevske porodice). Kada bi par hteo imati decu, morao je zatraziti dozvolu monarha, koji bi im predao plocicu koju su kacili na vrata sobe dok su imali nose.
Na plocici je pisalo:
"Fornication Under Consent of the King" (F.U.C.K.). Ovo je i poreklo reci koju ste upravo procitali''

Dobih danas ovaj email ... pa sam se baš nasmejala i zamislila situaciju u kojoj tražim dozvolu od kralja :)

Kako bi ste vi tražili dozvolu da sa svojim partnerom imate sex? Šta bi ste mu napisali ili rekli?

Meni je ovo baš smešno.
 
ja bi mu napisala, Dragi Kralju molim te odobri ovu molbu za Fornication Under King's Consent (****) zato sto su mi hormoni proradili i moram da se malo igram s mojim dragim (koji je by the way tvoj prvi savetnik). A, ako neces da mi to odobris onda budi ljubazan pa mi odobri bar jedan **** licnom s vama, Vase cenjeno Vistocanstvo...... :twisted: Nema sanse da odbije ovakvu molbu za ****. :twisted:
 
geisha:
ja bi mu napisala, Dragi Kralju molim te odobri ovu molbu za Fornication Under King's Consent (****) zato sto su mi hormoni proradili i moram da se malo igram s mojim dragim (koji je by the way tvoj prvi savetnik). A, ako neces da mi to odobris onda budi ljubazan pa mi odobri bar jedan **** licnom s vama, Vase cenjeno Vistocanstvo...... :twisted: Nema sanse da odbije ovakvu molbu za ****. :twisted:


Ha ha ha .... dobar pokušaj.
 
Ovo deluje jako luckasto i za razapinjem-te-u-ime-svog-dobrog-boga srednji vek. Pitati kralja, kojesta.
Da li on pita mene kada treba napasti skotsku?
Neka on ne dira moju skotsku a ja necu njegovu!
 
alex_cool:
Ovo deluje jako luckasto i za razapinjem-te-u-ime-svog-dobrog-boga srednji vek. Pitati kralja, kojesta.
Da li on pita mene kada treba napasti skotsku?
Neka on ne dira moju skotsku a ja necu njegovu!


Ne moraš ga pitati .. ali ako te uhvati ode glava .... da li misliš da zbog sexa treba gubiti glavu? :)
 
hm... potpisao bi u ime dotichne zenske persone sa kojom bih se pario... zene se uvek shvataju ozbiljnije... ili barem ja tako mislim...
ahm...
dakle vako:
"Ne znam kol'ko ce zanimati jednog kralja, to sto mene svrbe c.a.v.a, al' mislim da bi mu rado dala...
ne bih da ginem zbog ideala, stoga vas molim, jer nije shala..."
 
Artinve:
hm... potpisao bi u ime dotichne zenske persone sa kojom bih se pario... zene se uvek shvataju ozbiljnije... ili barem ja tako mislim...
ahm...
dakle vako:
"Ne znam kol'ko ce zanimati jednog kralja, to sto mene svrbe c.a.v.a, al' mislim da bi mu rado dala...
ne bih da ginem zbog ideala, stoga vas molim, jer nije shala..."


Ha ha ha ... ovo je super.
 
NIje bitno ko bi od nas dvoje trazio dozvolu ali bi glasila otprilike ovako:

Nas uvazeni kralju, vasu zabranu ne smatramo za salu
zato vam upucujemo nasu molbu-nemojte je razmatrati uz gozbu...
Zelja nam je da vam podarimo podanika vise
Te vas molimo da nasu molbu uslisite
dok zelja nasa jos uvek blista i dok je nasa ljubav ko jutarnja rosa cista,
da uronimo u carstvo cula da se zatrese i vasa dvorska kula
da najzad osetimo sta znaci sloboda...F. U. C. K. u IME vaseg naroda!!!
 
glorya:
NIje bitno ko bi od nas dvoje trazio dozvolu ali bi glasila otprilike ovako:

Nas uvazeni kralju, vasu zabranu ne smatramo za salu
zato vam upucujemo nasu molbu-nemojte je razmatrati uz gozbu...
Zelja nam je da vam podarimo podanika vise
Te vas molimo da nasu molbu uslisite
dok zelja nasa jos uvek blista i dok je nasa ljubav ko jutarnja rosa cista,
da uronimo u carstvo cula da se zatrese i vasa dvorska kula
da najzad osetimo sta znaci sloboda...F. U. C. K. u IME vaseg naroda!!!
c008.gif
c011.gif
 

Back
Top