ФОРУМ КАО НАЧИН РАТОВАЊА

veKsla

Domaćin
Banovan
Poruka
3.042
Не тако давно писао сам о форуму и форумашима као новој врсти пропагандног отружја. Сматрао сам, као што и сад сматрам, како је интернет (форум), постао убојито оружје, далеко јаче од некад моћног тв-а.

Да сам био у праву то се испоставило протекле недеље. Наиме, општепознато је да су акцију балон - куртон, повели управо администратори са геБелсовске 92-ке, као и оркестрирану анти србску кампању у настојању да понизе србски народ и прикажу сваког национално свесног, као нешто мрачно и кужно. Додуше, поменута кућа зла, константно ради у корист србске штете, али не само на политичком пољу. Змијарник је постао својеврсно ловилиште душа. А зна се, лови управо оне најслабије, то јесет; децу - тинејџере. У бескрупулозном рату за сваку душу не бирају средства, што је лако проверљиво ко само погледа ТВ програм, као и интернет репрезентацију змијарника, који као бљештава играчка мами младе радозналце у лавиринт из кога се тешко налази пут излаза. Лоогистички су опремљени, економски збринути, а ифраструктура те демоније изграђена је по мерама налагодаваца из Америке.

Па ипак, и поред свег што сам навео, поред свих економских предности НВО, ми НАЦИОНАЛИСТИ морамо бити јачи, упорнији и доследнији у борби за НАЦИЈУ!
Ми који смо на форумима активни, немојмо наседати причи како је форумашење губљење времена (као што се често чује: "завалио је дупе у фотељу на западу" и сл.), но делајмо и делујмо превентивно. Осмишљавајмо и оживљавајмо форуме како би управо младе придобили.
Уместо страначког препуцавања, надгорњавања и бескорисних дискусија, требамо и морамо делати креативно, али првенствено наћи начин како придобити младе...

Ако нам свима идеја водиља буде национално добро Србије, тад ће и Христова владати међу нама, а где је Христос ту је и САБОРНОСТ.


...preuzeto sa pogleda,autor Jeremija...
 
Ништа зато колега, умреће неко други, па ћемо ми искористити исто "оружје" да се скупимо и прославимо одлазак злотвора. Или више злотвора...
wtc-burn.jpg


А чему служи (форумски интернет) ја сам већ објаснио.

Имам је ту особину да памтим јаке реченице, чак и ако су иззговорене у неком небитном контексту. Тако се сећам кад сам студирао један профан који је иначе био екстразагуљен је увео неке “рестриктивне мере”… Уследиле су реакције нас студената НЕМОЈТЕ, НЕМОЈТЕ – па је он рекао “тако је било и ‘немојте, немојте под Турцима па смо им 500 година радили у народним песмама оно што су они нама у животу”. Какве везе ово има са интернетом?
Кренимо од поређења са Турцима. Ово поређење је сасвим на месту, јер се Срби сада налазе у сличном положају – под окупацијом. Оно што Тома прича да ће прогласити окупацију кад Космет прогласе независим је безвезно јер доле је ВЕЋ САДА окупација. Слично је и у Републици Српској, која има и скоро па колонијални статус. У Србији је протекторат. Етимолошки, то значи да се нешто штити – а ја вас питам (реторички): чији се интереси штите у Србији???
Дакле онда смо имали гусле и народне јуначке песме, имамо их сада и завршићу излагање са једном таквом. А сада имамо и интернет. Шта ћеш боље, него да им се надињиш свега заклоњен иза свога лика и аватара!?
Народне песме су имале још једну корисну функцију – ми смо остали ми! Очували смо идентитет и били смо спремни кад је време дошло. Турска је била ‘болесник са Босфора, а ја вам кажем да ни данашња Европа и Америка нису у много бољем положају. Разни домаћи “Американци” то никада неће схватити, или ће схватити прекасно. Њихов проблем. Осим тога, било је и оно ‘потурица гори од Турчина. Па тако су и сада домаћи “Американци” гори од оних правих. Они би да испоручимо људе у Хаг, ови би и да се јавно стидимо. Да се “суочимо”. А занимљиво је да западне силе нису спремне да бране своје овдашње трабанте. Све су мање спремни и да их финаннсирају. Они бивају препуштени сами себи. Такви домаћи “Америанци” и остали реформски телетабиси су за мене легитимне мете.
Према томе, зашто да се на интернету не препустимо емоцијама на које имамо пуно право. Према томе, телетабиси на ваше ‘немојте, немојте, ја одговарам са МОЈ ТЕ, МОЈ ТЕ! Завршавам уз једну пјесмицу:
Од Мањаче па до Романије
Све су страже оног кога траже
Сиђи Рашо, сиђи са планине
Ниси сиш’о четири године.
 
Slazem se gotovo u potpunosti sa postavljenim tekstom uz jednu ispravku - kurtonijada jeste inicirana na forumu B92 ali je oglasivana na istoimenoj televiziji. Takodje, forum, kao uostalom i televzija B92, nemaju gotovo nikakav uticaj van tog kruzoka boljsevika i neoskojevaca. TV B92 od svog nastanka pa sve do danas se drzi na bednih 4-5% gledanosti.
Ono sto ja hocu da kazem - ne treba im davati na znacaju koji ne zasluzuju...
 
srdacna usraska prijatelja:
51395835642cc2d9424aa9900262629.jpg


album_pic.php

album_pic.php


Šta da radim, kad ne mogu da zaradim ni za drogu, i da mogu, šta mi vredi, drogu daju samo Cedi. Sebican je onaj Ceda, sve sam trosi nikom ne da, on visoku placa cenu da nahrani nos i venu! Podocnjaci, lice bledo, nema „ozeni me Cedo”, ribama je dao nogu, ozenio on je drogu. Ne znam šta da radim s Cedom, sve on sada hapsi redom, policiju ima strogu, samo njemu daju drogu.
 
Petar_FPN:
@kalibic
koja je poenta tvoj postovanja slike tadica i mesica?
jel sad,kao treba nesto da se zgrozim sto se dva predsednika rukuju?

Tadic nista nije preduzeo da se srbi vrate na svoja ognjista, sa kojih ih je usrasa mesic proterao. Tadic se sav iskezen ljubi sa svakim usrasom sto dolazi u Srbiju. Djindjic je isao kod radovana da pojede vola i posle da pljuje po Srpskim žrtvama kad dodje u Srbiju, a lecic i arnericka su dolazili u Banja Luku na tezge da uzmu pare a da ne govorim izjave cedine, gase knezevica, koraca, hrustanovicke a djindjic par dana pred smrt odrzo predavanje na Banja Luckom univerzitetu i rekao da je RS koleteralna steta postoji video zapis na tv RS. svilanovic je stavio venac prvog ubijenog civila u sarajevu, nije hteo da zna da su prvi civili pobijeni 1991 u b. brodu Srbi a da je prvi civil u Sarajevu, ubijen Srpski svat. Petrovic iz ds stalno lupeta pricu kroz sve medije i u SCG i RS da su Srbi pobili 8000 muslimana u srebrenici itd. Tadic je prosao pored 3000 poklanih srba, i otisao da se pokloni alahovim ratnicima, kao sto ih je njihov alija nazivao.
 
untouchable:
Slazem se gotovo u potpunosti sa postavljenim tekstom uz jednu ispravku - kurtonijada jeste inicirana na forumu B92 ali je oglasivana na istoimenoj televiziji. Takodje, forum, kao uostalom i televzija B92, nemaju gotovo nikakav uticaj van tog kruzoka boljsevika i neoskojevaca. TV B92 od svog nastanka pa sve do danas se drzi na bednih 4-5% gledanosti.
Ono sto ja hocu da kazem - ne treba im davati na znacaju koji ne zasluzuju...


967591ceda_narkos_2.jpg
 
da ne duzyim sa tobom...nekoliko ispravki-
djindjic nije jeo vola na palama.ali,nikom ne mozes zabraniti da i dalje fura svoju prichu..
tadic je ishao i u bratunac i u jasenovac,kritikujuci medjunarodnu zajednicu u bosni sto njeni predstavnici nisu dosli(u bratunac)
vlada republike srpske priznaje brojku od 6 ili 8 hiljada,po svojim nalazima za srebrenicu
mesic nije ustasa...
i da ne bi dalje naglabali,jednostavno me zaobidji,ne bih da duzim sa tobom..
@untouchable
i sta sad,ne bi trebalo da imamo diplomatske odnose sa hrvatima,i predsednici ne bi trebalo da se rukuju?pa i srbi koji su ostali tamo znaju da jedino u dobrim odnosima stanje srba tamo moze da se popravlja..i da to treba da garantuje evropa..videli smo kako im je sloba/seselj garantovao(recices mi da to nije bilo povlachenje po naredjenju?)
 
Petar_FPN:
dushe,spamujes i smaras...ok,videli smo chedu u tvojim montazama u milion varijanti..jel ti to dushevna hrana?cheda?

Прочитај мој текст "Чему служи Интернет". Преносе га већ и по другим форумима.
Чеда је домаћи "Американац" и као такав је легитимна мета.
 
@Petar_FPN
Da li ga je bas izjeo ne zna se sa sigurnoscu, ali da se okretao vo u prisustvu naseg "energicnog vizionara" to je tacno.
Tadic je isao u Bratunac ali ne kad je bio pozvan vec kad se njemu cefnulo.
Vlada RS je izasla sa izvestajem o nekoliko hiljada NESTALIH, ne ubijenih.
Mesicevi ciljevi se uveliko podudaraju sa ustaskim, da li ga to cini ustasom nek proceni neko drugi. Mozda se slicno moze reci i za Tadica.
Do sada se mogao valjda svako zivi uveriti da se iz odnosa Srbije i Hrvatske nista dobro za Srbiju ne moze izroditi. Odrzavanjem diplomatskih odnosa sa tom nacistickom drzavom samo im se daje legitimitet i za tuzbu podnetu protiv nas i za odrzavanje stanja nastalog posle etnickog ciscenja Srba u hrvatskoj. Interesantno je da za gubitak RSK optuzju oni koji su na sve moguce nacine sabotirali borbu Srba za slobodu preko Drine. Poraz ne znaci automatski i da je borba bila nepotrebna ili nepozeljna.
 
Заиста ме занима, што сте се толико наврзли на Тадића? Он је председник ове државе и ту се прича завршава. То што је лош политичар нема утицаја на политику ове државе, будући да је функција председника државе протоколарна. Нека се рукује са свима редом, то му је једини посао. Али због тога га не треба називати усташом.

П.С. Још једно питање за браћу радикале: Шта мислите о Милошу Обреновићу?
 
Па знаш, ако је протоколаран зашто онда са позиције председника државе истиче као свој циљ "борбу против радикала" (30% гласачког тела најмање), зашто прича како "евроатланске интеграције немају алтернативу" (јер он је председник и нас који нећемо у НАТО), зашто се само јавља кад је "угрожен" неко ко ја прозападно орјентисан или није Србин (није се јавио када је Кандићка измислила да је Тома клао по Антину)....
 
veKsla:
Не тако давно писао сам о форуму и форумашима као новој врсти пропагандног отружја. Сматрао сам, као што и сад сматрам, како је интернет (форум), постао убојито оружје, далеко јаче од некад моћног тв-а.

Да сам био у праву то се испоставило протекле недеље. Наиме, општепознато је да су акцију балон - куртон, повели управо администратори са геБелсовске 92-ке, као и оркестрирану анти србску кампању у настојању да понизе србски народ и прикажу сваког национално свесног, као нешто мрачно и кужно. Додуше, поменута кућа зла, константно ради у корист србске штете, али не само на политичком пољу. Змијарник је постао својеврсно ловилиште душа. А зна се, лови управо оне најслабије, то јесет; децу - тинејџере. У бескрупулозном рату за сваку душу не бирају средства, што је лако проверљиво ко само погледа ТВ програм, као и интернет репрезентацију змијарника, који као бљештава играчка мами младе радозналце у лавиринт из кога се тешко налази пут излаза. Лоогистички су опремљени, економски збринути, а ифраструктура те демоније изграђена је по мерама налагодаваца из Америке.

Па ипак, и поред свег што сам навео, поред свих економских предности НВО, ми НАЦИОНАЛИСТИ морамо бити јачи, упорнији и доследнији у борби за НАЦИЈУ!
Ми који смо на форумима активни, немојмо наседати причи како је форумашење губљење времена (као што се често чује: "завалио је дупе у фотељу на западу" и сл.), но делајмо и делујмо превентивно. Осмишљавајмо и оживљавајмо форуме како би управо младе придобили.
Уместо страначког препуцавања, надгорњавања и бескорисних дискусија, требамо и морамо делати креативно, али првенствено наћи начин како придобити младе...

Ако нам свима идеја водиља буде национално добро Србије, тад ће и Христова владати међу нама, а где је Христос ту је и САБОРНОСТ.


...preuzeto sa pogleda,autor Jeremija...
Ако нам свима идеја водиља буде национално добро Србије, тад ће и Христова владати међу нама, а где је Христос ту је и САБОРНОСТ
 

Back
Top