Posle pusenja nema kajanja!!!!!!

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
dali se ikom desilo da pri oralnom seksu ugrize genitalije partnera i da pri tom potece krv?


Meni se jednom desilo da dok sam pusila decku, kozica na glavicu se skroz odrala i pocela je krv da curka. Decko se bas napalio posle toga i imali smo najezstokiji seks u zivotu.

Mene zanima dali ste imali slicno iskustvo? I dali kad se tako nesto desi odmah prestanete sa seksom ili pak nastavite iako krv curi?
 
geisha:
dali se ikom desilo da pri oralnom seksu ugrize genitalije partnera i da pri tom potece krv?


Meni se jednom desilo da dok sam pusila decku, kozica na glavicu se skroz odrala i pocela je krv da curka. Decko se bas napalio posle toga i imali smo najezstokiji seks u zivotu.

Mene zanima dali ste imali slicno iskustvo? I dali kad se tako nesto desi odmah prestanete sa seksom ili pak nastavite iako krv curi?

*** Hmm... :shock: Sve zavisi od osobe do osobe, predpostavljam... :roll: Mislim da u tom slucaju (kad je povreda izazvana dovoljno agresivno da potece krv) ne treba nastavljati bilo kakav oblik "tretiranja" povredjenog mesta, ukoliko taj tretman ne podrazumeva saniranje i lecenje istog. :wink:

*** "imali smo najezstokiji seks u zivotu." - hoces reci: "imali smo najzesci seks u zivotu."
*** Gramatika i pravopis srpskog jezika iz 2. razreda osnovne skole: "DA LI" se uvek ovako pise... ODVOJENO! :roll:
 
Max_Dolphin:
*** Hmm... Sve zavisi od osobe do osobe, predpostavljam... Mislim da u tom slucaju (kad je povreda izazvana dovoljno agresivno da potece krv) ne treba nastavljati bilo kakav oblik "tretiranja" povredjenog mesta, ukoliko taj tretman ne podrazumeva saniranje i lecenje istog.

*** "imali smo najezstokiji seks u zivotu." - hoces reci: "imali smo najzesci seks u zivotu."
*** Gramatika i pravopis srpskog jezika iz 2. razreda osnovne skole: "DA LI" se uvek ovako pise... ODVOJENO!

e, ****** ja nazalost nikad nisam ucila gramatiku i pravopis srpskog jezika, sta cu kad sam ucila u engleskim skolama. al hvala sto si me ispravio....... :-D i drugi put nemo se ljutis mojim greskama..... :!:
 
geisha:
e, ****** ja nazalost nikad nisam ucila gramatiku i pravopis srpskog jezika, sta cu kad sam ucila u engleskim skolama. al hvala sto si me ispravio....... :-D i drugi put nemo se ljutis mojim greskama..... :!:

Ma, ne ljutim se, izvinjavam se ako sam te mozda uvredio, ali nisam mislio nista lose. Svako ima pravo da pogresi, nismo savrseni, zar ne? Imam tu nepozeljnu naviku da ispravljam druge kad pogrese, ali iz najbolje namere, sto mnogi ne razumeju... :roll:
Ne moras da mi se zahvaljujes, nisam znao da si ucila u nekoj stranoj skoli...

P.S. Ipak, ako ti zatreba pomoc - sada znas kome da se obratis... :lol:

Kiss
 
geisha:
dali se ikom desilo da pri oralnom seksu ugrize genitalije partnera i da pri tom potece krv?


Meni se jednom desilo da dok sam pusila decku, kozica na glavicu se skroz odrala i pocela je krv da curka. Decko se bas napalio posle toga i imali smo najezstokiji seks u zivotu.

Mene zanima dali ste imali slicno iskustvo? I dali kad se tako nesto desi odmah prestanete sa seksom ili pak nastavite iako krv curi?

geisha ja mogu samo da ti kazem da ti neznas dobro da pusis, i ja ti to nebi odobrio. Mora da znas da to nije OKLAGIJA covece, to je njezno tkivo, to se radi usnama i jezikom, a ne zubima(ja znam da ti to znas) i zato u buduce sa maksimalnom paznjom, on je uzivao, izgleda zbok toga, sto mu to nije uobicajna zabava, pa je bio sretan, i nije osecao nista, inace jos koji put tako i ostaces bez kite u ustima.
Inace meni se to retko kad desava jer ne mogu to da istrpim, mislim na lose *******, ne uzivam, ako nije njezno, nastavio bih i ja sa seksom, cisto zbok toga da bi doziveli vrhunac.
 
paradizo:
geisha ja mogu samo da ti kazem da ti neznas dobro da pusis, i ja ti to nebi odobrio. Mora da znas da to nije OKLAGIJA covece, to je njezno tkivo, to se radi usnama i jezikom, a ne zubima(ja znam da ti to znas) i zato u buduce sa maksimalnom paznjom, on je uzivao, izgleda zbok toga, sto mu to nije uobicajna zabava, pa je bio sretan, i nije osecao nista, inace jos koji put tako i ostaces bez kite u ustima.
Inace meni se to retko kad desava jer ne mogu to da istrpim, mislim na lose *******, ne uzivam, ako nije njezno, nastavio bih i ja sa seksom, cisto zbok toga da bi doziveli vrhunac.
a mozda i bez zuba (ako naleti na pogreshnog) ;)
Strashno, kakvo zvakanje, krvarenje? Jbt. takvima treba ili zabraniti ilin poslati na dopunsku nastavu, u principi nishta gore od losheg pushenja, onda bolje nishta.
 
Није било крви...али дефинитивно не треба забављати цицу или је боцнути у слабине док ти...:|

...у ствари управо тај контакт зубића са слузокожом ми говори доста о њеном (не)искуству...мале тајне великих мајстора...:roll: :arrow: :lol: :arrow: :wink:
 
geisha:
dali se ikom desilo da pri oralnom seksu ugrize genitalije partnera i da pri tom potece krv?


Meni se jednom desilo da dok sam pusila decku, kozica na glavicu se skroz odrala i pocela je krv da curka. Decko se bas napalio posle toga i imali smo najezstokiji seks u zivotu.

Mene zanima dali ste imali slicno iskustvo? I dali kad se tako nesto desi odmah prestanete sa seksom ili pak nastavite iako krv curi?
Pocela krv da curka,najzesci seks a posle kazes da ne volis sado mazo.:D
 
sinnke:
Meni je jedna jednom zvakala penis, kao bubble dubble zvake.

c008.gif
c008.gif
c008.gif
 

Back
Top