DebeoGlupRuzan

frozen1982.:
To je samo "figure of speech".....a sta bi ti falilo.....kod njih su plavuse na ceni.....da budes u haremu nekog Sultana....drago kamenje,dijamanti,brilijanti i to....i svi te opsluzuju ko da si kraljica.

Hvala .hvala ..da ne rece osta u neznanju....:razz: ..neka hvala..imamo to sve ..hocemo samo ono sto napisah....:wink:
 
Ma covek ne treba nikad da odustane od svojih snova! Oni se na kraju krajeva ostvaruju, samo ako dovoljno jako i iskreno nesto zelite. I svako savrseno precizno oseca koliko vredi i koliko moze, tu nema greske. to je jedna od boljih stvari kojima nas je bog obdario.
Ja svoje kriterijume ne spustam, savrseno znam sta zelim, sta ne zelim i koliko mogu. Tu nema kompromisa. A sta ce ko da misli o mom izboru i o mojim zeljama ne dajem pet para. Svako za sebe najbolje zna sta zeli i sta mu odgovara.
 
Ne vredi il nece da pricaju o tome il ja zaista pricam arapski.whatever. I jos pojedinci skontaju da sam dosla po savet??!!Boze dragi zaista mi ne treba savet sta zeleti od muskarca to i sama znam,niti savet bilo koje vrste (znam da ti je tesko da shvatis to Petar Pan,al probaj jos koji put).Trebalo je da bude saljivo aludiranje na to kako neki muskarci prikrivaju svoje mane,prebacujuci krivicu na zenu jer je ona ovakva ili onakva,izbegavanje suocavanja sa sopstvenim manama.Ali bice da su ovde svi strasno savrseni,ili strasno sujetni.
 
Nisam savrsen,jesam sujetan ali je to svako,bio muskarac ili zena.Ne bi trebala da se obazires na zavist onih koji se bune sto si s nekim i daju zlobne komentare razloga zbog kojih si s tim nekim.Ako je tebi lepo i dobro,sta te bole ona stvar sta neki pacenik misli o tome.Normalno je da svaka zena zeli lepog pametnog i ne bas bure,ali to zeli i svaki muskarac od zene.
 
KOWYNUXX:
...pa ne zelis valjda cigojla, majku mu....:shock: :lol:

Nemoj da se pravis sada pametan kao Frozen..Zna se sta je visok, zgodan i crn muskarac..Crne kose bwe i belog lica ..hahah..i lepih ruku. i sve ono sto sam napisala....Pametnjakovici, obojica..:wink:
 
frozen1982.:
Ja sam crn i visok i belog lica....a sta su lepe ruke morala bi da definishes........
Trenutno se daje ljubav u zaledju na acabg82 temi.........

Ne razbiram ja tebe za te decije teme..:razz: a za lepe ruke..objasnicu ti ..mozda jednom..:wink: Objasnjavala sam vec 10'0 x.. sta su lepe i snazne muske ruke.... begao si sa casova..:wink: i cemu sluze...:wink:
 
kučka:
Nemoj da se pravis sada pametan kao Frozen..Zna se sta je visok, zgodan i crn muskarac..Crne kose bwe i belog lica ..hahah..i lepih ruku. i sve ono sto sam napisala....Pametnjakovici, obojica..:wink:



hej, pa to mi je posao...mesam se u tudje zivote i zezam ljude koji naprave lapsus...
 
latica:
Ne vredi il nece da pricaju o tome il ja zaista pricam arapski.whatever. I jos pojedinci skontaju da sam dosla po savet??!!Boze dragi zaista mi ne treba savet sta zeleti od muskarca to i sama znam,niti savet bilo koje vrste (znam da ti je tesko da shvatis to Petar Pan,al probaj jos koji put).Trebalo je da bude saljivo aludiranje na to kako neki muskarci prikrivaju svoje mane,prebacujuci krivicu na zenu jer je ona ovakva ili onakva,izbegavanje suocavanja sa sopstvenim manama.Ali bice da su ovde svi strasno savrseni,ili strasno sujetni.
Da svako bezi od svojih mana i prebacuje ih na drugog. Kao "pogledaj se"(vrlo iritirajuca recenica). Inace cudan trip, jer zasto bi npr ja pogledao sebe? Ja meni nisam interesantan da gledam mene. :lol: I ne mislim da imam ni jednu bitniju manu. Naravno da niko nije savrsen, ali ne treba biti ni iskomplexiran sobom i svojim manama(kao ni istripovan svojim vrlinama), sto oni koji drugima takvu sliku prezentuju sigurno jesu. Daklem nije rec o manama "debeo, ruzan, glup" vec o postavljanju sebe iznad drugog na taj nacin sto ces ga kao spustiti i time ispasti (bar u svojim ocima) veca. I to je siguran dokaz licne iskomplexiranosti. Drugi dokaz licne iskomplexiranosti je voditi dve razlicite price, jednu u javnostu a druge oci u oci. Ako te dve price nisu iste tu ima neki psihicki problem.

Sa druge strane gledano "sponzorusa, udavaca, prostitutka" su vec forme ponasanja i one nisu vezane toliko za lik koliko za dela te neke ovde ne pomenute osobe. Uvek su u nasim glavama pitanja "sta nam se svidja kod neke osobe i sta nam se ne svidja".

Inace sta se obicno postize tim recenicama... pa naravno nista pozitivno... to nije lepa komunikacija i nema prijatnu konotaciju koja je neophodna da bi se doslo do nekog cilja... a ako se ne zeli doci do nekog cilja tek onda je cisto primitivno vredjanje ono kakvo obicno vidjamo u osnovnim skolama... i ima za cilj samo ispoljavanje licne sujete.

I lebdi cudno pitanje u okolini: Zasto se zadrzavamo i gubimo svoje vreme i energiju na osobe koje smatramo glupim, debeim, ruznim? Zasto jednostavno ne predjemo na nesto bolje onda i ne trosimo svoje vreme tamo.

PS Nedavno sam i otvorio jednu temu zvanu "Becka skola" koja ima prilicno dodirnih tacaka sa ovom temom.
 
imam 100 kila,visok sam 168cm,dioptrija mi je -20,kose imam oko usiju ali je pustim da naraste pa je zabacim unakrst,grand parada mi je duhovna hrana,plakao sam kad je Milosevic umro...kako me ne voleti?
 

Back
Top