Zdravstveni problem

andjela_04

Početnik
Poruka
11
Cao svima. Potrebna mi je pomoc. Trazim Dr. Teodora Cordarova (alegolog pulmolog). Pre pet godina sam jedva ziv ostao i on mi je pomogao sa preparatom na bazi meda i trava (mozda vam je smesno ali je istina). Popio sam nebrojano lekova, i to me je dovelo do klinicke smrti (ostao bez vazduha usled intenzivnog kaslja). Sada se opet (usled virusa) pojavio otok zdrela i traheja i otezano disanje. Opet lekovi, ali ne pomazu. Zato trazim imenovanog (cuo sam da je imao odredjenih problema pa ga zato sada ne mogu naci tek tako). Ako neko ima neku informaciju (imao je ordinacijuu N. Sadu u M. Gorkog 40). Hvala unapred za bilo koju informaciju.
 
Мене кад мучи нешто, ударам пар дана по неколико грама витамина Ц(NATRIJ (Sodium) ASKORBAT) и ријешим ствар.

Ако хоћеш, покушај, али на своју одговорност. Треба ти аскорбинска киселина и сода бикаробна. То помијешај у омјеру 2:1 са флашираном водом. Сачекај 5мин и попиј. Имао сам проблема са грлом, попио пиву и ухватило ме, једва сам гутао. Онда сам почео то да користим и након 2 дана све се повукло. Нема боље ствари за одржавање имунитета, па скоро никад се не разболиш а и кад те ухвати, већ сутра те прође. Иначе, ово је добро као превентива за рак и многе друге болести, бар сам тако чуо. Наравно, можеш купити и готов производ али не знам да ли се он може набавити код нас.

Све најбоље..
 

Back
Top