Pomoc

micka_88

Primećen član
Poruka
558
Ovo nije oblast koju poznajem,tako da nme znam da li sam uopstte ubola dobar podforum...
U svakom slucaju imam PROBLEM...
Nijednu sliku ne mogu da atechujem,ni preko mejla,ni preko nekih sajtova na pr. photobucket i sl,pa cak ni za avatar...
Slike su normalne velicine,do pre nekih mesec dana je sve OK funkcionisala,prvo sam mislila da mi komp nije zakacio neki virus,pa sew onda on prepoznaje i ne zeli onda da se zakaci slika,ali je moj brat proverio preko vise skenova i nema ih...
U cemu je onda problem...
P.S.ukoliko tema ode pod kljuc,molim one koje znaju da mi pomognu slanjem PM...

UNAPRED VELIKO HVALA....
 
Pa lepo te pita covek, kako se manifestuje da "ne moze"? Navedi tacno sta uradis, i sta je rezultat, nece biti da ti uspes da posaljes a ono nema nista. To da jednostavno "Nijednu sliku ne mogu da atechujem", ne govori mnogo, pa je tesko pomoci.
Ako zelis pomoc, detaljno objasni sta uradis i kakvi su rezulati (da li firewall salje neke poruke, da li browser nesto posalje uopste itd...), pojasni pa ce verovatno biti pomoci
 
OPrva stvar,izvinjavam se na malopredjasnjoj drskosti,i hvala za zelju da mi pomognete...Btw pre nego sto sam se vama obratila,pitala sam neke drugoive za koje sam mislila da poznaju komjutere,a oni su bili u fazonu,mora da moze,ti si glupa i sl...
Evo sada sam ponovo probala da browsujem sliku preko photobucketa,slika 10 kb,uspesno mi je ubaci,i kliknem submit.Prvo mi je ucitavao tri minuta i nakon toga izbacio The page cannot be displayed...
Inace sto se tice ovog programa FIREWALL,ne znam da li ga uopste imam instaliranog....

I p[onavljam pre nekh mesec-dva sam uspesno mogla da obavljam sve ove radnje....
 
Prvo sto mi pada na pamet je da taj "photobucket" website trenutno (ili trajnije) ima problema, tako da bi to mogao biti razlog sto tamo ne mozes da prebacis slike....
Inace ping za "www.photobucket.com" vraca rezultate, ne znam koja je tacno adresa sajta na kojeg ne mozes da prebacis slike.
 
micka_88:
Pa nije samo problem kada pokusavam na photobucvketu,ne mogu da atechujem ni sliku u mejlu ni na pr. avatar za krstaricu...
Možda je,recimo, problem do tvog internet provajdera,pa vredi ih kontaktirati i videti u čemu je problem.Nije teško,a može da pomogne.
 
Ne, nema to nikakve veze sa provajderom...
Proveri jos jednom opcije u firewall-u, ukoliko ga imas na svojoj masini instaliranog, i podesi svoj explorer na "restore to deault`s".
 
micka_88:
A sta mislite o tome da jednostavnom internet explorer zamenim nekim drugim...Mozila,opera...Koji je najbolji...


Koji god. Neces da pogrijesis.. Opera je dobra i rekao bih nesto zenstvenijeg izgleda, a mozila je isto tako dobra samo se ne bi moglo reci da ima zenstven interface..

Poz.
 

Back
Top