Sexualno matretiranje ili silovanje

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
Kako bi reagovale ili ste vec reagovale, ako vas partner..a posebno muz siluje.
Svi su ogorceni kad se to desi izvan veze naravno i odlucni u kaznjavanju, ali se to u vezi..posebno u braku u najvecem slucaju precutkuje i prelazi preko toga.
Sad me zanima da li bi vi presli preko toga i koji razlozi tu presudjuju.
Nemojte ovo mesati sa tvrdim sexom.
 
Interesantna tema. Ali nemam odgovor. Uopste to ne mogu da zamislim. Nisam nikad imala nekog nasilnog tipa. Sigurno da bih odlepila, verovatno bih se tukla s njim pokusavajuci da se odbranim. A posle ne bih zelela u zivotu vise da ga vidim. Ne znam stvarno. Ne mogu da zamislim situaciju koja do toga moze da dovede u vezi ili braku.
 
elenabg:
Interesantna tema. Ali nemam odgovor. Uopste to ne mogu da zamislim. Nisam nikad imala nekog nasilnog tipa. Sigurno da bih odlepila, verovatno bih se tukla s njim pokusavajuci da se odbranim. A posle ne bih zelela u zivotu vise da ga vidim. Ne znam stvarno. Ne mogu da zamislim situaciju koja do toga moze da dovede u vezi ili braku.


Ti se cupas samaras ga udaras a on gura ko lud. Zar te to ne bi napalilo?
 
sensual:
To je sigurno grozno ali ne verujem da postoji zena koja ima vece traume od toga nego kada je siluje neko sa strane.. Mada, ja stvarno ne znam.. Ali muskarac koji bi to ucinio svojoj zeni,devojci... Bljax!


Ma daj sto ocrnjujete mastarije i sexy igru. zar niste nikad probali sa svojim deckom biti silovane. Znas ono ti setas po stanu a on u mantilu go i ima one naocale za varenje. odlicna kombinacija.
 
Gryphon:
Kako bi reagovale ili ste vec reagovale, ako vas partner..a posebno muz siluje.
Svi su ogorceni kad se to desi izvan veze naravno i odlucni u kaznjavanju, ali se to u vezi..posebno u braku u najvecem slucaju precutkuje i prelazi preko toga.
Sad me zanima da li bi vi presli preko toga i koji razlozi tu presudjuju.
Nemojte ovo mesati sa tvrdim sexom.

mislim, to bi mu bila poslednja penetracija u zivotu...mislim verovatno posle ne bi vise imao cime, buduci da bi mi zivotna misija postala da ga lisim pribora za istu...mislim sigurno se ne bih obratila policiji , jer je svaka zakonom predvidjena kazna za to suvise blaga..to je moje skromno mislenje.. :wink:
 

Back
Top