znacenje reci "zvacu te!" za muskarce

G

glb...!

Gost
... u poslednje vreme sam uzasan baksuz i par tipova mi je u kratkom vremenskom razmaku reklo da ce me zvati. ono, nisam u depresiji jer znam da nisam gabor i svesna sam svojih kvaliteta. a ti tipovi su mi manje vise ok ortaci.
posto je jedna mja drugarica bas bliska sa mojim bivsim deckom koji mi je inace dobar prijatelj, posle njegove recenice sam je pitala sta mu to u stvari znaci i ona mi je rekla dve opcije:
1) mozda ce zeleti da te zove ali te nece zvati
2) mozda ce te zvati / i onda sam se ja iz zafrkavanja ubacila sa komentarom "... ali to nece zeleti..." ;P /.
u svakom slucaju, svesna sam da su u guzvi i da imaju puno obaveza, ali da li ipak postoji neka forica na koju ce to "zvacu te" znaciti da ce stvarno da me zove, a ne da bi zeleo da me zove...?
hvala!
 
glb...!:
... u poslednje vreme sam uzasan baksuz i par tipova mi je u kratkom vremenskom razmaku reklo da ce me zvati. ono, nisam u depresiji jer znam da nisam gabor i svesna sam svojih kvaliteta. a ti tipovi su mi manje vise ok ortaci.
posto je jedna mja drugarica bas bliska sa mojim bivsim deckom koji mi je inace dobar prijatelj, posle njegove recenice sam je pitala sta mu to u stvari znaci i ona mi je rekla dve opcije:
1) mozda ce zeleti da te zove ali te nece zvati
2) mozda ce te zvati / i onda sam se ja iz zafrkavanja ubacila sa komentarom "... ali to nece zeleti..." ;P /.
u svakom slucaju, svesna sam da su u guzvi i da imaju puno obaveza, ali da li ipak postoji neka forica na koju ce to "zvacu te" znaciti da ce stvarno da me zove, a ne da bi zeleo da me zove...?
hvala!


Pazi, ako su ti ti tipovi kao ortaci prvo treba da rascistis kako tebe dozivljavaju kao ortakinju ili nesto drugo.U slucaju da te tako kapiraju , mislim kao ortaka, onda i nije strasno sto te odmah ne zovu, jer ako si sa nekimm ortak onda i nije pod moranje da se cujete svaki dan .
But, ako te gledaju drugacije i ne zovu te , verovatno te nece ni zvati.
Nemoj mnogo da lupas glavu oko toga , onoliko ih po ovom svetu hodi, ili kao sto rece , uzmi ti lepo telefon pa zovi pa ces znati na cemu si.
Sta ti treba to uzmes sama, ne cekas da ti padne sa neba.
Srecno
 
glb...!:
... u poslednje vreme sam uzasan baksuz i par tipova mi je u kratkom vremenskom razmaku reklo da ce me zvati. ono, nisam u depresiji jer znam da nisam gabor i svesna sam svojih kvaliteta. a ti tipovi su mi manje vise ok ortaci.
posto je jedna mja drugarica bas bliska sa mojim bivsim deckom koji mi je inace dobar prijatelj, posle njegove recenice sam je pitala sta mu to u stvari znaci i ona mi je rekla dve opcije:
1) mozda ce zeleti da te zove ali te nece zvati
2) mozda ce te zvati / i onda sam se ja iz zafrkavanja ubacila sa komentarom "... ali to nece zeleti..." ;P /.
u svakom slucaju, svesna sam da su u guzvi i da imaju puno obaveza, ali da li ipak postoji neka forica na koju ce to "zvacu te" znaciti da ce stvarno da me zove, a ne da bi zeleo da me zove...?
hvala!
Ovda si malo pobrkala pojmove..
Nema prijateljstva posle ljubavi..cini mi se.Kak ostati prijatelj?Malo mi je nelogicno,jedino ako nemate jos neki zajednicki interes.Zauzetost ne opravdava nista..koliko traje jedan tel. poziv?
 
glb...!:
- a ako je ljubav bila prijateljskog tipa??? da li se nesto menja u tom slucaju???[/qu
Sta to znaci "ljubav prijateljskog tipa"?
Jeste li vi bili ljubavnici ili prijatelji?Ajde,odrasti vec jednom...toga nema.Ili ste prijatelji koji ste nesto probali i to nije uspelo,ili ste ljubavnici, koji ste zeznuli kasnije druzenje.Trece nema...Mislim da ti nije nista jasno od ovga.Koliko vidim,ovo te nece puno boleti.Neznas sta ti se, ustvari, desilo.
 
nesto sam sinoc razmisljala na ovu temu, i palo mi je na pamet sledece:
ako to sto on kaze da ce me zvati u stvari znaci da bi voleo da me zove, ali malo lepse, kako bi u stvari zvucalo da oni stalno govore ono sto misle?
npr. da mi je rekao ZNAS VOLEO BIH DA SE CUJEM SA TOBOM, ALI MI JE FRKA DA TE CIMNEM ZBOG TOGA STO OSECAM BLA BLA BLA....
mozda sam malko preterala sa idealizovanjem muzijacica, ovo gore bi stvarno ljiga zvucalo :lol:
 
glb...!:
... u poslednje vreme sam uzasan baksuz i par tipova mi je u kratkom vremenskom razmaku reklo da ce me zvati. ono, nisam u depresiji jer znam da nisam gabor i svesna sam svojih kvaliteta. a ti tipovi su mi manje vise ok ortaci.
posto je jedna mja drugarica bas bliska sa mojim bivsim deckom koji mi je inace dobar prijatelj, posle njegove recenice sam je pitala sta mu to u stvari znaci i ona mi je rekla dve opcije:
1) mozda ce zeleti da te zove ali te nece zvati
2) mozda ce te zvati / i onda sam se ja iz zafrkavanja ubacila sa komentarom "... ali to nece zeleti..." ;P /.
u svakom slucaju, svesna sam da su u guzvi i da imaju puno obaveza, ali da li ipak postoji neka forica na koju ce to "zvacu te" znaciti da ce stvarno da me zove, a ne da bi zeleo da me zove...?
hvala!

Bas zato sto si lepa te nece zvati...Momcima treba samo ona stvar, a najvise se plase to traziti od lepe devojke..Vecina ih oce to samo na jedno vece, dok vecina devojaka ne.(Ne zato sto nece nego zato sto se boje ogovaranja).Boje se da ce teze to dobiti od lepse devojke pa ne bi da rizikuju i budu odbaceni..
Dosta muskaraca misli da treba mnogo da se cimaju oko lepih devojaka(kao i ja npr.)...Npr. ja da te poznajem, ne bi te zvao..Zvao bi te samo kada bi znao da si laka riba.

Da nisi lepa zvali bi te sigurno!!!
 
E YUGOSLAVE,pravi si kreten,da ne budem ostrija.Cime ti razmislas? Znaci ti neces lepu devojku pored sebe,ti si prava kukavica onda.Bojis se da te ne odbije.Pa sta ako te odbije,budi malo musko pa istrpi.Inace ZVACU TE,obicno znaci_ imam sad puno obaveza,pa kada budem imao vremena zvacu te,da mi upotpunis vreme,kad mi je dosadno.A ti budi glupaca pa to uradi.ZVACU TE znaci_ nemoj ti zvati mene,ja sam glavni,ja odredjujem kada mogu da te vidim,neces valjda ti da kontrolises moje momacko vreme.BEZI od takvih tipova ZVACU TE,oni su samo gubljenje vremena.I pored tebe sigurno imaju jos devojaka koje tako povremeno zovu.Kad sam jednom osetila da moje druzenje ide u tom smeru ja sam tipa otkacila,a on se naljutio,jer zaboga on je taj koji odlucuje o svemu,ko mene pita.Posle me je progonio, da bi mi pokazao da ne mogu ja njega da otkacinjem kad ja hocu,MUSKA SUJETA-jebena stvar. :twisted: :twisted: :twisted:
 
just a girl:
E YUGOSLAVE,pravi si kreten,da ne budem ostrija.Cime ti razmislas? Znaci ti neces lepu devojku pored sebe,ti si prava kukavica onda.Bojis se da te ne odbije.Pa sta ako te odbije,budi malo musko pa istrpi.Inace ZVACU TE,obicno znaci_ imam sad puno obaveza,pa kada budem imao vremena zvacu te,da mi upotpunis vreme,kad mi je dosadno.A ti budi glupaca pa to uradi.ZVACU TE znaci_ nemoj ti zvati mene,ja sam glavni,ja odredjujem kada mogu da te vidim,neces valjda ti da kontrolises moje momacko vreme.BEZI od takvih tipova ZVACU TE,oni su samo gubljenje vremena.I pored tebe sigurno imaju jos devojaka koje tako povremeno zovu.Kad sam jednom osetila da moje druzenje ide u tom smeru ja sam tipa otkacila,a on se naljutio,jer zaboga on je taj koji odlucuje o svemu,ko mene pita.Posle me je progonio, da bi mi pokazao da ne mogu ja njega da otkacinjem kad ja hocu,MUSKA SUJETA-* stvar. :twisted: :twisted: :twisted:

Ajde GLUPACHO.Kada se dopisujem sa tobom onda KOBAS razmislja umesto mozga!!!Normalno da nisam kukavica!!!Ja sam samo rekao sta vecina muskaraca radi!!!Kao i ja.upoznat sam sa tim da dobre ribe oce pare i PAJU!!!E pa fora je sto im ja mogu samo dati PALAMURU, kao i vecina momaka u nasoj zemlji!!!Jer kesha nemamo!!!Zato su tu ove srednjeg stila, koje ne traze kesh, vec ce se zadovopljiti BUZDOVANOM i laznim pricama.Imam mali milion drugarica koje su stvorene za pistu, i idu samo sa likovima koji imaju kesh!!!
Zato npr ja ,,, se ne bakchem sa lepim devojkama,, znam da one oce nesto vise od one moje stvari,,i ja dok sam mlad ne zelim da ispunjavam njihove prohteve!!!Kao ni vecina pametnih momaka!!!


KAPISH, PILECI MOZGU!!!
 
AAAAAA ja ne nasedam vise na te fore zvacu te pa ga nema mesec dana...nemam pametnija posla nego da sedim kod kuce i cekam tel.Lepo ponesem mobilni i ....blejim unjega ako je na stolu ili uvo ubacim u tasnu da mi ne promakne slucajno onaj zvuk sms poruke hahahahahahhaali ne cekam keve mi...Ma bre samo se natezemo mi...stara je fora kod muskaraca da to kazu kad vide da je zenska odlepila...a sad ako se samo igraju onda verovatno treba uzvratiti udaranjem ceznje a ako se ne igraju to moze isto da znaci ajde bre oladi daj da ti kazem da cu da zovem samo da mi se skines...ebi ga nek zensko jednom bude pametno pa provali sta je...
 
Jugoslave, jadan si.Siromasan,nesrecan,sa ruznim devojkama.Sta muskarac kao ti i moze da ponudi jednoj zeni.Ne mozes da je izvedes,jer nemas para,da je dopratis kuci jer nemas auto,da joj kupis poklon za rodjendan,jer bas tog dana ides kod babe na selo.Mislis da ce je zadovoljiti sedenje u tvojoj jadnoj maloj sobici,i razgovor sa tobom,filozofiranje.Ni ruznoj devojci to nije dovoljno.Ti si nedovoljan muskarac,zato ubi se. :twisted: :twisted: :twisted:
 
daj bre nemojte da se pobijete zbog mene :wink: :wink: oboje imate ql stavove, i nije mi jasno sto forsirate sukob???
mislim, licno svidja mi se i kako pise just a girl i yugoslav i kad dve pametne osobe pocnu glupu svadju to je bez veze...
ajde mir mir mir niko nije kriv... mislim jupi - cemu sukob???
 
just a girl:
Jugoslave, jadan si.Siromasan,nesrecan,sa ruznim devojkama.Sta muskarac kao ti i moze da ponudi jednoj zeni.Ne mozes da je izvedes,jer nemas para,da je dopratis kuci jer nemas auto,da joj kupis poklon za rodjendan,jer bas tog dana ides kod babe na selo.Mislis da ce je zadovoljiti sedenje u tvojoj jadnoj maloj sobici,i razgovor sa tobom,filozofiranje.Ni ruznoj devojci to nije dovoljno.Ti si nedovoljan muskarac,zato ubi se. :twisted: :twisted: :twisted:

Cuti SPONZORUSO nemoj neko da te cuje!!!Kao prvo nisam rekao da sam sa ruznim nego sa devojkama koje izgledaju normalno, za koje mozes reci da su slatke, ali da nisu stvorene za pistu.Ali sta je to tebi pricam kada imas pileci mozak???Sve ove uzroke koje si pomenula vezane su za NOVAC!!!SPONZORUSO najgora!!!Ja pojma nemam sta ti oces da kazes svojim izjavama!!!Odkud ti znas kakav sam ja u vezi????NEMAS TI ARGUMENATA, samo lajesh, ko pashce!!!
 
glb...!:
... u poslednje vreme sam uzasan baksuz i par tipova mi je u kratkom vremenskom razmaku reklo da ce me zvati. ono, nisam u depresiji jer znam da nisam gabor i svesna sam svojih kvaliteta. a ti tipovi su mi manje vise ok ortaci.
posto je jedna mja drugarica bas bliska sa mojim bivsim deckom koji mi je inace dobar prijatelj, posle njegove recenice sam je pitala sta mu to u stvari znaci i ona mi je rekla dve opcije:
1) mozda ce zeleti da te zove ali te nece zvati
2) mozda ce te zvati / i onda sam se ja iz zafrkavanja ubacila sa komentarom "... ali to nece zeleti..." ;P /.
u svakom slucaju, svesna sam da su u guzvi i da imaju puno obaveza, ali da li ipak postoji neka forica na koju ce to "zvacu te" znaciti da ce stvarno da me zove, a ne da bi zeleo da me zove...?
hvala!
Sto se tvog bivseg tice, zvacu te najverovatnije znaci: ajde cao! jer on prema tebi nema nikakve obaveze, pa bas ako bude dovoljno dokon, zvace te, ali kod ostalih kad kazu ZVACU TE, pa ne zovu, znaci da bi zeleli da te cuju, ali im samo zvanje predstavlja problem, jos ako si dala fiksni broj a ne mobilni pa ne mogu da posalju poruku ili nisu sigurni da ces ti odmah da se javis, onda tesko da mozes da se nadas. Najbolje bi bilo da ti sada do njih nekako dodjes, a u buduce najbolje da ti uzimas broj telefona i obavezno ostavljaj njima e-mail ili broj mobilnog.
Moja teorija je dakle da ti imas posla sa nekim stidljivim momcima.
 
King II:
glb...!:
... u poslednje vreme sam uzasan baksuz i par tipova mi je u kratkom vremenskom razmaku reklo da ce me zvati. ono, nisam u depresiji jer znam da nisam gabor i svesna sam svojih kvaliteta. a ti tipovi su mi manje vise ok ortaci.
posto je jedna mja drugarica bas bliska sa mojim bivsim deckom koji mi je inace dobar prijatelj, posle njegove recenice sam je pitala sta mu to u stvari znaci i ona mi je rekla dve opcije:
1) mozda ce zeleti da te zove ali te nece zvati
2) mozda ce te zvati / i onda sam se ja iz zafrkavanja ubacila sa komentarom "... ali to nece zeleti..." ;P /.
u svakom slucaju, svesna sam da su u guzvi i da imaju puno obaveza, ali da li ipak postoji neka forica na koju ce to "zvacu te" znaciti da ce stvarno da me zove, a ne da bi zeleo da me zove...?
hvala!
Sto se tvog bivseg tice, zvacu te najverovatnije znaci: ajde cao! jer on prema tebi nema nikakve obaveze, pa bas ako bude dovoljno dokon, zvace te, ali kod ostalih kad kazu ZVACU TE, pa ne zovu, znaci da bi zeleli da te cuju, ali im samo zvanje predstavlja problem, jos ako si dala fiksni broj a ne mobilni pa ne mogu da posalju poruku ili nisu sigurni da ces ti odmah da se javis, onda tesko da mozes da se nadas. Najbolje bi bilo da ti sada do njih nekako dodjes, a u buduce najbolje da ti uzimas broj telefona i obavezno ostavljaj njima e-mail ili broj mobilnog.
Moja teorija je dakle da ti imas posla sa nekim stidljivim momcima.

- ma imam ja telefone od svih njih :lol: nego oni stalno negde skitaju... :( +imaju valjda zenkice... ali ne zelim da ih muvam... jednostavno prijatan razgovor sa frendom, ZAR JE TO MNOGO?!? :x ... glupiram se za ovo velikim slovima... ali inace toj je toj :)))

btw, just a girl, pokazi zensku mudrost i ne reaguj na ovu provokaciju od yugoslava... znas ono PAMETNIJI POPUSTA /zivcano :lol: /...
 

Back
Top