Kakva je. . .

a sada sam se malo udubila u pitanje...
zara je klasicna robna marka sa pretežno robom rekla bih za mlade i one srednjih godina.
roba je pristojnog kvaliteta i dizajna.
u evropi i nije tako paprena kao kod nas, ali o mango je ovde papren,
malo se delte mnogo nakače na cenu,
siroti mora da im je veliki pdv:roll:
 
xpajamacax:
a sada sam se malo udubila u pitanje...
zara je klasicna robna marka sa pretežno robom rekla bih za mlade i one srednjih godina.
roba je pristojnog kvaliteta i dizajna.
u evropi i nije tako paprena kao kod nas, ali o mango je ovde papren,
malo se delte mnogo nakače na cenu,
siroti mora da im je veliki pdv:roll:


Da da, sigurno je Karicima i Miskovicima malo to sto imaju...pih kakav uzas, kao Delta predstavnik, a otvorio Zaru njihov zetko zalizani i pored njega njegova krknasta zenica...to samo kod nas ima... i jos nabijaju" cijene kao ludi...
 
u švajcarskoj je ZARA pristupačna,
svakako je skuplja od nekih robnih marki kao što je H&M
ali je jeftinije od stefanela i benetona.
valjda.
ja sam sinu kupila đubretarac, ali onaj pravi sa 60% cashmira za nekih 80 evra.
odelo (sako,pantalone) koje sam merkala je bilo oko 120 evra.
ma drugarica mi je juče bila u ZARI ( a ta se oblači u zari po belom svetu i poznavajući je zna sve cene) i kaže da je sramotno skupo, za Zaru uopšte.
inače mi nije jasno, kako kada na zarinoj garderobi tag sa cenama je kao tabela cena po svetu, u raznim valutama, pa je lako preračunati i na licu mesta,
nisam je pitala jel tako i kod nas.
jel neko video?
eto.
ma meni je drago što je zara tu, ali mi žao što je u očigledno pogrešnim rukama:roll:
no no veze, sledeće godine bi trebao da se otvori H&M koji ne dozvoljava da neko drugi poseduje trgovinu, već oni sami kupiju i opremaju prostore, zapošljavaju ljude....tako da i sami diktriaju cene.H&M je u švajcarskoj,npr najjeftiniji u evropi, jer je TAX FREE.
nisu u EU, pa eto nismo ni mi:p:p:p
neka ih neka otvarju, više posla za nezaposlene
 
mmmmm, zaraaaa.... :)
bila sam u zari u austriji, cene su OK u odnosu na kvalitet, i dizajn, a u bg-u nisam bila.
moram da odem sto pre da vidim sta su to uradili sa cenama :x
 
hello baby ;)
nisam jos, mislila sam danas, ali necu izgleda moci ove nedelje.
ali, tako sam cula iz pouzdanih izbora. nije fazon teranove i manga (to su meni krpe), kazu da su dosta kvalitetnije stvarcice i da ima svega i svacega, a da ono sto vredi, to naravno i kosta
 
ma i meni je teranova krpasta, mango onako...
a zaru obozavam!
bila sam u atini, i njihova zara moze da se podnese...
meni je rodjaka u zenevi, i odande mi donosi zarinu garderobu i kaze da tamo nije skupa...
 
I JOkse opet nema?? NE mogu da verujem... taman ja dodjem, on zbrise....
hmmmm. imam utisak da nas posmatra iza nekog coska...
aha, onaj sto trepce!!!! i? gde je i on sad??
ja izgleda treba da se zabrinem, cim se pojavim na forumu, svi muskarci nestanu, samo ponekad ostane Rufke :))))))
 

Back
Top