Maraton

pa mogu ti reci da si bas brza, mozemo i jednom zajedno na tekmicenje :))))
A sve zavisi sta trazis i koliko zelis da ostvaris cilj........ ostalo je sve lako :))))) Zamo treba imati zelju i biti uporan. To ja najbolje znam :)))
 
Arsa:
pa mogu ti reci da si bas brza, mozemo i jednom zajedno na tekmicenje :))))
A sve zavisi sta trazis i koliko zelis da ostvaris cilj........ ostalo je sve lako :))))) Zamo treba imati zelju i biti uporan. To ja najbolje znam :)))
ne samo ti to svi mi zanamo.....ali...
ma znas uvek postoji ono ALI.....
 
Bas tako jeco, uvek ono ali...
Nego, ima li jos nekoga na krstarici ko trci polumaratone ili maratone?
Ili planira da trci, ako hoce moze i samnom ove godine u Beogradu i Podgorici.....
 
Arsa:
Ima li maratonaca na krstarici?

ARSO TREBA MI SAVET:
- od '96 trcim polumaraton i od iduce godine hocu da predjem na maraton. baza za polumaraton mi je bila 10km za 50-55 min (sto bih na trci uspela da spustim do rezultata 1h 50 min); kolika treba da je baza (pod ovim podrazumevam lagani dnevni trening) za maraton? i koliko cesto raditi deonice i uzbrdice i koje duzine?
 
luana:
Arsa:
Ima li maratonaca na krstarici?

ARSO TREBA MI SAVET:
- od '96 trcim polumaraton i od iduce godine hocu da predjem na maraton. baza za polumaraton mi je bila 10km za 50-55 min (sto bih na trci uspela da spustim do rezultata 1h 50 min); kolika treba da je baza (pod ovim podrazumevam lagani dnevni trening) za maraton? i koliko cesto raditi deonice i uzbrdice i koje duzine?

Ako si rekreativac, onda rezultat, tj, vreme i nije toliko bitno. Ako zelis da bolje treniras, mogu ti poslati plan treninga po kome ja radim(samo ja nemam vremena da ga se striktno pridrzavam). a baza bi trebalo da ti je sto kraca. Ja pretrcim 10km za 40min u proseku, a dnevno trcim 10-15 km, samo duzinu, bez treninga.
javi mi se na starbak2003@yahoo.com i poslacu ti plan.
A ukratko, trening se radi 6 dana u nedelji, od toga 2 dana se trci samo duzina (12-15km i 18-20km) a ostala 4 dana su deonice i klasicni atletski treninzi.
Javi se pa da porazgovaramo.
 

Back
Top