jesam ili nisam
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: jesam ili nisam

Obećava klon (avatar)
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano jesam ili nisam

Ovako, zabavljam se sa devojkom 2,5 god. i pre 2,5 meseca joj se pojavilo nesto dole, isla je kod ginekologa, radila sve testove, imala je pojacani sekret (3) i pila je neke vaginalete, imala je i neku kao brazdicu i doktorka je bila zbunjena, rekla joj je da lice da su kondilomi ali ih ne bi tako nazvala, i to joj se pojavljivalo 2-3 puta pa se povuce, posle toga smo imali 2-3 puta odnos bez kondoma, i 2-3 puta sa kondomom, i posle odnosa se to uvek pojavi pa se smiri posle nedelju dana, dok kod mene nema niceg vidljivog, ne svrbi me, ne pece...Napominjem da sam joj ja 1. skim je spavala i da za vreme dok smo zajedno nismo spavali ni sakim! Jel ima sanse da je samo neka infekcija ili je ipak HPV, i ako jeste jel to znaci da sam i ja zarazen tim virusom (iako se kod mene nista ne ispoljava), i jel ima sanse da je to ona "zaradila" na depilaciji ?! Unapred hvala!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: jesam ili nisam

Prvo vaginalete se ne piju nego se aplikuju vaginalno,zato se i zovu vaginalete!
    Drugo HPV infekcija se tesko moze dobiti na depilaciji, to je seksualno prenosiva infekcija.
    Na temi ginekologija sve pise pa molim da se malo edukujes tamo.
    Pozdrav!

Slične teme

1. Jesam jak, ali nisam od kamena
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 10.11.2008., 19:39
  2. Ja sam ono sto jesam
    Autor Plav u forumu Filozofija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 29.08.2006., 23:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu