Pokretanje medijske akcije

canko

Početnik
Poruka
2
Postovani,

juce nas je gospodin Dragan Jahibasic zamolio za medijsku pomoc. Njegovo dete ima veoma veoma specificnu i
neprijatnu situaciju. Pomozimo mu svi koliko mozemo. Svi koji uplate makar i 100 din. mogu da
posalju mail na [info at oglascentar.com] i mi cemo objaviti njihova imena.

Link: http://oglascentar.com/index.php?option=det&id_ad=7588&catid=211

Takodje molimo moderatore i clanove ovog foruma da se pridruze ovoj medijskoj akciji.
 
Ljudski je pomoci.
Kad moze moj otac da da svake sedmice 60-90 dinara za hebeni loto, a zna da nece nikad nista dobiti, mogu i ja da dam tom detetu a znam da cu dobiti :)
Sreda -cetvrtak nece biti kasno, stvarno ne mogu ranije.
 
ja bi davao neq sitnu kitnu za ovako neshto...al da sad ovde ima neki link i ja kliknem i samo uqcam koliko da prebace s rachuna...

ovako moram da kliknem na ovaj link...pa tamo verovatno da nadjem neki broj nekog rachuna...pa da popunim uplatnicu...

ja ne platjam ratu za kredit kad treba...ne zato shto sam dekintiran...nego jednostavno sama pomisao na uplatnice i shaltere brrr...ma i pomisao da moram da idem do "grada" po ovoj lapavici mi je gadna...

e zato....
 
neverovatno o cemu neki ljudi razmisljaju.
Doduse ima ljudi kojima je bitno da se vidi da su oni dali, ali oni to ne rade zbog tog deteta nego zbog svog ega.Medjutim dokle god oni cine dobra dela zbog svog ega oni su dobri ljudi :)
 

Back
Top