Mister No

ahhh, dobar kako nije!
za njim srce tugu krije!

izdaje li ga kod nas iko
na Noa sam ja naviko!

Mister No vrati seeeee
ovce tvoje ne mogu bez tebeeee

super totalno genijalna pesma zar ne
 
Hehhheeh, Mr. No poslednji put bese izdavan od Edicije Vanini, ili tako nesto.... Ne bih se slozio sa tim da je najbolji Bonelli - jev junak, meni licno su bolji DD i NN, mada ni MM nije za staro gvozdje....
 
Vithor:
Hehhheeh, Mr. No poslednji put bese izdavan od Edicije Vanini, ili tako nesto.... Ne bih se slozio sa tim da je najbolji Bonelli - jev junak, meni licno su bolji DD i NN, mada ni MM nije za staro gvozdje....

Mislio sam da je najbolji junak, u smislu najsimpaticniji lik. A kao strip u celini, to ne znam, moglo bi dosta da se diskutuje o tome ;)
 
Za Mene licno najbolji junak, mada sam poceo da ga citam relativno kasno u 6,7 osnovne do tada sam preferirao Zagora, Marka, teksa, Kapetan Mikija. Sve u svemu Mister No je na neki nacin duhovno dete Bonelija koji je i pisao najveci broj epizoda pod psedonimom Guiddo Nollita, on odrazava svu njegovu ljubav prem filmu, putovanjima, Jazz-u i njegov idelaisticko-cinicni pogled na svet bolje nego bilo koji drugi junak. Inace imam u kolekciji oko 1000 stripova sto Lunov Magnus stripa sto Zlatne Serije, A Mister no je jedini koga imam kompletiranog. Slava mu.
 

Back
Top