Kernel32.dll
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kernel32.dll

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kernel32.dll

Verovatno vec znate i sta cu da vas pitam...

Veoma cesto mi se javlja famozan error koji kaze da imam gresku u kernel32.dll fajlu i da program mora biti ugasen . Program je obicno explorer.exe tj. moje radno okruzenje.
    Veoma cesto mi javlja dok sam na internetu. Uvek mi ugasi Internet Explorer.

Da li ima neko resenje osim da formatiram disk ?
    Pokusao sam i sa reinstaliranjem Win98 , ali ocigledno ne vredi. Ako neko nesto zna, neka ovde napise, hvala unapred.Ivan
    :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ima puno da se pise jer razloga ima nekoliko. Ovo je poznata boljka WIN98 i ME. Daj mi meil pa ti saljem par nacina da resis to. Do tada probaj sledece: Reastartuj komp u DOS modu,otucaj c:/windows pa enter, zatm upisi del win386.swp . Ova komanda ce ti obrisati fajl za virtuelnu memoriju koju kernel koristi i u koju se ponekad mesaju pojedine aplikacije i antivirusi sto i provokuje greske. Posle ovoga restartuj komp , stisni ctrl+alt+supr
    Postoje jos dva nacina za ovaj problem li o tome preko meila :wink:

dedica@dedica.org

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ok

Poslao sam ti na email.Hvala na ovom odgovoru, a cenio bih jos neki savet ako mogu od nekog da dobijem.

Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.09.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Poslao sam meil ali se vratio..?

Evo jos jednog nacina...naravno da ce Windows ponovo kreirati win386.swp fajl samo sto stom razlikom sto ce biti prazan i spreman za kernel bez ikakvih delova programa koji nas spijuniraju i kojekakvih drugih gluposti.
    Pored ovoga moras proveriti i sistem. Otvori C:\windows\system (znas ono start pa run pa ukucas ovo) i pogledaj da nemas slucajno vise fajlova pod imenom wsock32.dll . Ako ih ima vise mozes ih izbrisati i ostaviti samo jedan. Ali koji? Otvori C:\ i kreiraj novi folder TEST (C:\TEST) prebaci ih sve unutra sem jednog pa restartuj komp. Ako sve dobro funkcionise mozes obrisati ovaj folder TEST bez problema, a ako ne probaj neki drugi wsock32 i tako redom.
    8)

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Resio sam sve probleme...

Presao sam na XP!

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge