Mala MUZICKA tajna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Obozavam da vozim kola. To mi je navika od malih nogu! U maminom voznom parku imamo Mercedes SLK, Aston Martin, BMW cabriolet i Audo 80 kabriolet (Porse nikada nisam racunala u kola, jer ima samo dva sedista). Ja najvise volim da vozim Audio 80 cabriolet (nemam dozvolu, nemojte molim vas nikome reci). Besumucno jurim ulicama svih gradova u Srbiji (masite ako me vidite). Naravno uvek slusam neku muziku. Mama kaze: "Lizo, nemoj da vozis 200 na sat", a ja kazem "Mama, ne brini. Necu proci kroz crveno". Mama opet kaze: "Lizo, smanji muziku, ometa te dok vozis". A ja ne mogu mami da objasnim da sam ja faca samo ako pustim glasno muziku, ako izbacim ruku napolje, i ako stavim svo zlato iz kuce na nju. 8-)

Volim kada idem na "fancy" mesta! Moja muzika u kolima, nadjaca i muziku po diskotekama, spalavovima, pabovima, klubovima, kafanama, kaficima i decijim vrticima...svi mi zavide. Imate li i vi muzicku tajnu kao ja? Moja najdraza pesma po kojoj sam prepoznatljiva je od Nightwish-a "Metal night"! 8-)
 
Ha, ha,....:lol:...
Vozio sam se sa društvom, ušli smo u jednu "šetačku" ulicu u jednom gradiću u Srbiji...pustili smo radio na kome su drmali underground narodnjaci, a dugmetom na svojim vratima sam otvarao prozor na vratima gde je sedeo jedan drugar, teški metalac po zanimanju... Prolaznici su zevali kroz njegov otvoreni prozor....:lol:...e ako tada nisam umro od smeha....:lol:...Tip je precrkao od blama...:lol:...
 
levrone:
Kako da ne, sreo sam ga u Engleskoj...:D

Jaoj i ja! Kazi kad, da ne bude da smo nesto namestili? 8-)

levrone:
Ha, ha,.......
Vozio sam se sa društvom, ušli smo u jednu "šetačku" ulicu u jednom gradiću u Srbiji...pustili smo radio na kome su drmali underground narodnjaci, a dugmetom na svojim vratima sam otvarao prozor na vratima gde je sedeo jedan drugar, teški metalac po zanimanju... Prolaznici su zevali kroz njegov otvoreni prozor.......e ako tada nisam umro od smeha.......Tip je precrkao od blama......

Hvala ti sto si podelio tajnu sa mnom i sa nasim drugarima! 8-)

P.S. Svi imamo trenutke kada radimo ono sto volimo, jer smo najcesce u prilici da se pretvaramo i da radimo ono sto ne volimo! Moja mama kaze da to nije dobro i da uvek treba biti svoj! 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top