Danas na pikniku...

Novcic_u_fontani

Aktivan član
Poruka
1.468
Znate ono staro vreme kad se islo sa korpama punim nekih djakonija na izlet.
E meni je to npr. uvek bilo romanticno. Samo sto toga danas gotovo da nema.
E pa ja bih volela bar ovde na romantici da pravimo i organizujemo neki nas zajednicki piknik. Gde cemo moci da se druzimo na sebi svojstven, "romanticarski nacin", da caskamo i naravno ovde je rec o mastovitosti, dakle, mozete na radiu da slusate muziku, da vozite bicikl, da pecate na reci i sl., da igrate basket, da jedete kolace...da pricate viceve...sad lupam...ali sve sto vam padne na pamet....a sto moze biti povod za izlet, pricu i druzenje. Znam da zvuci malo smesno, ali mozda napravimo jednu lepo "virtuelno druzenje" na pikniku.

E sad...evo ja cu za pocetak da otvorim ovu temu.
Danas pravimo rostilj na pikniku :)

 
Ja cu dok cekam taj rostilj da isprobam svoj novi izum za letenje!



3.gif
 
Divlja, nema ostalih da stignu, aj mi smazemo ovu klopu samo za nas :razz:
Ko je dosao - dosao.Sta im ja mogu sto su zakasnili ;-)
Ovu klopu mi cemo da smazemo, a oni nek posle gledaju sta ce
Evo spremila sam ti i koktelcic :D
Sutra ako dodju - cao, nema vise :lol:

Aj ziveli :D

 
Ja ću sa svojom sveskom i olovkom na ćebence pored neke vode - reke, bare... šta je već tu.
Ali ću se predhodno da se namažem autanom - komarci uopšte nisu romantični niti uz ono neprestano zujanje kraj ušiju čovek može da se opusti...
Joj - a šta ako neka žabica reši da se osunča malo baš pored mene na ćebencetu? Vidi šta ih je tu pored vode... Ni žabice mi nisu romantična bića, sluzava su i zelena a ni one baš ne prave simpatične zvuke... I zemlja je vlažna tu pored vode... Odustajem, mrštiću se pod nekim drvetom u hladu.
Samo da ne sednem na neki mravinjak... ili da mi mravi ne pokradu nešto od tog roštilja što sam ostavila za kasnije jer ne mogu sad...
A i nekako mi je tužno da sedim tamo sama u nekom zapećku dok se svi vi igrate :(

Jel neko zna da svira gitaru od vas?
 
majcheki:
Ja ću sa svojom sveskom i olovkom na ćebence pored neke vode - reke, bare... šta je već tu.
Ali ću se predhodno da se namažem autanom - komarci uopšte nisu romantični niti uz ono neprestano zujanje kraj ušiju čovek može da se opusti...
Joj - a šta ako neka žabica reši da se osunča malo baš pored mene na ćebencetu? Vidi šta ih je tu pored vode... Ni žabice mi nisu romantična bića, sluzava su i zelena a ni one baš ne prave simpatične zvuke... I zemlja je vlažna tu pored vode... Odustajem, mrštiću se pod nekim drvetom u hladu.
Samo da ne sednem na neki mravinjak... ili da mi mravi ne pokradu nešto od tog roštilja što sam ostavila za kasnije jer ne mogu sad...
A i nekako mi je tužno da sedim tamo sama u nekom zapećku dok se svi vi igrate :(

Jel neko zna da svira gitaru od vas?

Sedi slobodno pored reke, ovo je cista ekoloska sredina, nema zabica. Dobro....mozda poneka...ali danas ih bas nema 8-)

Evo i svirke :)

 

Back
Top