Zasto su banovani

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

King 7

Iskusan
Poruka
5.443
marlon, eremita i lider? Koliko sam cuo, zato sto su napusili sipca ( ili nekog liberalcica pod siptarskim imenom ) koji je ostavio sliku mrtvih Srba sa porukom : bice jos. Dok ovde defiluju balije i ostali ljudski nusproizvodi svojim baljezgarijama dobro sticeni a sa samo jednim nama poznatim ciljem oni koji im staju na put bivaju banovani. Da li je izdaja genetski prisutna u jednom delu Srpske populacije previse jaka za normalan razum i normalne reakcije? Kada ce se poltronisanje u svom najogavnijem obliku iskoreniti iz ovog naroda koje je ruglo pred Bogom i pred celim svetom?
 
meni ovi nista nisu jasni, jedni priznaju zločin i podržavaju ga, drugi negiraju a voleli bi da su pobili sve muslimane, treći hoće da ih pobiju, i tako dalje, i tako dalje. pominju se neki izdajnici. ozbiljno sam zabrinut za psihičko zdravlje nas srba. nadam se ipak da je to manjina koja ovako skrivena na forumu može svašta da baljezga, jer sam retko nailazio na ovakva ekstremna mišljenja.

pominje se iskorenjivanje nečega, verovatno srba koji nisu ,,pravoverni'' , verovatno i njima žele ono što i ,,neprijateljima''. hoće da nam dovedu fašizam. zajebite bre više, vi ste samo uplašeni klinci. dovedite se malo u red, saberite se. nije ceo svet protiv nas.
 
Брука!

Мислио сам да форум напуштам само привремено, због обавеза, као и прошли пут, али из солидарности са обојицом, не пада ми на памет да више ИШТА напишем уколико се не врате, а позивам и све часне људе да учине исто, па нека се онда направи циркус фрикова и телетабиса по цензоровом укусу. Било би лепо да Јомини (који иначе воли да дискутује) објасни о чему се ради (али без прозивки и полемике, него конкретно - зашто су бановани Марлон и Еремита?). Наравно, ништа од тога, неки мали Стаљин у пеленама ће ово да обрише, као и гомилу топика последњих дана (ово већ више није ни Б92).
 
Sunchaser:
Брука!

Мислио сам да форум напуштам само привремено, због обавеза, као и прошли пут, али из солидарности са обојицом, не пада ми на памет да више ИШТА напишем уколико се не врате, а позивам и све часне људе да учине исто, па нека се онда направи циркус фрикова и телетабиса по цензоровом укусу. Било би лепо да Јомини (који иначе воли да дискутује) објасни о чему се ради (али без прозивки и полемике, него конкретно - зашто су бановани Марлон и Еремита?). Наравно, ништа од тога, неки мали Стаљин у пеленама ће ово да обрише, као и гомилу топика последњих дана (ово већ више није ни Б92).
Protivnik sam povlacenja u bici i ma koliko ti bio u pravu sto se tice solidarnosti mislim da je nemoralno se povlaciti upravo pred takvim frikovima i nedojebenim kreaturama. Jomini nije ovde krivac za banovanje, neko drugi odlucuje o tome. Ipak, solidarnost mora postojati tako da moja pojava ( retka doduse poslednjih dana zbog posla ) na ovom forumu moze biti pod znakom pitanja - biti il' ne biti. Ovde smo nazalost, jednaki sa onima sa kojima ne bi smo mogli razmeniti ni dobar dan.
 
Cekaj ko je ko ovde... Ja cu da vas pomirim... Ja sam gen sek UN. :) Ja imam iskustva... hehehe
Ovako
Svi smo u pravu i svi gresimo... ajde da saberemo nase vrline i odbacimo mane...
Dakle ajde da se zalazemo za bogatu evropsku Srbiju u kojoj se pise cirilicom i u kojoj svi Srbi redovno posecuju pravoslavne crkve. Hajde da razvijemo najjaci sport i da Amere i Nemce nabijamo na utakmicama i tako im se svetimo. :) Hajde da zivimo normalno...

E sad... problem Kosova... Hajde da ga pustimo i zvanicno nek se otcepi a mi da se diplomatski lagano zalazemo da nam se pripoji Republika Srpska. Bili bi veca i srpskija Srbija...

Hajde da smislimo neko resenje za komplikovanu situaciju...

Hajde da nadjemo Mladica i Karadzica i da ih ucmekamo... ostali bi srpski heroji a opet ne bi bili sramno zatoceni u Hagu... a i ne bi bili optuzeni pa bi bosanci mogli da nam pu... za ratnu odstetu. :)

Prihvatam sve dobronamerne sugestije.

PS Pa ovo nema veze s temom. :) Ali se ljudi banuju zbog nesporazuma... a svi mislimo dobro Srbiji. :)
 
U svakoj normalnoj drzavi kada se neko optuzuje da je kriv za nesto za sta nije dokazana krivica, bez obzira da li je mrtav ili ziv, porodica ili zainteresovani pojedinci mogu da traze novcanu odstetu ( i do nekoliko miliona) zbog klevete...tako je to u normalnim drzavama...u ovoj svako moze svakoga da klevece koliko hoce bez posledica...ako to radi ministar inostranih poslova zasto bi krstarica bila izuzetak
...bolje bi bilo da se zapitate u kakvoj drzavi zivite
 
Sunchaser:
Брука!

Мислио сам да форум напуштам само привремено, због обавеза, као и прошли пут, али из солидарности са обојицом, не пада ми на памет да више ИШТА напишем уколико се не врате, а позивам и све часне људе да учине исто, па нека се онда направи циркус фрикова и телетабиса по цензоровом укусу. Било би лепо да Јомини (који иначе воли да дискутује) објасни о чему се ради (али без прозивки и полемике, него конкретно - зашто су бановани Марлон и Еремита?). Наравно, ништа од тога, неки мали Стаљин у пеленама ће ово да обрише, као и гомилу топика последњих дана (ово већ више није ни Б92).
Jomini je rekao već 12 puta od juče sve što zna o tome. Ne tupite više, dosadni ste!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top