Sex Pistols, Clash- Britanski punk

Anarhist

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
Otvaram dosta tema o punku u zadnje vreme. I planiram to da nastavim.
Sex pistols mnoogo dobri. Get pissed DESTROY. Clash isto. Mislim da dosta ljudi ceni ovu muziku i da ce imati shta da pishu. Sada dovidjenja. I btw nepostoji ova tema. Ponovo se izvinjavam Leptirici.
 
Anarhist:
Otvaram dosta tema o punku u zadnje vreme. I planiram to da nastavim.
Sex pistols mnoogo dobri. Get pissed DESTROY. Clash isto. Mislim da dosta ljudi ceni ovu muziku i da ce imati shta da pishu. Sada dovidjenja. I btw nepostoji ova tema. Ponovo se izvinjavam Leptirici.
ma bilo je sreco temica i o clashu, i o pistolsima, samo kada su postavili ovaj novi forum sve se poremetilo ;) tako da nema veze, evo reci cu ja opet shta mislim o njima...
clash su mi jedan od omiljenih bendova...
a za pistolse sam emotivno vezana... slusala sam ih zadnji put pre sto godina i jesu zbog mnogih stvari ispali bezveze ali ih i dalje volim.... pogotovo Sida malog slatkog ... :cry: RIP i on i Strummer

omiljene clash pesme...uuuuf, puno ih je, KNOW YOUR RIGHTS, janie jones, white man in hammersmith palace, white riot, julie's in the drug squad, spanish bombs., 1977, london's burning etc. etc. ... josh sam se jaaaako dugo lozhila na dechka koji kopira stramera u apsolutno svemu.... od oblachenja do stavova :lol:

a od pistolsa omiljena pesma no feelings! :D i bodies.... i kad Sid otpeva My Way, uh 8) to na sahrani ocu da mi puste....


a jel voli neko Stranglerse moje drage? <3
 
*drunken_butterfly*:
....a jel voli neko Stranglerse moje drage?

Nisu tvoji nego moji. Ja jako volim The Stranglerse! Ne znam sta je to u pesmi Golden Brown, sto me svaki put natera da je odslusam. Volim i njihove hitove I Feel Like a Wog, Nice in Nice, Desert Wind, No More Heroes, Christian Policy, London Lady, (Get A) Grip (On Yourself), Orphan, How to Find True Love and Happiness in the Present Day, kao i album Raven. Najdrazi mi je njihov EP The Distance of our Sun koji je izdat 1979 i nesto najbolje sto sam cula od muzike sa engleskog govornog podrucja. Ne znam da li znas da su oni ostvarili i saradnju sa Viktorijom i Zanom Nimani u Parizu?


Inace, obozavam PUNK! Punk is not dead. Najbolje se opustim kada slusam hit od Lepe Lukic "Srce je moje violina", kao i "Leeza is a Punkrocker", "Psychotherapy"; od novijih volim Moranu i njen hit "Pitaju me mnogi". Da, punk stvarno opusta. 8-)
 

Back
Top