SONIC YOUTH

silvereye

Zainteresovan član
Poruka
220
Vidim da niko ne pominje ovu grupu.....Meni su oni skroz super, bas zato sto se nikad nisu iskomercijalizovali...postoje toliko godina...i ako su vec (hm...) matori...mene su odusevili na echu...
Kim je u super formi :wink: :wink: :wink:

najbolje pesme...bull in the heather, starpower, my friend goo,kool thing, teenage riot....

*ako bude dva posta + ovaj moj...bicje super.... :roll:
 
ja sam to pokushavao da slusham, ali dzaba kad ti krljaju uvo ..... uopste nije za slushanje.
smrt za ushi ......

ali volim taj njihov stav i to experimentisanje ..... mada bi mogli da se potrude da to vise lichi na muziku
 
Ja volim sonic,mislim,nisam bas neki fun,ali volim po nekad da ih cujem,svidja mi se sto su tako,po malo mracni,a puno,mnogo,jako volim pesmu Little trouble gir i bas mi je zao sto nisam mogla na da ih slusam uzivo letos.
 
E bass sam slusao njih. Nadjoh ih na nemom Mp3-u. Odlicne su pesme. Ali mi se komo usporio pa je cudan zvuk. Drunken butterfly je odlicna pesma. Ostale su super takodje. Secam se kad je moja sestra slusala josa kad sam bass bio mali. Bass su mi se svidjali. Imam sigurno i po ostalim Mp3-jevima.
 

Back
Top