SAMO ZA MUSKARCE...

S

SNOWGIRL

Gost
Sta preferiras...(sta ti vise lezi)...analno,vaginalno..?I zasto?Kakav osecaj ti donosi bilo koji od ova dva odnosa?Kada se osecas mocnije?I da li je od izuzetnog znacaja da se osecas mocno i da imas osecaj da nekoga u potpunosti posedujes?
 
Nisi odgovorio na pitanje...
Sta ti zapravo pricinjava vece zadovoljstvo i ZASTO (to je zapravo cilj....tvoja emocija..sta osecas?)kapiras?
Sto se mene tice....bicu potpuno iskrena..Ne volim analno...totalno mi je bezveze i nije mi prirodno .Zapravo,mislim da ga retko koja devojka zaista oseca kao deo svoga bica....
 
U svakom slucaju vaginalno, ali nije lose u nastupu strasti dodirnuti jos po nesto:)
Kako se osecam? To umnogome zavisi od partnerke ali u svakom slucaju vrlo mocno dok osecam njeno zadovoljstvo:)
 
SNOWGIRL:
Sta preferiras...(sta ti vise lezi)...analno,vaginalno..?I zasto?Kakav osecaj ti donosi bilo koji od ova dva odnosa?Kada se osecas mocnije?I da li je od izuzetnog znacaja da se osecas mocno i da imas osecaj da nekoga u potpunosti posedujes?


"SNOWGIRL" = LEDENA
Ukoliko je moj engleski dovoljno dobar, ti mi nekako izgledas ko da si "LEDENA" (ili si bar sebe tako nazvla). Na osnovu ovoga, pomislio bih da ti stvarno ne uzivas u seksualnim igrama. Ja volim analni i oralni sex jer me to cini uzbudjenim. Ukoliko mi neka zenska daje dobar oralni onda zauzvrat ja joj dajem dobar vaginalni ili analni, po zelji.
Savet: Budi dobra, dobices dob
 
SNOWGIRL:
Sta preferiras...(sta ti vise lezi)...analno,vaginalno..?I zasto?Kakav osecaj ti donosi bilo koji od ova dva odnosa?Kada se osecas mocnije?I da li je od izuzetnog znacaja da se osecas mocno i da imas osecaj da nekoga u potpunosti posedujes?
=====================================================
Ti si moj idol,kenjas kako varas decka a o mnogim drugim stvarima nemas pojma.
Bravo,moze autogram :roll:
 
Marco Polo:
SNOWGIRL:
Sta preferiras...(sta ti vise lezi)...analno,vaginalno..?I zasto?Kakav osecaj ti donosi bilo koji od ova dva odnosa?Kada se osecas mocnije?I da li je od izuzetnog znacaja da se osecas mocno i da imas osecaj da nekoga u potpunosti posedujes?


"SNOWGIRL" = LEDENA
Ukoliko je moj engleski dovoljno dobar, ti mi nekako izgledas ko da si "LEDENA" (ili si bar sebe tako nazvla). Na osnovu ovoga, pomislio bih da ti stvarno ne uzivas u seksualnim igrama. Ja volim analni i oralni sex jer me to cini uzbudjenim. Ukoliko mi neka zenska daje dobar oralni onda zauzvrat ja joj dajem dobar vaginalni ili analni, po zelji.
Savet: Budi dobra, dobices dob
trgovina znaci :?: :!:
 
ne mogu da skapiram kako to nekoj devojci moze da prija vise nego vaginalni sex,
smatram da je to neprirodno i gadno iz prostog razloga sto su unutra fekalije, previse je uzano,...
i sta posle da serem...balege?
devojke kekvo vam je to uzivanje?i zasto pristajete na nesto sto vam ne prija da bi zadrzale muskarca?
 
A jednino sto je dobro u analnom sexu je sto mozes da zavrsis unutra i da ne razmisljas da ce ti riba ostati u drugom stanju.Sve ostalo je zanemarljivo.

Ma klasika je cudo. Ipak je "riba", "mackica" ili kako god prava stvar.
 
Stari Lisac:
... a oni se svi uhvatili guze.A znas zasto to rade ? To je zato sto im je to najmanje dostupna rupica
Verovatno si u pravu. Uzgred, ovo sam postovao u momentu kad je čak desetak tema na vrhu foruma bilo u vezi analnog seksa. Bože me sačuvaj !
Ali, evo malo humora, da se ne bi jedili:


Irac Irca u guzicu firca.
Dobar deo Paga yebe se od straga.
Lj. Moljac. :D
 
pa snowgirl ti si jedna balkanka gde nema pojma u seksu ja ***** u sve 3 rube i svrisavam u nich i to mene pali i moja devojka uzivamo u svemu pez granice sve je to lepo na svoi nacin ali sigurno nista od tog boli ili nije lepo pozdrav kiss!
8)
 

Back
Top