da li nam preti izumiranje

ledomat:
izuiranje ljudske rase ce doci zbog sve manjeg radanja muske dece, bar tako sam procitao.da li ce i opstanak zavisiti od nas kao i sve ostalo

u zabludi si decace..... samo muski rod ce izumreti, zato sto nam necete biti potrebni. u drugim recima, ljudska rasa ce postati aseksualna, sto znaci da ce zenski rod moci da se sam sa sobom razmnozava (nesto ko hermafroditi ali nije bas tako). tako da muska deca nam nisu bas nesto potrebna...... :lol:
 
ledomat:
izuiranje ljudske rase ce doci zbog sve manjeg radanja muske dece, bar tako sam procitao.da li ce i opstanak zavisiti od nas kao i sve ostalo

a, isto tako tvoj argument nije bas logicki. mada se muska deca radjaju manje, to nije tako bitno zato sto jedno musko moze da oplodi milion zenka..... tako da sredi svoj argument prvo, pre nego otvoris temu..... :twisted:
 
Одакле вам та информација да се рађа мање мушке деце? Не памтим кад сам последњи пут чула да је нека жена коју познајем родила женско дете, а и кад читам извештаје из породилишта чини ми се да се рађа више дечака. :?
 
storm cloud:
Одакле вам та информација да се рађа мање мушке деце? Не памтим кад сам последњи пут чула да је нека жена коју познајем родила женско дете, а и кад читам извештаје из породилишта чини ми се да се рађа више дечака. :?
Sad će da ti kažu da je to fenomen "ratnog područja", gde se rađa više muške dece u vreme kriza, a više ženske u vreme blagostanja :lol:
 
storm cloud:
Одакле вам та информација да се рађа мање мушке деце? Не памтим кад сам последњи пут чула да је нека жена коју познајем родила женско дете, а и кад читам извештаје из породилишта чини ми се да се рађа више дечака. :?
To je fenomen "ratnog područja", gde se rađa više muške dece u vreme kriza, a više ženske u vreme blagostanja.
 
čekaj ali neki tvrde da u vreme kriza, ratova i sl. žene snagom uma utiču na plod i rađaju žensko...
zašto žensko? pažena je putena rezervoar masti i života pa ko žilavija je i u krizna doba može da preživi bolje nego muškarci...oni moraju da uče preživljavanje...
šta misliš, zašto muškraci idu u vojsku - školu života?
 
gigule:
čekaj ali neki tvrde da u vreme kriza, ratova i sl. žene snagom uma utiču na plod i rađaju žensko...
zašto žensko? pažena je putena rezervoar masti i života pa ko žilavija je i u krizna doba može da preživi bolje nego muškarci...oni moraju da uče preživljavanje...
šta misliš, zašto muškraci idu u vojsku - školu života?
Ej, precenjujes me, kad mi postavljas pitanja. Nisam ja tu da mislim...
Da sam mislio, ne bih ni bio za vojsku.
 

Back
Top