Beograd

nocna mora

Zainteresovan član
Poruka
338
Beograd je prema pisanju" Fajnensel tajmsa" grad BUDUCNOSTI Jugoistocne Evrope!!!!
Dali ova vlada radi dobro??
Nekima pre ovih su poklanjani razni preferencijali{povlastena trgovina sa EU} a zatim oduzimani zbog raznih mahinacija i lopovluka.
Ko je bolji :confused: :confused:
 
cekaj,hocemo o beogradu ili o vladama?
ja mislim da se beograd,sasvim dobro razvija za sada;investicije su velike i ima se puno kesha...zadovoljan(samo jos slaviju da obnove:))
 
nocna mora:
Beograd je prema pisanju" Fajnensel tajmsa" grad BUDUCNOSTI Jugoistocne Evrope!!!!
Dali ova vlada radi dobro??
Nekima pre ovih su poklanjani razni preferencijali{povlastena trgovina sa EU} a zatim oduzimani zbog raznih mahinacija i lopovluka.
Ko je bolji :confused: :confused:
Ja bih da živim u državi u kojoj se i ne spominje predsednik vlade.
Oni da rade svoj posao ,mi svoj i blagostanje.
 
Petar_FPN:
cekaj,hocemo o beogradu ili o vladama?
ja mislim da se beograd,sasvim dobro razvija za sada;investicije su velike i ima se puno kesha...zadovoljan(samo jos slaviju da obnove:))
Cini mi se kad su rekli Beograd da su mislili na Srbiju .
Rekao bih da se ipak nesto krece u pozitivnom smeru!?!
 
regionalni finansijski centar. to bas i nema neke veze sa ovom ili onom vladom. to je jedino moguce, i da sad rese drugacije ne bi islo. setite se nemacke. to je standardni sistem. nemacka gradi evropu svojim iskupljenjem. od srbije se ocekuje isto toliko, i isto toliko ce joj se dati. pitanje je samo da li nam to treba...
 
I*R*A:
U Švajcarskoj je vršena anketa. Svaki treći anketirani je znao ko mu je predsednik.


Bila je i opasna anketa u Sloveniji pre dve godine- Mislite li da slovenački političati kradu?

Nije važno d ali su na TV-u isekli one koji su se uzrujali zbog pretpostavke da kradu, važno je da su na emitiranju imali 30-ak ljudi koji 'ladno kažu, otprilike- Pa, vreovatno kradu, svi gore kradu ali, ne razmišljam ja puno o tome!!!

E, ni tih 30 nećeš naći u Beogradu! Svejedno je ljudima d ali kradu, ko je Vlada, koliko krade, kakav je predsednik dok oni imaju nov stan, nova kola i, u trenutku kada ih anketar zaustavlja, verovatno su u šopingu za kupaći kostim jer uveče lete za Karibe!

A, da li idemo mi napred- pa, idemo, slabo i polako, svako malo zastanemo ali idemo! ;) A da li smo grad budućnosti- pa, moramo da budemo, sve što je sinonim za normalan ležeran život nas tek čeka, dakle, bolje grad budućnosti nego grad bez budućnosti! :)
 
I*R*A:
U Švajcarskoj je vršena anketa. Svaki treći anketirani je znao ko mu je predsednik.

Пази кад ја знам да им се председник зове Оги. Такво име не заборавља се лако!
А волео бих и ја да живим у таквој земљи. Уосталом, Коштуница нам је то обећао.
 
Duh Sekire:
Пази кад ја знам да им се председник зове Оги. Такво име не заборавља се лако!
А волео бих и ја да живим у таквој земљи. Уосталом, Коштуница нам је то обећао.
Čiji, Švajcarski??? U 50 marke se kladim da je neki naš Ognjen kao čovek koji je uspeo u svetu!!! :lol:
 
Mene samo interesuje dokle vise Beograd? Ja razumem da je to prestonica, ali sta je sa ostalim delom zemlje? U centralnoj Srbiji nema jednog grada koji moze da se pohvali da radi. To pokusavaju u Kragujevcu ali sve mi se cini da od tog nema nista. U Zapadnoj Srbiji samo Cacak i to najvise zahvaljujuci Ilicu. Pre svega mislim na period dok je bio gradonacelnik, mada i sada pommaze dosta Cacku. Uzice na primer je izgubilo sav znacaj koje je nekada imalo. Ostali su bez glavne poste, garnizona, elektrodistribucije. Novac iz Raske oblasti je pre isao preko Uzica, sada taj novac iz Novog Pazara ide za Sarajevo. Kad smo vec kod Uzica ne secam se da je jedna zgrada izgradjena u skorije vreme. Valjevo takodje. Ako kojim slucajem prolazite nocu kroz valjevo ne bi rekli da je to grad, vec neko selo. Nit svetla, ma nema nista. Sav novac se sliva ka Beogradu. O nekim manjim mestima i da ne pricam. Dokle vise gledanje samo Beograda, hoce li se bilo ko zajebati i pomoci onom narodu koji ne zivi u BG?
 
Anglosaksonska stoka. Fashisti.



beog4175dj.jpg


bgburn6gn.jpg


bg41615mk.jpg


bg41637uv.jpg


bg416178gc.jpg


bg52713qd.jpg


bg5068ri.jpg
 
nocna mora:
Beograd je prema pisanju" Fajnensel tajmsa" grad BUDUCNOSTI Jugoistocne Evrope!!!!
Dali ova vlada radi dobro??
Nekima pre ovih su poklanjani razni preferencijali{povlastena trgovina sa EU} a zatim oduzimani zbog raznih mahinacija i lopovluka.
Ko je bolji :confused: :confused:
Samo je pitanje koliko je daleko ta buducnost :(
 

Back
Top