ZAHTEVAM ....JA!!!!

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
nesto razmisljam u poslednje vreme...

kad god mi decko nesto posalje, ili napravi neki onako po njemu romanticni potez (bilo da mi posalje neki sms, ili nesto drugo) meni ujedno srce brze kuca i u mozgu provlaci rec ''kliseeee''...
drug mi kaze ''to je zato sto si zahtevna!!!''

da li mislite da devojke traze mnogo (zahtevaju?) ???
da li ste vi zahtevni/e? kako to prihvataju obe strane? da li je to dobro ili ne? da li je teznja za originalnosti veca (ovo poslednje konkretno postavljam zenskoj polovini foruma)?
 
ma sta zahtevam??
meni je dovoljno samo da me grli, ljubi i da je stalno uz mene - a nekako kad mi posalje neki sms tipa ''everytime i look at your eyes, i completely lose my mind'' ...
nekako takvih i boljih porukica mozes da nadjes bilo gde sada, i onda bi radije da mi on smisli nego neku tako slatku rimu koju mu je drug rekao...
doduse ne znam da li to on radi - ali znam da to moje drugarice rade i mnogi sa kojima se one zabavljaju.
 
ne ume drugachije mozhda , ili mu se chini da ti to necje biti dovoljno dobro, shvati jednu stvar oni se uvek, ali uvek nas plashe, svesno ili nesvesno, jer od nas zavisi njihovo mishljenje o njima samima, i na samom pochetku nismo mi zahtevne, chesto, samo im se takve chinimo;)
 
Mislim da nisi zahtevna nego jednostavno volis da ti neko pokaze koliko mu je stalo do tebe na neki poseban nacin!Ujedno nikad nisi sigurna da li to zaista misli ili jednostavno smatra kao duznost sto si mu devojka,da ti da to kaze...Vreme ce pokazati svoje...
 
jeele:
a nekako kad mi posalje neki sms tipa ''everytime i look at your eyes, i completely lose my mind'' ...
Pa to i jeste klise... ebes ljubavnu poruku ako je bukvalno svako drugi ima u svom inboxu na telefonu...
A kako ti njemu izrazavas svoju naklonost? tj, koji su tvoji romanticni potezi? Mogu da se kladim da ni ti nisi nista originalnija kada je on u pitanju... Verovatno ti zato i salje takav klise... (ne mislim nista lose)
 
ne, nisi zahtevna....kada sam se smuvala sa mojim sadasnjim deckom on mi je slao takve prouke i ja sam bila medju oblacima...i jednom sam trazila neku poruku kod njega u telefonu i nasla sve te poruke u "poslato" i to sve njegovoj prethodnoj...kako sam se osecala bezvredno i....i.....ODVRATNO!
ali, sada uvek jedno drugom sami smisljamo nesto....najcesce neko zezanje...samo, mi smo dugo zajedno i imamo takav odnos..i kada smo zajedno stalno rimujemo nesto drugom....npr....jedno vece je isao da pomaze drugu da premesti lokal, a bilo je mnogo hladno, i on mi je polao :"napolju je hladno, ja mnogo sam gladan, kad sam gladan, bas sam gadan! Iza kuce metar drva, ti si moja ljubav prva!"
to mi je mnogo slatko.....njegove dve najvece ljubavi su (smo) :ZVEZDA i JA! i onda mi napise zvezdinu pesmu, samo umesto zvezda napise nevena
 
Jao i meni je to nesto bzv... qpio mi ruzu sa 8. mart,prelijep poklon ,izveo me na jedno lijepo mjesto,citavu noc me mazio pazio... mislim to j etako svaki dan,stvarno je romantican,a meni to nesto totalno bzv bilo... i kako da mu kazem NIJE MI SE SVIDJELO a upoznao me kao jednu veoma romanticnu osobu.... Mozda se meni romantika vise ne svidja...:-?
 
ma, moj bf i ja smo u skroz drugom fazonu....a za 8. mart sam mu rekla da cu da ga bijem ako mi nesto kupi.......8. mart mi je za babe!
za dan zaljubljenih mi je kupio komplet tange i push up bra, zeleni, pa nije ni to nesto romanticno...vec sam napisala kakve poruke sal;jemo.....
 
jeele:
nesto razmisljam u poslednje vreme...

kad god mi decko nesto posalje, ili napravi neki onako po njemu romanticni potez (bilo da mi posalje neki sms, ili nesto drugo) meni ujedno srce brze kuca i u mozgu provlaci rec ''kliseeee''...
drug mi kaze ''to je zato sto si zahtevna!!!''

da li mislite da devojke traze mnogo (zahtevaju?) ???
da li ste vi zahtevni/e? kako to prihvataju obe strane? da li je to dobro ili ne? da li je teznja za originalnosti veca (ovo poslednje konkretno postavljam zenskoj polovini foruma)?


znash kako...ja mislim da ne preterujesh....i moj decko nekad tako nesto uradi...ali imamo specifichan odnos..tako da ne vredi da ti objashnjavam celu situaciju.Poenta je da verovatno mali deo toga sto kaze stvarno misli i oseca potrebu da ti kaze tako nesto...Mada...ja polazim od chinjenice da su svi mushkarci govna...tako da ...mozda me i ne treba slushati:))
 
EuFoRiC_HyStErIa:
znash kako...ja mislim da ne preterujesh....i moj decko nekad tako nesto uradi...ali imamo specifichan odnos..tako da ne vredi da ti objashnjavam celu situaciju.Poenta je da verovatno mali deo toga sto kaze stvarno misli i oseca potrebu da ti kaze tako nesto...Mada...ja polazim od chinjenice da su svi mushkarci govna...tako da ...mozda me i ne treba slushati:))
I ne treba te slusati!!! Ja nisam govnо, a cim jedan nije onda ne mogu biti svi govna :evil:
 

Back
Top