hot sms...

hot sms-za ili protiv

  • za

  • protiv


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
...vau , pa to je mega kul , samo shto rizikujes da ishchashish palac i k...c a zna da potraje letnji dan do u podne...imali shta gluplje? hot gprs ? hot piNOKIA ?
 
master_of_errors:
samo da ne predje u nesto vise...kao aj mi pokazi nove poze koje si probao sa **** i sl. ;)
Covece...pa naravno da jedan drugom pokazujemo koje smo poze probali predhodno vece.
Onda mu ja posaljem poruku "LJubim te brate,moj...a ljubi te i brat Shavija"
I on mi vrati : "Ljubim vas braco"!
Nisma ti ja kriv sto nisi i ti tako blizak sa svojim ortacima. :lol:
 
Evo, Copy...
"Ocekuj mnogo vise od mene, i dublje i mastovitije i perverznije. Jutros sam te budio sisajuci tvoje bradavice, davao ti da snena dudlas oteklu karu, ljubio te celu!"
"Bila si mi u mislima, ljubismo se sneni, mazio sam ti bradavice i guzu... Zelim te, uvek i iznova, svaki put jace, ludje, perverznije! P.S. Svrsavam ti u kafu, popij!"
"Cekam te na kisi, tvoja ruka u mojoj, vodim te u stan. Proliven sampanjac po tvom stomaku, lizem ga lagano dok mi mazis guzu i sisas jaja. Nabijam te jako i prskam."

Treba li nekih njeznijih ili, pak, nekih sirovijih? :lol:
 
Isprichacu vam kako to funkcionishe . Radio sam par nedelja za jednu sms hotline koja pokriva podruchje Shvajcarske a u nekim oblastima i Austriju, stoga je uslov bio poznavanje nemachkog jezika. Daklem, na drugom kraju za rachunarom sedi operater, koji se prema potrebi predsavlja kao Lola, Sonja, Zaklin ili shta god hocesh. Ima mogucnost da ti per drag and drop ukuca veliki asortiman vec spremljenih rechenica npr" ah kako sam vlazna; ti imash tako veliki...; bla, bla, bla. Operater je obavezan da ti zaredom poshalje bar po dva ili tri SMS-a (naravno ti placash, u konkretnom sluchaju 3 SF svaki SMS) i da te drzi na liniji shto duze moze. Prosto recheno otimanje para. Uzgred da pomenem, najbolji operater za kojim su mushkarci ludeli je bio jedan zgoljavi bubuljichavi student, al' je imao dobru zvaku. Pa sad' ko voli nek' izvoli.
 
Gazdarica:
Evo, Copy...
"Cekam te na kisi, tvoja ruka u mojoj, vodim te u stan. Proliven sampanjac po tvom stomaku, lizem ga lagano dok mi mazis guzu i sisas jaja. Nabijam te jako i prskam."

:shock: :shock:
a je li mogu ja da iskoristim neke od ovih misli :wink: kao pravi plagijator? :lol:
 
Paaa, s obzirom da nisam vise u vezi sa autorom navedenih SMS-ova, cijenim da niko nece znati ako ih kopiras... :lol:
Evo jos jedne...
"Vece je tiho, veje sneg, stojimo goli, gledamo se... Tren u vecnosti, zagrljen, snen i snivan. Ljubimo se dugo, nezno, ulazim u tebe, toplo je, punim te... Lepo sanjaj!"
 
:shock:
Ja sam glasao za hot sms... ali nisam mislio na ovakve kao sto ih gazdarica citira. Ove su mi previse proste i primitivne... da ne kazem cist seljarluk...

Ima onih kulturnijih, saljivih, popaljivih... koje bi vec mogle da prodju...(mada sad kontam da mozda naspram ovih deluju malo detinjasto)... i mislim da kao neki vid komunikacije, zahebancije nisu lose...
 

Back
Top