Posto sajt?

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Znaci totalno ludilo.Samo poslusajte ima 225Kb i u mp3 formatu je :arrow:

http://www.zodumil.net/dw/posto_sajt.mp3

haha.gif
 
Imam ja nekoliko takvih drugova, koji "dosta znaju!"
Nedavno me pitao jedan nesto ovako: Ako ja kupim AP za Wireless, da li ja onda postajem provajder?
A ja reko : Sta?! :confused:
I posle se cude sto necu da pricam sa njima.
 
Ej loop, ti si gori od ovog... gdje samo nadje ovo.. Valjao sam se od smijeha..

hjahahahhahahahah..

aaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahhahaha..


idi do vraga suze me zalise....

Pa prodajte ljudi covjeku SAJT-ova.....

hiiiiii
 
e onaj lik je stvarno car!!:lolchinaaaaaa:
i mene zna da nervira kad ljudi misle da su najpametniji,a u poslednje vreme mi ide na qratz kad me neko pita koji komp imam.moram pola sata da objasnjavam da postoje i drugi proizvodjaci procesora osim pentiuma(zapravo intela).:evil:
 
Zool:
e onaj lik je stvarno car!!:lolchinaaaaaa:
i mene zna da nervira kad ljudi misle da su najpametniji,a u poslednje vreme mi ide na qratz kad me neko pita koji komp imam.moram pola sata da objasnjavam da postoje i drugi proizvodjaci procesora osim pentiuma(zapravo intela).:evil:
kada neiskusni pokushavaju da mere kvalitet kompjutera nekom dosad nama nepoznatom mernoj jedinicom - pentium... banged head can't realise Pentium 4 is not the best computer... neither is Pentium 5... actually the best computer is Pentium 4 - 1024 MB RAM(balavim), 3.6 GHz(jos vise balavim), 64-bit(mijau), 1024x780(1280 me iritira zbog abnormalne velicine),... :)
neupoznati sa kompjuterima, nemojte ovo shvatati licno... niste vi krivi shto umete samo da tresete gatje i s***te o (nepostojecim)Pentium 6, 7, 8, 9, 10,... a vazda shto Pentium stvarno i nije jedina firma... i kamoli shto procesori nisu kljuch dobrog kompjutera... pa dobro i jesu na neki nachin, ali opet...
 

Back
Top