ZA DEVOJKE: vezivanje da ili ne?

  • Začetnik teme Sneskica-N.Bgd
  • Datum pokretanja
S

Sneskica-N.Bgd

Gost
Prosle nedelje decko sa kojim sam godinu i po dana predlozio je da me veze uz pomoc neke marame rukama za krevet. Iako smo do sada radili puno interesantnih i uzbudljivih stvari ovo je prvi put da je tako nesto predlozio. Blago sam to odbila, a odmah posle se i pokajala. Ipak sam to zelela:)
Neki strah ili sta? zanima me misljenje drugih
 
Bila sam sa jednim deckom...mnogo ,mnogo godina.I za to vreme moram priznati da sam probala dosta toga,ali nikada me nije vezivao ...Mada sam to zelela ,ali mi je bilo glupo da kazem.... :oops: Mislim da ukoliko zelis trebas i da probas...Bice sigurno jako,jako uzbudljivo...,ako mu verujes naravno.A mislim da mu posle toliko vremena verujes,zar ne?
 
Dobro na zahtev publike...
-Radijator je savrsena sprava,to sto su ljudi i na Mesec stigli ne moze se porediti sa radijatorom,najbitnije kod radijatora je da devojci vezes i ruke i noge da ako pocne da se otima,ne moze da prekine (sredstvo vezivanja)a samim tim da se da u bekstvo.
-Kuhinjski stolovi,su isto tako odlicni polgoni(ali vrlo bitno:"Sto mora da bude od jakog drveta,a spojevi nosaca i nogice stola moraju biti dobro odradjeni...")u suprotnom...videcete
-Vertikalne grejne cevi ili radijatori u kupatilima,strava...Jedino se da postaviti pitanje prostora ali sto je tesnije to je intimnije.
-Suma,po mogustvu nocu i po mogustvu neka tanja stabla,kao sto znaju biti breze,lipe a ima i drugih
P.S.Samo ovde budi spreman na potencijalnu konkurenciju u vidu manijaka,ali nista strasno sto jedna stangla ne moze da resi.
-Podrumi,po mogucstvu atomska sklonista jer su izolovana debelim celicnim vratima pa se krici u noci ne mogu cuti.Na ovom poligonu,koja se zajebe i podje sa tobom udri masti navolju.
Ne znam zasto sam vam ovo ispricao...
 
Sneskica-N.Bgd:
Prosle nedelje decko sa kojim sam godinu i po dana predlozio je da me veze uz pomoc neke marame rukama za krevet. Iako smo do sada radili puno interesantnih i uzbudljivih stvari ovo je prvi put da je tako nesto predlozio. Blago sam to odbila, a odmah posle se i pokajala. Ipak sam to zelela:)
Neki strah ili sta? zanima me misljenje drugih
Mozda strah od dominacije, od bespomocnosti...
Ali ima u tome neceg tako primamljivog, tako uzbudjujuceg, ako se dozivi u pravo vrijeme, sa pravim partnerom...
 
zamišljam kako mu vežem oči... totalan mrak sva njegova čula povečaju koncentraciju... ruke su mu vezane pozadi... on sedi na stolici... prilazim mu s ledja i šapučem mu na uvo šta planiram da mu radim ali baš onako sočno i u detalje...

dedicated to my friend :mrgreen:
 

Back
Top