BULEVARI ...

NEEE!!!

Ja cu da pricam o bulevarima i zato se nece zakljucati!!!

Eto za mene su najbolji bulevari na Naselj!

Siroki, i ravno, moze da se jurca, i imaju 3 trake.

(kao sastav za osnovu skolu...)
 
...opasna mesta.......................
juce ispred kokre,u sred bela dana,oko podne,pretucena zena,poskidali joj svo zlato koje je imala na sebi,pocepana joj odeca,o psi- ozledama ne treba ni pisati...............................

niko joj nije pritekao u pomoc
 
sejač:
Još nam fale Subotički i Somborski.

Ali biće i njih brzo, bar tako kažu ovi sa Enterprajza.

Mada, ako je Spoku verovati...
kad smo vec kod 'novogradnje' nikom ne pada na pamet da pravi revizuju urbanistickih planova starih 25 godina nego ce opet glavom pa u zid... i onda ce da se zapitaju...pa ce biti nismo znali ....mi smo mislili... kao da je to sto im se muti po glavi - misljenje :lol:
 
E, da...živeti slobodno.. Ume da probudi uspomene...
Ume da probudi uspomene i na onu njegovu, sad nešto malo zaboravljenu: "...I ja sam video Tita maršala..." - pa je tu bio posebno simpatičan stih o Titovoj poseti koncertu: "...i ja sam stajao malen s gitarom..."

Što rekao Volter - I Rimljani su mi bili simpatični...Dok su se samo branili.
 
Može i kraće i iskrenije.
Sejaču, kao i Pinokiju, jednako idu na živce i mačak i lisac i gazda putujućeg pozorišta lutaka, jer svi pokušavaju isto - da mu (umesto čizama od 7 milja) uvale carevo novo odelo.
Ili još kraće:
Nema: "ako...onda....", niti: "ljubavi po svaku cenu".
A sad dugačko.
Na krilima strasti svaki dušebrižnik i nosilac plemenite ideje obavezno završi kao siledžija i davež. Opasan davež.
 
sejač:
Može i kraće i iskrenije.
Sejaču, kao i Pinokiju, jednako idu na živce i mačak i lisac i gazda putujućeg pozorišta lutaka, jer svi pokušavaju isto - da mu (umesto čizama od 7 milja) uvale carevo novo odelo.
Ili još kraće:
Nema: "ako...onda....", niti: "ljubavi po svaku cenu".
A sad dugačko.
Na krilima strasti svaki dušebrižnik i nosilac plemenite ideje obavezno završi kao siledžija i davež. Opasan davež.


******, sada znamo kako se i gde se Glavni reinkarnirao..... :shock:
ovo je bolje nego dalaj lama....
 
ja uzivam citajuci,zato hemi.car...................................................
posle stadijuma gusenice i lutke,divni leptiri nas okruzise

oduvek smo se pitali gde je nestao covek iz drugog smera ;)
 

Back
Top