Sta najcesce zapevate

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Ja ne mogu svoj zivot da zamislim bez "dooobre pesme"! Evo sad pevam "Zbog jednog coveka" od Ekstra Nene, a posle toga cu pevusiti "Umri muski" od Ane Bekute, a posle toga prelazim na pop i pevacu od Boj Dzordza "Du ju rili vont tu hrt mi". Pre svega toga pevala sam "Princeza" od Sladje Deliblasic ex Dzogani. 8-)

P.S. Napravila sam repertoar za ceo mesec da se ne bih ponavljala! 8-)

Uvek nesto pevusim, a vi? 8-)
 
Ne znam...da postoji tvoja himna garant bih je stalno pevušio...ali ovako,obično vrtim neku pesmu Pearl Jam-a,kad mi je dosadno...

PS
Bilo bi kul da napišeš svoju himnu,ja mogu da ti predložim naslov:
-Super-kul!8) -
:D
 
Trenutno pevusim "Tuzna breza" od Halida, posle toga cu pevusiti od Nirvane "The Man Who Sold the World", posle toga od Azucar Moreno (Eurosong 1991) "Bandido", a posle cu pevati od Lordija hit "Happy Tuesday", posle toga cu pevati od Aziza i Marte "Kilometri ljubavi, milimetri neznosti" i od Anice "Sad ili nikad". Pre toga sam pevala "Sorry" od Madonne, a pre toga od Dragane Mirkovic "Kad bi znao kako ceznem". Proslog meseca sam pevusila Cecin super hit: "Budi decko moj". Cesto zapevam neki hit ili hitic! 8-)
 
Kill the poors, California Uber allies, I kill children, Pull my strings, Let's lunch the landlord, Chemical warfare, Forward to death, Hoolyday in Cambodia, I fought the law....... O kako je lepo biti glup, The man who sold the world, Blister in the sun...................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top