Conan o'Brien i talk šoumeni

Groucho Marх

Zainteresovan član
Poruka
230
Znam da su male šanse ali stvarno me zanima... A i bar pet meseci hoću da postavim ovu temu pa uvek odustajem zbog tih malih šansi. Zanima me da li neko gleda Late night show Konana oBrajena? Ide na cnbc i cnbc europe, pet dana kasnije...

Od svih tih 'pričaonica' najbolje obožavam njegov šou :) Koliko sam uspeo da shvatim, čovek je svojevremeno bio jedan od scenarista legendarnih Saturday Night Live-a, ako se neko seća toga. Sad ima svakodnevni šou prepun dobrih kemp fazona istočne obale i lik je nevidjeni... lik :)
Ovog januara desila se zanimljivost... Koliko znam, to je bio prvi put da se neko sa televizije jedne zemlje uspešno umešao u politiku druge zemlje. Početkom godine, Konan je primetio da liči na Tarju H, kandidata za predsednika Finske. I snimio je par odličnih kemp propagandnih reklama u njenu korist i žena je ladno ušla u drugi krug. Izborni tim mu se zahvalio na tome, a on je nastavio da ih snima sve dok nisu postale zabranjene u Finskoj. U drugom izbornom krugu, Tarja je postala predsednik i pozvala ga u posetu Finskoj. Večeras je bila repriza snimka te posete.
Čovek je urenebesan...

Ili recite koji vam je drugi talk show omiljen i da li to uopšte gledate? Opra, Džej Lino, Leri King... ne mogu da se setim imena drugih likova, a znam im face... Bio je svojevremeno i onaj crnac, zvao se nešto na 'A', Arnold, valjda...
Ili imamo mi i naše, Timofejev i ostali...

Ali baš bih voleo da saznam da neko gleda Conana.
 
Pa naravno da gledamo, ja ga gledam na CNBC.Uvek me slatko nasmeje i oraspolozi, mada me je ranije strasno nervirao....
I Jay Leno je ok, kao i Larry King, samo sto njih gledam s vremena na vreme, tj. kad "uhvatim". A Opra......mislim da je bila tema o njoj. Mada i nju pratim samo ponekad, na HRT, ali ne mogu da zaboravim onu emisiju kad je podelila one silne automobile svima u publici....
Sto se tice nasih........U poslednje vreme izbegavam domace emisije toga tipa, jer me uvek samo iznerviraju....
 
ivana bg:
Pa naravno da gledamo, ja ga gledam na CNBC.Uvek me slatko nasmeje i oraspolozi, mada me je ranije strasno nervirao....
I Jay Leno je ok, kao i Larry King, samo sto njih gledam s vremena na vreme, tj. kad "uhvatim". A Opra......mislim da je bila tema o njoj. Mada i nju pratim samo ponekad, na HRT, ali ne mogu da zaboravim onu emisiju kad je podelila one silne automobile svima u publici....
Sto se tice nasih........U poslednje vreme izbegavam domace emisije toga tipa, jer me uvek samo iznerviraju....

To bre :) Konačno... Sve koje poznajem Konan zbog nečega nervira. I mene je ranije nervirao onaj njegov ulazak u salu, a sad mi je i to simpatično. Čak je i onaj lik koji vodi bend jako dobar, zaboravio sam mu ime sad. Jel si otpratila kampanju za Tarju, šta kažeš za spotove?

Jay je okej, malo više strejterski, za možda malo konvencionalniju publiku, zato ga i puštaju ranije.

Sad sam se setio, ima i onaj Liberman ili tako nešto... Kako se zove, nije tako, ali je blizu...
 
Groucho Marх:
To bre :) Konačno... Sve koje poznajem Konan zbog nečega nervira. I mene je ranije nervirao onaj njegov ulazak u salu, a sad mi je i to simpatično. Čak je i onaj lik koji vodi bend jako dobar, zaboravio sam mu ime sad. Jel si otpratila kampanju za Tarju, šta kažeš za spotove?

Jay je okej, malo više strejterski, za možda malo konvencionalniju publiku, zato ga i puštaju ranije.

Sad sam se setio, ima i onaj Liberman ili tako nešto... Kako se zove, nije tako, ali je blizu...

Ma mene je nervirala ona njegova frizura.
az.gif
I ono kad krene da radi sa prstima....Ali, sto kazes, sad sam se navikla.
hyper.gif
Nisam pratila tu kampanju, sad mi je bas zao sto sam propustila, mora da je bilo extra.
E, znam na koga mislis, ali nisam bas sigurna kako se zove......Moguce da je Liberman ili nesto slicno.....
 
Groucho Marx:
Od svih tih 'pričaonica' najbolje obožavam njegov šou Koliko sam uspeo da shvatim, čovek je svojevremeno bio jedan od scenarista legendarnih Saturday Night Live-a, ako se neko seća toga
I scenarista Simpsonovih...
Ja obožavam da gledam,kad god uhvatim...ali nisam ispratio tu foru sa izborimau Finskoj...
Inače za nekoliko godina preuzima Tonight's Show od Leno-a...kad se ovaj penzioniše...
 
ivana bg:
Ma mene je nervirala ona njegova frizura.
az.gif
I ono kad krene da radi sa prstima....Ali, sto kazes, sad sam se navikla.
hyper.gif
Nisam pratila tu kampanju, sad mi je bas zao sto sam propustila, mora da je bilo extra.
E, znam na koga mislis, ali nisam bas sigurna kako se zove......Moguce da je Liberman ili nesto slicno.....

Pa da, taj ulazak je i meni bio bezveze. Kad je Džim Keri bio kod njega, rekao mu je da je ceo šou savršen ali da ima samo jednu ozbiljnu grešku. U vezi sa tim igranjem na početku, napravio je onu svoju pametnu facu: 'kako je moguće da Konanu desne ruka ode gore kad makazicama preseče kanap, kad svi znamo da je to nemoguće zbog sile gravitacije' :lol:

Ali volim njegove razgovore sa 'nasumice' odabranim posetiocem :) I mnogo je dobra fora kad udje 'Sokrat' koji na njegova pitanja odgovara pitanjima.

Onaj lik se zove Leterman, setio sam se. Bio sam blizu.
I naravno ima i onaj, meni omiljen, televizijski lik Džeri Springer :)

Ta 'finska' kampanja je stvarno bila dobra. Snimio sam tri spota. U jednom, dvoje ljudi sede pored Konana oko rupe za pecanje u ledu. Priča ide (na finskom, sa titlom):

muškarac: Ice fishing sure is fun!
Conan: Yes
žena: Is it me, or have the fish gotten bigger since Tarja Halonen became President?
muškarac: It's not you. Thanks to Tarja, both men and fish have prospered.
Conan: Would fish be as abundant if Sauli Niinisto were President?
muškarac: Or, if Matti Vanhanen were President?
(riba iskače iz vode)
žena: Look, just hearing the name Matti Vanhanen causes fish to take their own lives.
Conan: Fish can sense poor leadership.
muškarac: Tarja Halonen is the clear choice.
Svi: The clear choice.
Riba: Stay the course.



Ali treba videti, kao i svaki kemp...

Moram još i ovaj, mnogo je dobar. Drugi izborni krug, redjaju se slike sa glasom iz off-a:

Sauli Niinisto will strengthen Finland's economy.
He'll fight to improve our public schools.
And he's dedicated to protecting our environment.
To bad Sauli Niinisto keep avoiding the real issue...
the fact that he looks nothing like Conan o'Brien.
Sorry, Sauli. You're not fooling anybody.
Vote for Tarja Halonen – the one who looks like Conan o'Brien. :)

Trinity:
Gledala sam i Jaya i Conana skoro svako vece pre jedno 8-9 godina kad sam imala CNBC. Sad ga nemam, jer ga ovi na SBB-u ne daju, ali bih ih rado gledala.

Back then, sa nekih 13-4 godna, drazi mi je bio Jay, jer mozda Conana nisam sasvim kapirala. Sad je potpuno obrnuto (ponekad kad negde ih negde uhvatim).

Pa da, Džej je i meni bio zanimljiviji, ranije sam odustajao od Konana čim bih video početak. I onda sam jednom odgledao nastavak i od tad retko gledam j.l.-a.

Gde si ti bre Trinity? Nisam te video bar godinu dana, možda i više... Jel smo mi beše pronašli onaj odgovor na večito i najtajanstvenije pitanje iz Matrix-a?

Elvin:
I scenarista Simpsonovih...
Ja obožavam da gledam,kad god uhvatim...ali nisam ispratio tu foru sa izborimau Finskoj...
Inače za nekoliko godina preuzima Tonight's Show od Leno-a...kad se ovaj penzioniše...

Nisam znao da je bio scenarista Simpsonovih... Mada me ne čudi, naravno. Da znaš da je i meni palo na pamet kad će Leno u penziju...
Šteta što nisi gledao Finske reklame. I sinoć je bio snimak dogodovština u Finskoj i njegov prijem kod nove predsednice Tarje.
 
Groucho Marх:
Ili recite koji vam je drugi talk show omiljen i da li to uopšte gledate? Opra, Džej Lino, Leri King... ne mogu da se setim imena drugih likova, a znam im face... Bio je svojevremeno i onaj crnac, zvao se nešto na 'A', Arnold, valjda...
Ili imamo mi i naše, Timofejev i ostali...

Crnac se zvao Arsenio Hall i to je bio najbolji show jer je bio totalno operisan od politike. Znaci ono cista estrada. A znao je da dovede Eurithmicse da sviraju unplugged i slicne totalno opushtene i cool stvari.

Kao totalna suprotnost njemu je Opra koja je totalna smaracica.

Dok su ostali negde izmedju. Uglavnom su gledljivi. Sada gledam Jaya i Conana, a ranije sam gledao i Springera.

Conan je generalno ok, mada bi mogao i da oladi malo sa Star Trek-om i onom glupom forom sa vadjenjem trikodera koju izvodi u svakoj drugoj epizodi. Takodje i bend je ok.
 
Tzar:
Crnac se zvao Arsenio Hall i to je bio najbolji show jer je bio totalno operisan od politike. Znaci ono cista estrada. A znao je da dovede Eurithmicse da sviraju unplugged i slicne totalno opushtene i cool stvari.

Kao totalna suprotnost njemu je Opra koja je totalna smaracica.

Dok su ostali negde izmedju. Uglavnom su gledljivi. Sada gledam Jaya i Conana, a ranije sam gledao i Springera.

Conan je generalno ok, mada bi mogao i da oladi malo sa Star Trek-om i onom glupom forom sa vadjenjem trikodera koju izvodi u svakoj drugoj epizodi. Takodje i bend je ok.


To Care :) Arsenio Hall, užasno me je nerviralo što ne mogu da se setim. A baš je umeo da napravi atmosferu, u stvari, nigde nisam video 'divljačkiju' publiku od njegove...

Šta je trikoder?
 
Gledala sam ranije i Conana i Jaya (Jay Leno mi se više dopadao), sad nemam taj kanal. Primetila sam te pokušaje i kod nas i na HRTu da naprave nešto slično, ali imam utisak da još nisu pronašli odgovarajuću formulu ili odgovarajućeg voditelja - uglavnom, to nije to. Na HRTu je bio onaj Joško, isto je išlo subotom, po istom receptu - on sedi za stolom sa naravno šoljom ispred sebe, gosti na kauču pored, bend u studiju sa strane, raspoložena publika... imali su par super priloga i provala, ali ipak je delovalo malo isforsirano i nervozno. Brzo su prekinuli, mada mislim da bi se popravili i uhodali da su još malo radili. Naši nikako da pogode odgovarajuću razmeru politike i zabave - preteraju sa politikom pa udave (mislim na Timofejeva, mada moguće da grešim, samo par puta sam pokušala da gledam). Sve u svemu, mislim da je takav šou jako teško dobro napraviti, i sve zavisi od izbora odgovarajućeg voditelja i dobrog tima koji će da mu piše te šale.
 
Groucho Marх:
muškarac: Ice fishing sure is fun!
Conan: Yes
žena: Is it me, or have the fish gotten bigger since Tarja Halonen became President?
muškarac: It's not you. Thanks to Tarja, both men and fish have prospered.
Conan: Would fish be as abundant if Sauli Niinisto were President?
muškarac: Or, if Matti Vanhanen were President?
(riba iskače iz vode)
žena: Look, just hearing the name Matti Vanhanen causes fish to take their own lives.
Conan: Fish can sense poor leadership.
muškarac: Tarja Halonen is the clear choice.
Svi: The clear choice.
Riba: Stay the course.

clap.gif


Springera sam gledala onda kada su ga davali na BK, ali mi je taj show prilicno bolestan...
 
Ja sa svojom kablovskom nekako samo mogu da uhvatim Opru na HRTu... :sad:
Ona je super jer ima kauc i nekako je opustena atmosfera
Volela bih da mogu da gledam 'Ellen'
I gledam 'Daily show' sa Jon Stewartom (host Oscara ove godine) na CNNu
To mi je skroz cool
 
Bio je Hank Azeria pre par dana, ispričao par fazona i malo pokazivao šta radi u Simpsonovima (Moe, Apu N…) I priča kako je prolazio pored neke galerije u Sohou, kad ga je startovao Indijac, vlasnik galerije:

- Хеј, Хенк Азерија...

- Hey, man...

- Вај ду ју ток лајк мај пипл? Хау до ју лајк ај ток лајк јор пипл?

- Dood, if you wanna sound like Jew from Queens, you go for it. :lol:

Hank Azeria je jedan super lik.

/
Još uvek ne prestajem da se smejem :) Henk je stvarno faca...
Ako neko hoće da čuje Apua uživo, desni klik, сејв таргет - Henk_zvuk_371kb

 
Šta je ovome? :lol:

Svejedno... Konen o Brajan je likčina... Jay Leno, manje više... On je sada već vrlo stara garda... Ali Konen o Brajan je car. :D

Gledao sam ga svojevremeno... Pre par godina... Sada ne... Ostale... Ma jok... Ni prići...
 
iluzionista:
Šta je ovome? :lol:

Svejedno... Konen o Brajan je likčina... Jay Leno, manje više... On je sada već vrlo stara garda... Ali Konen o Brajan je car. :D

Gledao sam ga svojevremeno... Pre par godina... Sada ne... Ostale... Ma jok... Ni prići...

Pa to, Conan je prvi.

Nego, reci, da li ti ovaj rečiti 'novi' posetilac koji je u svom obilaženju foruma svratio i do ove teme, deluje kao idealni kandidat za šou Džerija Springera? :lol:

Ajde baš da vidimo da li će administratori umeti da reaguju...
 

Back
Top