Jos jedna nacin da zaradi(samo za webmastere ili ..) . . .
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Jos jedna nacin da zaradi(samo za webmastere ili ..) . . .

Početnik @France (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Arrow Jos jedna nacin da se zaradi(samo za webmastere ili ..) . . .

Sigurno vam je poznat na daleko cuven PayPal internet acount menadzer.Prijavom na ovaj sajt dobijate mogucnost da naplatite sva vase akcije preko interneta.Od programa koji placaju do slanje novca preko interneta kao i da zapocnete prodaju preko vaseg sajta.Kako sve to fukcionise videce te na sajtu posle uclanjnja na sledecoj adresi https://www.paypal.com/fr/mrb/pal=KJ5QY5EGTFEJY.Ovaj sajt ima opcije i za vas koji nemate web sajt a zelite da posaljete nekom novac ili ako zelite da vam neko posalje,rodjak iz inostranstva itd.Prijavite se i videcete da je ovo vrlo koristan kutak na netu. :-D
    Poslednji put ažurirao/la @France : 16.03.2006. u 19:46

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Jos jedna nacin da zaradi(samo za webmastere ili ..) . . .

Ne primaju clanove iz SCG

Učlanjen
    15.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Naravno da primaju ali trebati imati racun u nekoj stranoj banci ili VISA karticu.A kad dajes licne podatke izaberi zemlju sa engleskim govornim podrucijem.Vise od ovoga ti ne mogu reci.!

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Nema potrebe nista da mi pricas, provereno znam da mi se uopste ne isplati otvarati tu racun kad ne mogu pare da dobijem na kucnu adresu.
    A da bi nesto placao preko njega, ni to mi ne treba jer sve sto moze preko paypal moze i preko visa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

A kako ja da ovorim PayPal racun? Koja zemlja itd. ...........

Učlanjen
    15.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

izaberi npr.englesku ili ameriku stale podatke unesi kao kad se prijavljujes na bilo koji sajt posle prijave dobices mail kojim ces potvrditi clanstvo.Odma posle toga mozes zapoceti koriscenjem ovog racuna.

Poznat loop (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

I sta posle kad mu neko upalti pare na taj nalog sta da radi sa njima?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

I onda preko koje kartice da prebacim lovu? Kako to ide? Da li mogu da kupujem samo softver, ili i "opipljive" stvari?
    Ajde, pa ne moram valjda sve da crtam?!

Učlanjen
    15.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ma prosta stvar.Prvo u svoj profil ubacis podatke svoje Visa kartice,preko nje mozes placati na netu a takodje mozes dobijati pare na svoj racun.Sto znaci ako ti neko uplati na PayPal mozes ih imati na racunu u banci.Pogledaj opciju Withdraw.Novac koji budes imao na racunu mozes iskoristiti za kopuvinu na netu itd.
    Poslednji put ažurirao/la @France : 17.03.2006. u 00:04

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.07.2004.
    Reputaciona moć
    50

na koju foru funkcionishe PayPal uopshte... neko mi dodje na sajt i dobijem kintu?
    Hello my bebe,
    h, my sugar.
    **** you sweet.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: Jos jedna nacin da se zaradi(samo za webmastere ili ..) . . .

Citat Original postavio @France
    Sigurno vam je poznat na daleko cuven PayPal internet acount menadzer.Prijavom na ovaj sajt dobijate mogucnost da naplatite sva vase akcije preko interneta.Od programa koji placaju do slanje novca preko interneta kao i da zapocnete prodaju preko vaseg sajta.Kako sve to fukcionise videce te na sajtu posle uclanjnja na sledecoj adresi https://www.paypal.com/fr/mrb/pal=KJ5QY5EGTFEJY.Ovaj sajt ima opcije i za vas koji nemate web sajt a zelite da posaljete nekom novac ili ako zelite da vam neko posalje,rodjak iz inostranstva itd.Prijavite se i videcete da je ovo vrlo koristan kutak na netu. :-D
    Dali si siguran da moze iz SCG, i koja Visa kartica prolazi, ja sam imao racun na paypal normalno srpski sam slagao i prijavio zemlju svedsku, lepo sam ja to uradio, ali je problem sto kada su se skontali onda su mi jednostavno blokirali ceo racun.

posle sam malo polemisao po elite security forumu i pokusao ponovo da otovrim jos jedan ali nemoze, dali je moguce da su nam sada ipak otvorili, posto ja imam foru za vadjenje para sa paypall-a (ala lepo svuzi i rimuje se), to inace svi rade na paypal-u, a moze i sto ti kazes da trosimo pare sa racuna.

Dakle, moje pitanje je dali si probao da procesiras naplatu na paypal-u

Učlanjen
    15.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Naravno dosta sajtova na kojima zaradjujem lovu na netu vrse isplatu preko PayPal racuna.Takodje je dobro sto ako se upises za profesionalni racun mozes prodavati stvari na eBay.com.Mogu samo reci da do sad nisam ima nikakvih problema sa njima i mislim da su najbolji sajt za koriscenje novca na netu.Takodje je dobro to sto je sigurnost sajta ne oboriva.A da mozes koristiti bilo koju VISA karticu.Jer ja sam do skoro ima ovu iz Srbije.

Slične teme

1. samo jedna osoba...
    Autor batka_mija u forumu Žene
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.10.2008., 12:24
  2. Samo jedna me pali
    Autor mahamaja u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 217
    Poslednja poruka: 16.12.2007., 10:29
  3. SAMO ZA ISKUSNE WEBMASTERE!!!
    Autor masterelement u forumu Web dizajn
    Odgovora: 8