Stupid girl

apache

Ističe se
Poruka
2.012
Spot za pesmu Stupid girl pevacice Pink je sjajan!!!
Inace, nju nikada nisam gotivila, ni sva ta mtv sr*anja, ali spot mi je tako super...
Misljenje o njoj mi se nije promenilo ni sada, mislim sve je to tra la la.
Jeste li ga gledali?
 
Hmmm, da.....spot je sad kao trebao da prenese neku vaznu poruku.....Ok, ajde, kapiram sta je htala, ali nisam bas sigurna da je na ovaj nacin dokazala da je nesto mnogo pametnija od njih........ U svakom slucaju me je nasmejala, mada bi vise postigla da pesma nesto valja....
 
Ma ona je strava... A to da je nije drugacija?
Pa ne bi pravila spot takav. Razmislite... Ima male sise, i nije uradila nikakve plasticne operacije...
tako da... Ima pravo da pravi takav spot. Bas je dobar spot , i pesmicica je zanimljiva.
 
ivana bg:
Hmmm, da.....spot je sad kao trebao da prenese neku vaznu poruku.....Ok, ajde, kapiram sta je htala, ali nisam bas sigurna da je na ovaj nacin dokazala da je nesto mnogo pametnija od njih........ U svakom slucaju me je nasmejala, mada bi vise postigla da pesma nesto valja....
Ja mislim da je mnoooooogo pametnija od takvih devojaka,ne znam samo kako ti to nisi shvatila ali dobro...A meni je i pesma OK...
 
Da je malo drugacija od ostalih- jeste, sad da li je to marketinski trik tipa avril i slicno ne znam, moguce.
Sto se pesme tice meni je, kao i sve njene pesme, bezveze... Ali spot mi je super, sto u stvari nije njena zasluga vec nekog tamo rezisera
 
Tamplja_90:
Ja mislim da je mnoooooogo pametnija od takvih devojaka,ne znam samo kako ti to nisi shvatila ali dobro...A meni je i pesma OK...

Evo, bas se pitam kako ja to nisam shvatila??? ccc, Ivana, Ivana.....
Ajde me prosvetli pa mi reci sta sam propustila? Mislim po cemu si ti to zakljucio/la da je ona toliko bolja od ostalih koje tamo imitria? Na osnovu spota?- Spota, koji kao sto Apache rece, i nije njena zasluga, vec tamo nekog sasvim drugog. Ili mozda pesme, ili bolje da kazem tra la la pesmice?
Ili smatras da je pink veoma pametna, zbog toga sto ima drugaciju boju kose od paris ili dzesike, i sto nosi drugaciju garderobu.....Ako se ja sad obucem kao Pink, hoce li to znaciti da sam automatski i pametna?

Pink bi mnogo vise postigla da je napravila dobru pesmu i naj taj nacin pokazala da je bolja od ovih ostalih "glupih devojaka". Ovako me je podsetila na Eminema i njegovo pljuvanje po drugima......

Sam spot je super uradjen, reziseru svaka cast, i ok sto je neko javno iskritikovao sve sto se desava i cemu se danas tezi, i to na takav parodican nacin, samo mislim da PInk bas ii nije ta koja treba da kritikuje, dok prvo sama ne napravi nesto dobro i kvalitetno.
 
xaxa...extra mi je spotic...onako da se malo smejes...a jeste provalili kojiko lici na karleusu kad izadje iz onog kupatila il cega vec onako naranzdasta sa belom kosom?! pocepala sam se dok sam te gledala :lol:
 

Back
Top