Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota...

E setila sam se... :lol:

Posle casa mikrobiologije...
me: ,,Hey, Miki da li imas svesku iz mikrobiologije?''
milan: ,,Imam, da li ti treba?''
me: ,,Samo neke lekcije... Da li imas difteriju? (za neupucene, ove godine detaljno izucavamo bacile)
milan: ,,Imam''
me: ,,A Esherihiju Koli? (izvinjavam se sto ne pisem na latinskom)''
milan: ,,Imam''
me: ,,Tuberkolozu?''
milan: ,,Cek' da proverim... da... imam''
me: ,,Tetanus?''
milan: ,,Da''
me: ,,Sigele?''
milan: ,,Da''
me: ,,Salmonelu''
milan: ,,Da''
me: ,,Enterobakterije?''
milan: ,,Da''
me: ,,Uuu ebote... ti si bas bolestan covek''

hteo je da me zadavi... :lol:
Ne znam koliko ste shvatili... Tisha ce sigurno ukapirati... :wink: 8)
 
Sasha85:
Alexandra9:
Sasha85:
Vracam temu na pocetak...
a s'o? :D
mislim, nemoj me pogresno shvatiti, bas mi je drago sto mi je tema opet medju zivima... :wink:

Pele nije mogao da je nadje,pa sam je podigla za njega... :wink:
Inace,tvoje teme nikad ne "umiru"... :wink:
ma sada ce ona potonuti, jos koji tren... :wink:
 
Bio nastavnik matematike otsutan i dosao neki blentac
(prezivao se Blentakovic,pa otuda nadimak).Zada nam on zadatak,a to je u stvari bio zadatak za 6.razred.
Mi svi pricamo ne moze,i on na kraju kaze "U ****.te
ja vama dado za 6.".Mile ga ceo cas cacko oko toga i na kraju se blentac iznervira>Mile ustani i pocne ga gleda a ukocio oci skroz.
Zorica iz zadnje klupe promprmlja>Vidi ga,gleda ko tele u sarena vrata.
Blentac>Ma jok,ja gledam u mileta
 
Bliznakinja:
Баш ме чуди...код нас су наставници стално нешто проваљивали...
Људи да ли сте толико заузети другим стварима па не слушате шта вам причају наставници...
Ц ц ц ц....срамота :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obecavam da cu kad nadjem sveske iz matematike ispisati neke provale mog voljenog profe.
Inace lik svaka 2min. nesto odvali, a ja jos veca budala pa sve to zapisivao (nekad se desavalo da ne stignem ni da zapisem sve).
 
E, pa sad ne znam da li je ovo bash provlala, mozda se i moze tako smatrati...ali je nesto vrlo zanimljivo i simpaticno sa jednog casa na faksu.
P.S. to mi je jos calac pricao dok je on bio klinac sa jednog casa na faksu,kako je jedan student izigrao najstrozijeg profu. :lol:
Da mislim da je to bio cas hemije u amfiteatru, uglavnom taj dan je bio ispit. Jedan ucenik je prozvan da izadje na tablu i odgovara, naravno profan mu je zadao neke formule da ispisuje na tabli, nesto da racuna... Inace, nije imao pojma i profan se nadrka* na to, uzeo mu je index i upisao seticu. Rekao mu je da se sramoti i obidje jednom oko svoje magarece ose!! :oops: Zafiljacio mu je index...
Na to je taj student uzeo index i obisao jedan krug oko profesora i kreneo je napolje..!!!! Tj. obisao je oko magarece ose(profesora) :lol: :lol: :lol: :lol:
Na to je profa poludeo, uzeo mu je index i prepravio ocenu na sedmicu... 8) 8) 8) ...izgleda da i u snalazljivsti, odnosno i u smislu za humor, mozes da zarasdis i bolju ocenu, i to kod najstrozijeg profesora na faksu...xe xe!! :lol: :lol:
 
Кулиража:
Bliznakinja:
Баш ме чуди...код нас су наставници стално нешто проваљивали...
Људи да ли сте толико заузети другим стварима па не слушате шта вам причају наставници...
Ц ц ц ц....срамота :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obecavam da cu kad nadjem sveske iz matematike ispisati neke provale mog voljenog profe.
Inace lik svaka 2min. nesto odvali, a ja jos veca budala pa sve to zapisivao (nekad se desavalo da ne stignem ni da zapisem sve).
Е и ја то радим...на задњој страни свезака су ми исписани сви могући бисери :lol: :lol: :lol:
 
Bliznakinja:
Кулиража:
Bliznakinja:
Баш ме чуди...код нас су наставници стално нешто проваљивали...
Људи да ли сте толико заузети другим стварима па не слушате шта вам причају наставници...
Ц ц ц ц....срамота :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Obecavam da cu kad nadjem sveske iz matematike ispisati neke provale mog voljenog profe.
Inace lik svaka 2min. nesto odvali, a ja jos veca budala pa sve to zapisivao (nekad se desavalo da ne stignem ni da zapisem sve).
Е и ја то радим...на задњој страни свезака су ми исписани сви могући бисери :lol: :lol: :lol:
i ja to radim,al posle izgubim svesku i sve zaboravim
 

Back
Top