Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota...

Provala iz zivota :D
Drugarica broj 1 u 03:00 h zaboravlja kod drugarice 2 u torbi peglu za kosu. Drugarica 2 odlazi taxijem kuci i zove je da je obavesti o tome i kaze joj da ce joj poslati peglu tim taxijem da budemo na istom mestu. Taxi stize posle nekoliko sekundi i ja vec razmisljam kako je to prebrzo i pokusavam da kazem da to mozda nije taj ali drugarica 1 otvara vrata taxija i sa kezom samo kaze "pegla za kosu", taxista je izbezumljeno pogleda i kaze "ne, do Zlatibora" :D
 
Osnovna, 5. razred :

Naterao sam druga da nakon završetka časa engleskog pita nastavnicu šta znači whore, nije znao šta znači.

Drug (ne sumnja u moje podle namere) : "Nastavnice, šta znači duplo v, h, o, r, e".

Nastavnica (zinula, pocrvenela i počinje da se dere) : "Sram te bilo, da te sram bude, kako se usuđuješ,kao ne znaš šta znači! ".

Van Halen (dok pakuje stvari, plače od smeha)

Drug (pogubljen, ne zna niti šta je pitao niti šta mu se događa) : "To mi je Van Halen rekao da vas pitam!"

Van Halen (pravi pošten izraz lica, zlo jedno malo namazano) : "Ne laži, nisam ti ništa rekao"

Kasnije, kad sam mu rekao šta znači, čitav dan je bio pun sebe kakav je car. :)

A kad smo sedeli u prvoj klupi kod nje, igrao sam se sa olovkom, i ona udari o moj sto, odbije se i spiči je posred face, srećom imala je naočare. Sve se dogodilo u roku od 2 sekunde. :lol: Ja joj se izvinio, ona je samo zgrabi i popižđeno mi vrati. Ceo čas smo se suzdržavali da ne crknemo ženi ispred nosa. :lol:

Srećom, volela nas je, pa nam nije ništa nikad zamerila.
 
Ima tuu dosta da se pise hehe ..blam za blamom evo nekih po meni neki smesniji...

Mirko,matematika: ,,Profesore ,moze vic?''
Profesor: ,,Ajd''
Mirko: kako matematicar muva devojku ,pa kaze joj deci mala :zbanana::zbanana:

Druga provala sam ja
Odgovaram ja kod tada najstrozije nastavnice (starija zena) i odjednom ja se pocela smijati i nisam mogla stati...
Nastavnica : ,,Si dobro dete?''
Ja : ,,S,,sta vam je to s ..sa licem?
(inace zena je imala ogroman mladez)
Ja sam joj prisla i jedno doobra 2 minuta pipkala taj mladez dok mi nije dala 1 i poslala me na mjesto:gace::azdaja::cepanje:
 

Back
Top