Download filmova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Narano evo kako to ide najbolji i najbrizi program je limewire ali kad se skida neki film cesto se desi da je to neki drugi ili nije ceo ili cak prazan fajl.Ali najbrziji je ako znas tacno naslov filma ili pesme koji zelis.Druga opcija je e-mule.E ovde imas sta pozelis ali je dosta sporiji i malo komplikovaniji za upotrebu.Adrese sa koje mozes skinuti ove programe su www.limewire.com ili idi na www.freewebs.com/clopdiscount i ukucaj na pretrizivacu ovog sajta e-mule nacices besplatnu verziju ovog programa.Pozdrav i sretno
 
ma bezi od emule-a
Jednom sam cekao 2 dana da mi pocne download. Neka hvala nikad vise.
Vuce se ko mazga odakle mu i ime valjda :)))
Ako bas zelis na veliko najbolji ubedljivo je DC++ ali se spremi da i sam das nekih 5GB (zavisno od servera) za upoload.
 
behula:
Ma primetio sam i ja da se vuce ko EMule vuce ko mazga.Probao sam sa mnogim programima te vrste.Sad cu bas da skinem bearshare pa da injega probam,nista me ne kosta.

E, da ti olaksam traganje sve verzije osim "BearShare 5.0.0.4 lite", ne mogu da se koriste bez placanja, znaci trazi "BearShare 5.0.0.4 lite" ukoliko ne zelis da placas koriscenje tog software-a.
 
BGD-Platform:
E, da ti olaksam traganje sve verzije osim "BearShare 5.0.0.4 lite", ne mogu da se koriste bez placanja, znaci trazi "BearShare 5.0.0.4 lite" ukoliko ne zelis da placas koriscenje tog software-a.
Pa ja sam nasao neki crack na netu.Nisam jos uvek probao da ga instaliram ali se nadam da ce raditi.Jesi li ti imao iskustva sa tim.A konkretno mi treba Ice Age 2.Trazio sam po torrenteu i limewire-u ali ko mi garantuje da cu dobiti ono sto trazim.Verovatno moram rizikovati,mada smara to cekanje.Skines nesto, ocekujes nesto a ono ...
 
Pazi iskreno sada, sa bearshare-om sta kod mi je trebalo to sam i nasao... mnogo korisnika share-uje sve i svasta ja sam se iznenadio, sta sve mogu tamo da nadjem, na emule sam nailazio na dosta virusa i svakojakih gluposti, na bearshare-u skoro vec 3 meseca nemam nikakvih problema...
Evo test... otkucaj samo *.mp3 ili *.avi, pa gledaj koliki ces sadrzaj dobiti, i sta ces sve dobiti...
Za mene on je na prvom mestu ako mi nesto hitno zatreba, ali sad sam na 56k tako da mogu da frulam~...
 
u seedovima.
jbg trenutno mi je deinstalirano sve sto ima veze sa P2P i torretima jer muku mucim sa jednim spywearom (tacnija adaware-om) i dok ga ne obrisem skinuo sam sve potencijalne opasnosti tako da ne mogu da pogledam i tacno kazem kako bi trebalo da izgleda onaj seed koji trazis.
Neko drugi ce ti sigurno odgovoriti.
Potrebno je sto jace (vise)
 
Ljudi, pa na kojim vi to brzinama radite, kad tako veselo skidate filmove dok vam se ne smuci?
Ja radim na 1Mbps, pa me stvarno mrzi da cekam skidanje filma oko 1.5 sat, a pogotovo da se bakcem sa linkovima na kojima usput dovucem i zapatim gomilu virusa, spyware itd,itd...
Neko pomenu da radi na brzini 256 (25kbps kaze, mada bi trebalo da bude 30-32 kbps), pa da bi skinuo jedan pun CD, treba mu 7-8 sati?
Ne mogu da verujem da svi radite na 1 - 2 Mbps, pa vam nije problem?
 
Nisam bas nesto upucen u sve to jer nekako mi je brzina dobra, s obzirom na ADSL, ali kako sam mogao da vidim da recimo 100 MB skine za nekih 20-tak minuta.. To i nije lose.. Ovde u BiH nije bas tako lose ko koristi ovaj ADSL.. Ipak kao i u svemu ima ogranicenja tako i ovaj ADSL, tako s obzirom na to filmove ne skidam..

A opet napominjem da nemam pojma o kojim je brzinama rijec, jer ne koristim kuci, kazu da je to 1024/256, pa vi razmatrajte..

Pozzzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top